2011 BAHAR MELEKLERİ

Başlatan ♥♥♥gülbeşeker♥♥♥, 27 Mart , 2011, 10:54:52

« önceki - sonraki »

medine

aysecik kizinla benm kizin arasinda 4 gun var ne kadar yakin olmus dogumlarimiz :)masalllah cimcimeye nelerde yaparmiss :nazar:benim kizda devamli kucak istiyo cok fena alisti beni gordugu an heycanlanmaya basliyo almadigim zamanlardada resmen kizarak biseyler geveliyo agzinda cok tatli oluyo bazende dayanamayip aliyorum napiyim :k06:benim yaramazda devamli oturmak istiyo sirtina destek vererek oturtuyorum ben bisey olmaz umarim :dontknow:
sen benim herseyimsinn:)

AyNi

Alıntı yapılan: medine - 14 Haziran , 2011, 14:15:04
aysecik kizinla benm kizin arasinda 4 gun var ne kadar yakin olmus dogumlarimiz :)masalllah cimcimeye nelerde yaparmiss :nazar:benim kizda devamli kucak istiyo cok fena alisti beni gordugu an heycanlanmaya basliyo almadigim zamanlardada resmen kizarak biseyler geveliyo agzinda cok tatli oluyo bazende dayanamayip aliyorum napiyim :k06:benim yaramazda devamli oturmak istiyo sirtina destek vererek oturtuyorum ben bisey olmaz umarim :dontknow:

canım daha dün sordum doktoruma, kontrolümüz vardı... kesinlikle oturtma dedi... biraz yüksek yastık koyabilirsin başının altına, ama desteklide olsa oturtma dedi... benim kızımda azıcık oturtsam nasıl seviniyor, gülüyor  :k06: :k06: çok tatlılar yaa  :love7: :love7: iyiki doğurmuşuz dimi  :k06: :k06:

medine

Alıntı yapılan: ~Ayşecik~ - 14 Haziran , 2011, 14:39:22
Alıntı yapılan: medine - 14 Haziran , 2011, 14:15:04

canım daha dün sordum doktoruma, kontrolümüz vardı... kesinlikle oturtma dedi... biraz yüksek yastık koyabilirsin başının altına, ama desteklide olsa oturtma dedi... benim kızımda azıcık oturtsam nasıl seviniyor, gülüyor  :k06: :k06: çok tatlılar yaa  :love7: :love7: iyiki doğurmuşuz dimi  :k06: :k06:
kesinkikleee evett iyikii dogurmusuz daha once niye dogurmuyorum diyede sormuyor deilim kendime :k06:hic biseyle degisilmeyecek esi benzeri olmayan bi sevgi evlat sevgisiymiss yarada kurban onlarii :love9:hadii yaa bilmiyorudm oturtulmayacaklarinii insallah bisey olmazz :-ooo

AyNi

aynen canım, onları verene binlerce şükür  :amin: :amin: kaç kilo doğdu senin melek? şimdi kaç kilo?

medine

benim kz 3 300 dogdu ama dogumdan sonra sarilik oldu 3 gun icinde 300 gram kaybetti  :'(1 ay once 5 kilo 58 cm di :nazar: haftayada asimiz var bakalim kac kilo olmus her ay 1 kilo aliyo insalllah boyle devam eder seninki nekadar dogdu simdi kac kilo

AyNi

Alıntı yapılan: medine - 14 Haziran , 2011, 14:59:26
benim kz 3 300 dogdu ama dogumdan sonra sarilik oldu 3 gun icinde 300 gram kaybetti  :'(1 ay once 5 kilo 58 cm di :nazar: haftayada asimiz var bakalim kac kilo olmus her ay 1 kilo aliyo insalllah boyle devam eder seninki nekadar dogdu simdi kac kilo

maşallah kızına  :nazar: :nazar: benim kız 2.940 gr doğdu, benimkide her ay yaklaşık bir kilo aldı, bu ay 800 gr almış, doktorum çok iyi dedi... şimdi 5.760 gr  :nazar: :nazar: boyuda 69 cm dedi ama yanlış ölçtü galiba, sanki o kadar uzun değil kızım  :icon_scratch: doğduğunda 48 cmdi, 3 ayda 20 cm biraz fazla bence  :k06: :k06: yarın sağlık ocağına gideceğiz, orada boyunu tekrar ölçtüreceğim...

