Mini Fırın Hakkında Önerilerinizi Bekliyorum...

Başlatan Demet_dk, 23 Mart , 2011, 17:54:10

« önceki - sonraki »

ツgöçmen_54 ツ

daha dün akşam mini fırın aldım.markası kumtel.benimde 3. fırınım.neden kumtel aldım çünkü ilk fırınım kumteldi çok memnundum.2. fırınımı çok araştırarak seçmiştim arzum cookart aldım.kesinlikle 5 para etmez  çok ağır pişiriyor.allahtan 90 gün iade hakkı vardı geri verdim.lükseli annem kullanıyor hiç pişirme yapmıyor geneli fabrika çıkış hatalıymış.

muhribe

canım benimkisi bosh
nerdeyse 5 yıldır kullanıyorum çok memnunum
annem de aldı aynısından o da memnun kaldı
kek poğaça kurabiye ne istersen süper pişiyor  :icon_thumright:

Aşkk

benim fırınım da termikel büyük ocaklı ben de çok memnunum ayrıca mini fırınlar  kullanışsız değilmi yaw   :icon_scratch: yapıcan kuş kadar  :ehi: :ehi:

--elif--

Alıntı yapılan: ツgöçmen_54 ツ - 04 Aralık , 2012, 16:22:14
daha dün akşam mini fırın aldım.markası kumtel.benimde 3. fırınım.neden kumtel aldım çünkü ilk fırınım kumteldi çok memnundum.2. fırınımı çok araştırarak seçmiştim arzum cookart aldım.kesinlikle 5 para etmez  çok ağır pişiriyor.allahtan 90 gün iade hakkı vardı geri verdim.lükseli annem kullanıyor hiç pişirme yapmıyor geneli fabrika çıkış hatalıymış.
çok sağol cnm paylaştığın için bende arzum alayım diyodum 90 gün içinde iade imkanı var diye iyikide almamışım
bi bakayım kumtele seninki hangi modeli turbolumu?

--elif--

Alıntı yapılan: ♥gözbebeğim♥ - 04 Aralık , 2012, 16:29:10
canım benimkisi bosh
nerdeyse 5 yıldır kullanıyorum çok memnunum
annem de aldı aynısından o da memnun kaldı
kek poğaça kurabiye ne istersen süper pişiyor  :icon_thumright:
eminimki çok güzeldir bosch un fırını ama biraz tuzludur bence ne kadara aldınız siz cnm

--elif--

Alıntı yapılan: mecnunum - 04 Aralık , 2012, 16:43:23
benim fırınım da termikel büyük ocaklı ben de çok memnunum ayrıca mini fırınlar  kullanışsız değilmi yaw   :icon_scratch: yapıcan kuş kadar  :ehi: :ehi:
ocağın fırınını kullanabilmeyi bende çok isterim ama hiç pişirmiyor mecbur mini fırın alıcam  :-\

Aşkk

iskorpit

bende bundan 3 ay once kadar çok araştırdım tezgah üstü bi fırın diyerek.

şuanki fırınım 20lt lik minicik yani :) ama bize yetiyor..

altus marka kaça aldığımı şimdi unuttum 85 filandı sanırım..

boschta 17lirelik vardı ama haliyle pahalıydı..

arçelik ve bekonunda katalogta var ama piyasada yoktu..bende arçeliğin yan sanayisi olan altustan alayım dedim ;) ayrıca aldığım fırının üst kapağı açılıyor ve 5 tane şişiyle mangalda yapabiliyorsun..süper yani.  :occasion14:

duygusu

Bende luxell almıştım cok kötu kekın ıcı pişmiyo ocaklı fırın alıcam ama hangı marka alacagımı bılmıyorum