Meleğimee...

Başlatan cemresu, 19 Mart , 2011, 21:09:10

« önceki - sonraki »

cemresu

suzannn

maşallah kocaman olmuş meleğin

cemresu

cnm kızım artık geliyorsun sanırm belki saatler kaldı gelmene ama yinede Allah bilir cnm..
bugün biraz kanla karışık kahverengi akıntım oldu bu nişan anlamına geliyomuş hemen dr gittim alttan baktı çok az açılman var dedi ultarasonla baktı suyu ve kalp atışıda ii dedi.. nstye yolladı orada sancım çıktı cnm düzenliymiş ama sıklaşmasını bekliycez dedi her an doğum olabilirrr dedi kuzumm  :love9: :love9:
hem heyecanlı hem korkağım :)) seni sağsalim kucağıma alacağım günler Allahın izniylee yakında kuzumm :))
Allahım kolay bi doğum nasip etsin bana ve tüm bekleyenlereee...  :amin: :amin:
Allaha emanet ol kuzum..

aydinays

Alıntı yapılan: cemresu - 29 Eylül , 2011, 20:05:48
cnm kızım artık geliyorsun sanırm belki saatler kaldı gelmene ama yinede Allah bilir cnm..
bugün biraz kanla karışık kahverengi akıntım oldu bu nişan anlamına geliyomuş hemen dr gittim alttan baktı çok az açılman var dedi ultarasonla baktı suyu ve kalp atışıda ii dedi.. nstye yolladı orada sancım çıktı cnm düzenliymiş ama sıklaşmasını bekliycez dedi her an doğum olabilirrr dedi kuzumm  :love9: :love9:
hem heyecanlı hem korkağım :)) seni sağsalim kucağıma alacağım günler Allahın izniylee yakında kuzumm :))
Allahım kolay bi doğum nasip etsin bana ve tüm bekleyenlereee...  :amin: :amin:
Allaha emanet ol kuzum..

Maşallah canım. Az kalmış. Sağlıkla kavuşacaksın inşallah. Rabbim kolay bir doğum nasip etsin sana. Kızına kavuşmana az kaldı.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

suzannn

canım hayırlısıyla al meleğini kucağına

cemresu

Alıntı yapılan: er♥su ヅ - 30 Eylül , 2011, 12:07:52
canım hayırlısıyla al meleğini kucağına

amin cnmm inşallahhh :)

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

CANIM NE YAPTIN YOKSA DOĞUM FELANMI YAPTIN SESİN ÇIKMIYOR MERAK ETTİM SENİ  :k06:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url