medine

belli olmaz bakarsinn uzamistir  :k06:ama banada cok uzun gibi geldi kizim her ay 4 cm uzuyo bu ayda muhtemelen 62 cm falan olmustur bakalim son durum ne bende cok merak ediyorum kilosunu boyunu insalllah hersey yolundadir. asimizda var ama dayanamiyorum ya ona igne yapilirken bir deil ikitane birden daha birinin sokunu atlatamazken ikinciyi yiyo yavrumm :'(

AyNi

Alıntı yapılan: medine - 14 Haziran , 2011, 15:10:52
belli olmaz bakarsinn uzamistir  :k06:ama banada cok uzun gibi geldi kizim her ay 4 cm uzuyo bu ayda muhtemelen 62 cm falan olmustur bakalim son durum ne bende cok merak ediyorum kilosunu boyunu insalllah hersey yolundadir. asimizda var ama dayanamiyorum ya ona igne yapilirken bir deil ikitane birden daha birinin sokunu atlatamazken ikinciyi yiyo yavrumm :'(

3. ayda aşı varmı? hemşire bize yok dedi, ne aşısı olacak kızın?

medine

valla canim bilmiyorumkii ne asisi oldugunu sormadimda ama gidince sorarim ben yurtdisindayim burda bildigim kadariyla 6 aya kadar her ay asisi var hemde ikisertane

AyNi

Alıntı yapılan: medine - 14 Haziran , 2011, 15:35:21
valla canim bilmiyorumkii ne asisi oldugunu sormadimda ama gidince sorarim ben yurtdisindayim burda bildigim kadariyla 6 aya kadar her ay asisi var hemde ikisertane

hmm anladım yurtdışında farklı oluyor... biz 2. ayımızda 3 tane birden olmuştuk, 3. ayda yok. 4. ayda yine 3 tane  :icon_pale: :icon_pale:

medine

ayy kiyamam ya 3 taneyi birden nasil kaldircak yavruum benimmm :sad1:

elif nisa

selam kizlar ben 13 mayisda dogum yaptim bir aydir bebegim uyumuyor cok sancisi var hep agliyo dayanamiyorum ne yapacagimi bilmiyorum dr.normal dedi ama kizim uyuyamiyor hatta emziremiyorum bile cok agliyo neyapacagimi sasirdim sizdede böylemi ?

AyNi

Alıntı yapılan: elif nisa - 15 Haziran , 2011, 00:09:31
selam kizlar ben 13 mayisda dogum yaptim bir aydir bebegim uyumuyor cok sancisi var hep agliyo dayanamiyorum ne yapacagimi bilmiyorum dr.normal dedi ama kizim uyuyamiyor hatta emziremiyorum bile cok agliyo neyapacagimi sasirdim sizdede böylemi ?

geçmiş olsun canım, çok şükür bizim sancı sorunumuz pek olmadı... çeşitli bitkisel damlalar var, onları kullandınmı? sağlık ocağı bana ne olur ne olmaz diye NeoBaby vermişti, kayınvalidem kızımın bi kaç kere sancısı olduğunda kimyon kaynatıp verdi, çok faydası oldu...

elif nisa

Saol Ayse.evet bizde bitkisel damlalar kullaniyoruz ama hic faydasi olmadi.yediklerimede cok dikkat ediyorum ama doktor dediki fazla gazi var gece uyumuyoruz.

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

ne güzel paylaşımlar olmuş hoşgeldiniz bacılar
elifcim canım Allah acil şifa versin insan evladı hasta olunca canından can kopuyor sanki hele bide gece gündüz,uykusuzluk bi yandan çok zor,rabbim bir an önce sıkıntılarını gidersin
benim oğluşumda bugün 64 günlük oldu maşallah kendi kendine söyleniyo gülüyo,hele ben konuşunca bide cevap vermesi yomu o ağzını yiyorum onun
cuma gün 2.aşımız umarım ateşlenmez çok kuzum var ve dr kontrolümüz,kalça ultrasonu varmış sanırım bu ayda,inşallah herşey yolunda gider
medine ve ayşe maşallah aynı bebişlerinizin doğumu gelişmeleri beraber takip edersiniz