25 Nisan , 2024, 23:45:06

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

canımız kızımızaaaaa

Başlatan tulayysl, 22 Mart , 2011, 13:42:58

« önceki - sonraki »

...ŞehzadEfe...

yerim ben o miniğin düşüncelerini çok özlemiş babasını kuzu...... babasıııı bir yerlerde sabırsız bir prenses seni bekliyo bence fazla bekletme bu prensesi sonra çok üzülebilir  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

tulayysl

geldi kuzum babası gece cok sukur. ama o bizi daha cok özlemiş konus konus bitiremedi :D kızım da bi şımardı bi şımardı babasına. maşallah.

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

tulayysl

canım kızım. bitanem.. meleğim... uzun zamandır yazamıyorum sana. malum buaralar babanen teyzen geldi gitti. artık herseyin hazır sadece sen yoksun kuzum. senin de gelme zamanını bekliyoruz bebeğim. sen de acele etme sa.kın zamanı gelince gelirsin bebeğim. bugun 31+2 haftalıksın ve 1670 gr olmussun bıdık kızım benim. bugun ikimiz için de zor bir karar vermek zorunda kaldık kuzum. acaba 32 haftada ayrılsak mı calıssak mı. şimdlik dr amcan tavsiye etmese de calısmaya karar verdik. inş ikimiz içinm de yanlıs bir karar değildir bebişim. ama bu doğum sonrasında senn rahatlıgın için bebeğim. 1 ay fazla olacak annişin yanında.
canım ballı kızım benm. şimdi bile tekmeler okadarf kuvvetl,i geliyor ki.. o bacaklarını hatta parmaklarını nasıl ısırıcam gor sen. herkes 4 gozle bekliyor kuzum seni.  seni çok seviyoruz. Allaha emanetsin kızım

tulayysl

biricik kızımız... herseimiz.. gunler nasıl geciyor cabucak anlayamıyoruz bebeğim. songul teyzenin kızı erkenden geldi. gecen gun aldık kollarımıza nasıl güzel masallah. ama korkuttu bizi acele edip de. sakın sen acele etme miniş kızım. zamanında gel olur mu. bak annen hala çalışıyor. ikimiz için ballı kızım benim. hayırlısıyla seni ucağımıza bir alsak... yuzun  gozun kime benziyor nasıl merak ediyoruz bir bilsen. gerci babanın kızı olacaksın o kesin de:D Rabbime emanetsin kızım.  hep iyi olmanı sağlıkla hayırlısyla seni kucağımıza almayı istiyoruz bebeğim

hüzünden_gelme

Rabbim sağ sağlım kucagına almayı nasıp etsın kızına canım  :amin: :amin:
Bıdıgımızda bayagı büyümüş en son forumda gordugumde  bayagı kucukte  :k06: sımdı yolu yarılmısınız bıle az kalmıss  :hieyt: :hieyt:
Tam zamanında gelsın kızımız inşallah sağlıklı bır sekılde  :amin: :amin:

:opucuk: :opucuk: :opucuk:

tulayysl

Alıntı yapılan: Nar Çiçeği❀ܓ - 05 Ağustos , 2011, 21:38:35
Rabbim sağ sağlım kucagına almayı nasıp etsın kızına canım  :amin: :amin:
Bıdıgımızda bayagı büyümüş en son forumda gordugumde  bayagı kucukte  :k06: sımdı yolu yarılmısınız bıle az kalmıss  :hieyt: :hieyt:
Tam zamanında gelsın kızımız inşallah sağlıklı bır sekılde  :amin: :amin:

:opucuk: :opucuk: :opucuk:

amin teyzesi. epey buyudu kuzum sukur... darısı inş senn basına canım. tabi guzel haberlerinin takipçisiyiz biz de

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: tulayysl - 05 Ağustos , 2011, 21:33:24
biricik kızımız... herseimiz.. gunler nasıl geciyor cabucak anlayamıyoruz bebeğim. songul teyzenin kızı erkenden geldi. gecen gun aldık kollarımıza nasıl güzel masallah. ama korkuttu bizi acele edip de. sakın sen acele etme miniş kızım. zamanında gel olur mu. bak annen hala çalışıyor. ikimiz için ballı kızım benim. hayırlısıyla seni ucağımıza bir alsak... yuzun  gozun kime benziyor nasıl merak ediyoruz bir bilsen. gerci babanın kızı olacaksın o kesin de:D Rabbime emanetsin kızım.  hep iyi olmanı sağlıkla hayırlısyla seni kucağımıza almayı istiyoruz bebeğim
:amin: :amin: CANIM BENİM AMAN ZAMANINDA GELSİNLERDE HAYIRLISIYLA SAGLIKLI SIHATLI  :amin:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

tulayysl

:love9: :love9: canım kızım meleğim :love9: :love9:
annişinin  göbüşünde bile buyuduğunu görebilmek ne kadar guzel kızım. ya kucağıma aldığımda... dünyalar bi,zim olacak.  günler gectikçe heyecan da artıyor kuzum. ksiklerin neredeyse kalmadı. herkes her sey hazır bebeğim seni bekliyoruz. ama annişin hazır mı bilemiyoruz :-\ :-\ :-\ vijdan teyzen de kızını kucağına aldı. sıra geldi bize meleğim. bayramdan sonra hayırlısıyla istediğin zaman gelebilirsin kuzum. ama daha işten ayrılmadan sakın gelme. once herkes bize kızdı hala neden işe devam edioruz bu yoğunlukta die. once vijdan azabı cekiyordum :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: sana zarar mı veriyorum acaba diye düşünüyordum. ama allahın izniyler bak geride bıraktık 3 haftayı. kaldı iki haftamız meleğim :love9: :love9: :love7: :love7: :love9: bütün çabam senin için kızım. yanında ne kadar zaman gecirebilirsem okadar iyi diye..

tatlı kuzum. ben artık dineleneyim meleğim. seni çok seviyor anniş de babiş de... :love9: :love9:

tulayysl

ah kızıııııımmmmmmmmmmmmmmm yavru meleğim... en son yazdıklarımızdan bu yana neler oldu neler. hep sana sakın erken gelme dedim. saolasın kıızım bayramı bana hastanede gecittirdin 12 gun. zorlu bir doğumla seni 6 eylulde kucağımıza aldık sukur. daha doğrusu ben alamadan kucağıma teyzelerin kucağına kondun kuvöze girdin bir hafta. baban hergun hatta gunde 2 kez gidip gordu seni. resimlerini çwkip gtrdi. babana okadar benziyordun ki ne kadar sabretsem de gece ytarken babana bakıp bakıp ağladım kuzum.
şimdi 2 ay 17 gunluksun masallah. 2460 gr 48 cm dogdun. en son kontrolumuzde 57 cm 5 kilo olmussuın annem. ama buaralar senin mızmızlığınla uğrasıyoruz. memeyi reddediyorsun o yuzden sabırla inatlasıyoruxz ikimiz de. ac kalıyoprsun azıcık bakalım kim kazanacak.
yaramaz kızım benim. nazlı narin kızım. seni çok seviyoruz.
sen benşm bındık fındık fıstık kızımsın bebeğim