canımız kızımızaaaaa

Başlatan tulayysl, 22 Mart , 2011, 13:42:58

« önceki - sonraki »

tulayysl

22 Mart , 2011, 13:42:58 Son düzenlenme: 15 Nisan , 2011, 12:25:22 tulayysl
canım babacığım;
bugun annem doktor amcaya gitti. doktor amca herseyin yolunda olduğunu söyledi.. ben büyümüşüm büyümüşüm kocaman olmusum. yalnız seni göremediğim için çok üzüldğüm. ve bugun anneme hiç şımarıklık yapmadım. aramı<zda kalsın ama uyuma numarası yaptım. doktor amca popomu dürttü dürttü ama hareket etmedim. annem seni getirmediği için cezalı..
noooolur babacıgım.. bir dahaki görüşmemizde sen de ol. seni çok özledim. kime benzediğimi görmek istiyorum. yakısıklı babamı gormek istiyorum ben. annem seni getirmezse söyle anneme hiç kımıldamam el sallamam ona.
canım abam... kolllarında olacağım günleri annemin tabiriyle dört gözle bekliyorum. minik yumuk yumuk gözlerimle.. seni çok seviyorum babacığım. benim için dua edin. bir an önce size kavuşmak istiyorum.
buarada annem doktor amcaya cinsiyetimi sordu. ama ben göstermedim. sen gelene kadar da göstermicem. ben seni bekliyorum. hadi...

sizi şimdiden cok seviyorum.
                          bebişin..

derbeder

oyyy ne guzel bir mektup bu boyle  :love9: hayirli ugurlu olsun bebeginiz canim ve tabiiki gunlugunuz. umarim heeeppp guzel seyler paylasirsin bizimle  :flowers:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

tulayysl

inşallah canım. bu mektubu dün babamıza yazdık okadar mutlu oldu ki cüzdanında tasıyor. okuldan gec cıktıgı için benmle kontrollerime gelemiyor. hareketlerinii bi türlü göremedi. biz de bebeğimizle sitem ettik babamıza gelsin bizimle diye:d

Aytii

yerim ben babişine mektup yazan meleği  :opucuk: çok duygulandım  :) Allahım sağlıkla kavuştursun inşallah meleklerimize bizleri  :amin: günlüğünüz hayırlı olsun  :flowers: hep güzel şeyler paylaş inşallah  :nazar:

tulayysl

Alıntı yapılan: ๑ Ằyт¡¡ ♡♥♡ ÕģµZ ๑ - 22 Mart , 2011, 13:47:08
yerim ben babişine mektup yazan meleği  :opucuk: çok duygulandım  :) Allahım sağlıkla kavuştursun inşallah meleklerimize bizleri  :amin: günlüğünüz hayırlı olsun  :flowers: hep güzel şeyler paylaş inşallah  :nazar:
canım benm teşk ederiz. kız bebişin kocaman olmus ya görüşmeyeli. annesi kıpır kıpırdır bebişin şimdi. yerim ben onun hareketlerini

banu_fth

çok tatlııııı  :love7: hayırlı uğurlu olsun sayfan da bebişin de ..
:k06: toto mu gösterdi size  :toothy10: ay ben çıkmam.. dr a derim heralde ne yap et .. dönder banane  :ehi:

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

tulayysl

canım nobetten çıkmıstım bütün gece yoruldu benmöle bebiş. o da uyudu durdu. durttuk ama totosunu itti devam etti uyumaya. babamız da yoktu y yanımızda nazlandı.

Aytii

Alıntı yapılan: tulayysl - 22 Mart , 2011, 13:49:20
Alıntı yapılan: ๑ Ằyт¡¡ ♡♥♡ ÕģµZ ๑ - 22 Mart , 2011, 13:47:08
canım benm teşk ederiz. kız bebişin kocaman olmus ya görüşmeyeli. annesi kıpır kıpırdır bebişin şimdi. yerim ben onun hareketlerini

ya evet büyüdü tosunum maşallah  :nazar: :) :love9: az kaldı kavuşmaya. Rabbim bekleyen herkesi kavuştursun inşallah  :amin:

tulayysl

amin canım. Rabbim kolay doğum sağlıkla kucağına almayı nasip etsi,n. aminnn

*•.¸♥gonca♥¸.•*

gözlerim doldu vllaa okurkenn :k06: saglıkla buuyusunn inşallhh bnmde kızım 16.haftasında :nazar:
hayatıma hoşgeldin aşkların en güzeliiiii Yağmur Meleğim....

tulayysl

Alıntı yapılan: *•.¸♥gonca♥¸.•* - 22 Mart , 2011, 14:06:40
gözlerim doldu vllaa okurkenn :k06: saglıkla buuyusunn inşallhh bnmde kızım 16.haftasında :nazar:
maaşallah tatlım sağlığıyla alırsın kucağına inşallahh. aman da kız demek. bi pyenses daha geliyor desene

*•.¸♥gonca♥¸.•*

amin cnm saglıkla hepimiz kucagımıza alalım inşallhh :amin: :nazar:
hayatıma hoşgeldin aşkların en güzeliiiii Yağmur Meleğim....

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

:y25:  :y25: :y25: :y25:

ay çok güzeeel
kız yazık babasını da götür bebibişin..
çok içerlenmiş  :k06: :k06:
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

FeHi

tulayysl

Alıntı yapılan: ❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤ - 22 Mart , 2011, 14:27:02
:y25:  :y25: :y25: :y25:

ay çok güzeeel
kız yazık babasını da götür bebibişin..
çok içerlenmiş  :k06: :k06:
zaten bu kez babası ben de gelicem diye isyan etti artık. bu kez gidecek bakalım ama sanırım bir ay beklemek zorunda :D