Mini Fırın Hakkında Önerilerinizi Bekliyorum...

Başlatan Demet_dk, 23 Mart , 2011, 17:54:10

« önceki - sonraki »

caillou

BENİMDE MİNİ FIRIN AMA ÇOK KÜÇÜK DEĞİL ORTA .BENİMKİNİN MARKASI BEKO
BEN ÇOK MEMNUNUM FIRINIMDAN İLK EVLENDİĞİM ZAMAN ALMIŞTIM 5 SENE OLDU
ÇOK GÜZEL PİŞİRİYO .
MİKRO DALGAMDA VAR ODA TEZGAH ÜSTÜNDE BENİMDE
DİĞER MARKALARI BİLMEM AMA

Demet_dk

Alıntı yapılan: ygs - 23 Mart , 2011, 20:25:11
luxel fırının öle küçüğü varmıki  ben kullanıyorum bayadır ama davul fırının içine giren tepsilerden var yani içinde öle küçük deil :icon_thumright:

EVET BENDE ONU YAZDIM ZATEN
MİNİ FIRIN DEDİM AMA TEPSİSİ İÇİ BAYA BÜYÜK BANA GÖRE İDEAL YANİ

MEMNUNMUSUN LUKSELDEN GÜZEL PİŞİRİYOMU HERŞEYİ

Lă_Tăhzen!

bende vestel'in var mini fırın çok memnunum benımkı buzdolabını ustunde duryor orda kullanıyorum birde ankastre var ev sahibine ait ama gazlı kullanılıyor keki falan ondan daha guzel yapıyor fırın yemeklerı harika oluyor

derbeder

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 24 Mart , 2011, 12:30:49
bende vestel'in var mini fırın çok memnunum benımkı buzdolabını ustunde duryor orda kullanıyorum birde ankastre var ev sahibine ait ama gazlı kullanılıyor keki falan ondan daha guzel yapıyor fırın yemeklerı harika oluyor
sicak ve soguk makinalarin yanyana kullanilmasini tavsiye etmiyorlar. en azindan uzun omurlu kullanmak istiyorsan buzdolabini ve firinini ayri yerlerde kullanmani tavsiye ederim.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

Lă_Tăhzen!

buzdolabının fişini çekiyorum kullanacagım zaman

ygs

Alıntı yapılan: Demet_dk - 24 Mart , 2011, 11:36:25
luxel fırının öle küçüğü varmıki  ben kullanıyorum bayadır ama davul fırının içine giren tepsilerden var yani içinde öle küçük deil :icon_thumright:

canım çok güzel  gerçektende ama kurutuyo üzerlerini bi sorunum o onada bi çözüm bulsam.....ayrıca  elektrik faturamda o kadar kullandığım halde hiç farketmiyo aynı geliyo 1 seneyi geçti... :basardim: :basardim:
sizi veren rabbime şükür ediyorum....yavrularım

Demet_dk

Alıntı yapılan: ygs - 24 Mart , 2011, 22:35:07
Alıntı yapılan: Demet_dk - 24 Mart , 2011, 11:36:25

canım çok güzel  gerçektende ama kurutuyo üzerlerini bi sorunum o onada bi çözüm bulsam.....ayrıca  elektrik faturamda o kadar kullandığım halde hiç farketmiyo aynı geliyo 1 seneyi geçti... :basardim: :basardim:

TEŞEKKÜRLER CANIM  :opucuk:

Demet_dk

Alıntı yapılan: ๑۩۞۩๑göçmen_54๑۩۞۩๑ - 25 Mart , 2011, 08:38:15
lüksel alırsan çok dikkat et demetcim.fabrika çıkışlarında sorun varmış.bize denk geldi öyle.fırının altı pişiriyor üstü pişirmiyordu servise gitti tamir edildi 3 kere.. sorun düzelmeyince birebir değişim yaptılar.. :cildir: :cildir:
şimdiki verdiklerinden çok memnunum görünüm küçük içi çok geniş 1 tane davul fırın tepsisi 1 tanede kare büyük tepsisi var..
viaport/electro world den bakmanı tavsiye ederim seçenek çok orda :icon_thumright:
TEŞEKKÜRLER CANIM

VİAPORT UZAK KALIYO BİRAZ BANA
SEN NE KADARA ALDIN ORDAN

BİZ SANIRIM REAL DEN BAKTIM 100 TL Dİ SANIRIM
DEDİĞİN GİBİ İÇİ BAYA BÜYÜK TEPSİSİ VS

ツgöçmen_54 ツ

ben ilk çıktığı zamanlar almıştım.. inox aldım fiyatı beyaz renkten biraz daha pahalıydı 139 a aldım ama şimdi çok ucuzlamış en son viaportta 89a görmüştüm  ;)

fıstık

AYYY FORUMA GİRMEK NE GÜZEL :k06:

DEMETCİM BENİM MİNİ FIRINIM YOK BİLİYOSUN AMAAAAAAA

BURAYA GİREMEDİĞİM ZAMANLARDA SİZİ MAALESEF BAŞKA FORUMLARLA ALDATTIM :crybaby2: :tongue3:

LUXELL İN TURBO ÖZELLİKLİ MİNİ FIRININI TAVSİYE ETMİŞ HERKES ;)

AYRICA ENÇOK SATAN MARKADA LUXELL  :icon_thumright:

βαlκιz

yine fırın almam gerekicek :ehi: çocukalr davul fırınında dügmesinin birini sökmüş
bugn kek yapim dedim alt dügmesi yok
kekin altı pişmediii :cildir:

bende ocakta pişirdim  altını
:ehi:

eşim büyük fırın alalım diyo
üstü ocak altı fırınlar varya ondan
sanırım ondan alırız mini fırında almıştık ama balkonda duruyo kapagı çıktı onun  :-\
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Demetcim bende de Blue Hause var ısı ayarı filan çok kuvvetli renk renk hemde tabii bendeki siyak orası ayrı  :k06: Tavsiye ederim tatlım  :icon_thumright:

Demet_dk

ツgöçmen_54 ツ

demet bu doğrayıcı benimde çok hoşuma gidiyor.bende ne kadar dikkat etsemde  parmaklarımı rendelemkten bıktım..aldıktan sonra bilmiyorum kullanırmıyorum  :-\ sanki insan yine dönüp dolaşıp eski yöntemlere geliyor :laughing7:

--elif--

kızlar mini fırın alacam kararsızım
sizin kullandığınız ne marka tavsiye edebilieceğiniz markalar hangileri bu 3. fırınım olacak çok araştırmam lazım :-\
kek yapmaya hasret kaldım
davul fırın almak gibi bi saçmalık yaptım onda bişey yapamıyorum pişmeden yakıyor  :cildir:
beko fırınlı ocağım berbat oda altını pişirmiyor
lüxell börekçi düşünüyodum ama şikayetvar dan okadar çok şikayet okudumkiondanda vazgeçtim gibi  :dontknow: