29 Mart , 2024, 14:33:27

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

canımız kızımızaaaaa

Başlatan tulayysl, 22 Mart , 2011, 13:42:58

« önceki - sonraki »

suzannn

tulayysl

Dilara Ebrar

aaaay çok güsel olmuş yaaa.benimkide 2 kontrolde gelememişti.ama üzülüyolar dimi.ne güsel ilerisi için hatıra kalır.erkekler bu şekilde daha ii hissediyolar babalığı.güsel bi fikir olmuş  :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış:
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

tulayysl

Alıntı yapılan: Dilara Ebrar - 22 Mart , 2011, 15:54:14
aaaay çok güsel olmuş yaaa.benimkide 2 kontrolde gelememişti.ama üzülüyolar dimi.ne güsel ilerisi için hatıra kalır.erkekler bu şekilde daha ii hissediyolar babalığı.güsel bi fikir olmuş  :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış:
tesekkur ederiz teyzesi. sen de dene bak. bayılıyolar kesinliklee

tulayysl

kuzum benim... minik bebeğim. nasıl özledim seni bir bilsen. babanla ikimiz nasıl gececek 5 hafta die düşünüyoruz. seni görmek istiyoruz bir an once. bir bahane bulsak da doktora gitsek diyoruz. hem bak baban da gelcek o zaman belki cinsiyetini de gösterirsin. herseyimizsin sen bizim. sevgi yumağım. minişim benim. kollarının bacaklarının hareketi hiç gitmiyor gozumun onunden. kıpırtılarını hissetmek istiyorum bir an once tatlım. seni çok seviyoruz bbeğim..

tulayysl

minişim benim. seni görmeye cok az kaldı. buaralar annein yoğunlugundan sen de yoruluyorsun biliyorum tatlım. az kaldı. nöbetlerden cıkmamaıza az kaldı her gece evimizde babişle olacağız inşallah tatlım. baban  sabırsızlıkla ay sonunu bekliyor bebişim. sağlıklı oldugunu duymak hareketlerini kıpırtılarını görmek  istiyoruz miniğim. sen bizim herseyimizsin. zaten mutlu yuvamızın günesi oldun sen balım.
az kaldı annem seni gormeye az kaldı.. seni çok seviyoruz.

Nezo

Çok Güzel Mektubunuz Gözlerim Doldu Canlarım Benim Rabbim Banada Nasip Etsin Böyle Güzel Duyguları.. Öpüyorum.  :opucuk:

...ŞehzadEfe...

:) çok şanlı bir bebek ne güzel.bizimkisi çok küçük ilerleyen zamanlarda mektup yazmayı öğrenir bizede yazar  :D
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

tulayysl

Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 05 Nisan , 2011, 14:01:14
Çok Güzel Mektubunuz Gözlerim Doldu Canlarım Benim Rabbim Banada Nasip Etsin Böyle Güzel Duyguları.. Öpüyorum.  :opucuk:
tesekkur ederiz tatlım. en kısa zamanda senin sayfanda da bebişine özlemlerini okuruz.

tulayysl

Alıntı yapılan: nagihannn - 05 Nisan , 2011, 15:20:55
:) çok şanlı bir bebek ne güzel.bizimkisi çok küçük ilerleyen zamanlarda mektup yazmayı öğrenir bizede yazar  :D
inşallah nagihancım. hemen öğreniveriolar korkma sen. bi kıpırtısını gör yeter

tulayysl

tulayysl

canım yavrum. gunler gecmek bilmiyor. seni gormek istioru bir an once. 10 gun kaldı inşallah. ama gunler gecmiyor tatlım. baban dün göbüşümüz büyümüş dedi. büyüyorsun atlım sen. herkes sana hediye almak için sabırsızlıkla bekliyor. babannen battaniyeni örmüş bile. hadi göster bakalım annne babana kızmısın erkek mi.  heyecandan ölüyoruz bebişim.
bugun nobete gideceğiz. inşallah gecen nobet gibi gecmez. calısırken seni unutuyorum tatlım özür dilerim. bazen cok yoruyorum evet. sabret bebişim az kaldı. artık gece babamızın yanında olacaz. sennle daha cok ilgilenicez inşallah.

tulayysl

canım bebeğim... miniğim... artık sana kızım ya da oğlum diye hitap etmek istiyorum. karnım büyümeye basladı ama seni nasl seveceğimi bilemedim hala. 1-2 gune gormeye gideceğiz inş. seni. baban da sabırsızlıkla bekliyor seni görmeyi. ayın 20 sinde gidecektik. öne cektikçe cektik randevuyu. bir an an once gormek istiyoruz o ellerinin kollarının hareketlerini. sen anneyi üzmemek için başlamadın hnuz göbişe vurmaya. hafiften dokundursan ellerini de tatlım varlıgını hissetsek biz de. ama hafif tamam mı. uykumuu kaçırırcasına tekme atmak yok oldu mu. seni çok çok seviyoruz bebişim.... görmeden aşık olduk sana

tulayysl

bebeğim benim. kızım... minik kızımız.. seni gorduk bir ay aradan sonra. pek bi keyfine düşkünsün bakıyorum da. bağdaş kurmus yatıyordun sessiz sessiz. ama biraz yaramaz olacaksın sanki.  butun gece uyuytmadın beni. kıyamam sana.. artık kızım diyoruz sana.. kızımız..babişin çok mutlu istediği oldu. dün bıdı bıdı ne cok konustu bbiş seninle. hareketlerini gordu ya mutlu oldu. koczmn olmus benm kızım diyor. bebeğim benimmm seni çok seviyoruz