HAMİLELİĞİN İLK AYLARINDA YÜZÜNDE SİVİLCE ÇIKANLAR...

Başlatan SABIRTAŞI, 29 Mart , 2011, 16:17:46

« önceki - sonraki »

SABIRTAŞI

Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 29 Mart , 2011, 21:59:23
sagol canim busramiydi adin  :icon_scratch:
evet hala yurtdisindayim  :-\ napalim ekmegimiz burda  :k06: :k06:
sagol canim senin meleginde hayirli olsun insalah sagsalim aliriz kucagimiza  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
iyi yim genelde kizim kucuk oldugu icin biraz zorlaniyorum ama Allah tan esim geceleri bana birakmiyo kizi artik  :laughing7: :laughing7: :laughing7:
senin oglan mutludur simdi kardes gelcek  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:
bizimki anlamiyo henuz  :k06: :k06:
evet canım büşra ...inşallah canım RABBİM HAYIRLISI İLE GÖSTERİR O GÜNLERİ  :amin: :amin: ANLIYORUM CANIM EŞLERİMİZDE OLMASA NE YAPACAĞIZ ALLAH RAZI OLSUN EŞLERİMİZDEN BİZLERE YARDIMCI OLDUKLARI İÇİN....ALLAH BAŞIMIZDAN EKSİK ETMESİN CÜMLEMİZİN KOCALARINI...EVET BENİM BURAK ÇOK SEVİÇLİ İNAN HERKESE ÖĞRENDİĞİM GÜN ARAYIP HABER VERDİ SEVİNCİNDEN ODA ÇOK İSTİYORDU AMA PEK BELLİ ETMİYORDU ÖNCE ŞİMDİ İSE ÇOK MUTLU ÇOK ŞÜKÜR RABBİME EN ÇOK TA OĞLUMA KARDEŞ GELECEĞİ İÇİN ÇOK MUTLUYUM.... :k06: :k06: :k06: :flowers: :flowers: :flowers:

Balböceği

karapnr

benim de ilk zamanlarda yüzüm çok kötü olmuştu sivilceden hatta korkmuştum adet mi olcam die ama şimdi geçti çok şükür  :hello2:

Dilara Ebrar

aslında ilk 10 haftada olurmuş bu sivilcelenme .bendede çok olmuştu.bi ara geçti ama şimdi yine başladı yaaaaa.normlamiş.vucüt yağlanıyormuş.neyse canım tüm dertlerimiz keşke böle olsa.bunada şükür  :amin: :amin:
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Dilara Ebrar

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 31 Mart , 2011, 19:13:13
benim hamilelikte cildim dahada güzelleşti :muzz:

erkek bebkler anneyi güzelleştirirmiş.olemi acaba.seninkinin cinsiyeti neydi  :icon_scratch: :icon_scratch: ben haala sivilcelerden kurtulamadım yaaa  :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

evet canım öyle derler
gerçekten herkes dahada güzelleştin diyor
benimki erkek
senin kızmı geliyo acaba

yellowrose

benimde oldu geçen haftalarda, mahvoldu alnım ve çenem:( iki kaşımın ortasında öle bi sivilce çıktı ki sanki 3. göz vardı alnımda :ehi:   doktor oğlun olacak dedi ama her gören senin ızın olacak diyo, bu bebişler bizi oynatıp duruyolar ama bakalım hayırlısı :D
AŞKIM & KIZIM & BEN = MUTLULUK

serife26

oslemturgay

hamileliğimin ilk anlarında hamileliğimi öğrenmeden kırmızı kırmızı benekler çıkmıştı yanaklarımda çenemdede sivilce çıktı 1 tane ama 2 haftada bişiy kalmadı şimdi 17+4 haftalıgız tek bi pürüz yok

karapnr

ben de yine başladı sivilceler burnumun ucunda ve kaşlarımın ortasında , kesin annesini çekemeyen bir kızım olucak  :laughing7:  yapılır mı bu yaa bari kenarda köşede çıksaydı sivilcelerr  :ehi:  :cildir: :cildir:

flowers

merhabaLar kıSlar.. :hello: :hello:. asLında pek onLine oLmıOrum Kursa gittiğim için pek vaktim oLmuoR kayınvaLidemde hasTa onunLa iLqileniOrum

Sizlerin affına sığnarak birşey sormak istiyorum bu ay ovulaions tesi kullandım ve regLi qünüme 4 gün var her an oLan problemlerle bu ay henüz karşılaşmadım karın göüS şişmesi V.s yalnız yüzümde sivilcelenme Var.. hamile kalmadan önce yüzünde sivilce Çıkıpta hamileliğini öğrenen varmı

biliorsunuz genellikLe regLi ye yakın beliriorLar.. Cvpp larınız iÇin şimdiden Çok teşekkür ederim :opucuk:

EnDuruYanım

Bende de adetım gectıgınde cıkmıstı hamıle oldugumu ogrendım gıttı hepsı , suan 8+5 ım ve 7 . haftada sivilcelenmeye başladım tek tük, kulagımın arkasında bıle cıktı:) gögsumun ıkı ara ustunde:)   gobegımde bıle beklıyorum artık bır tane:=)

flowers

Alıntı yapılan: Pınar. - 07 Nisan , 2011, 15:27:59
Bende de adetım gectıgınde cıkmıstı hamıle oldugumu ogrendım gıttı hepsı , suan 8+5 ım ve 7 . haftada sivilcelenmeye başladım tek tük, kulagımın arkasında bıle cıktı:) gögsumun ıkı ara ustunde:)   gobegımde bıle beklıyorum artık bır tane:=)
yani kısacası çıkıyor diiLmi hamileliktede farketmioR yani... umarımm yaa inşallah öyledir ama bi ihtimaL işde konduramıoRum neise bekleyip görces galibaa saoL Pınarr hayırlı ugurlu olsun bebeğinde sağLıkla gelsin annesine ilqin için teşekkür ederimm