Meleğimee...

Başlatan cemresu, 19 Mart , 2011, 21:09:10

« önceki - sonraki »

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:love9: canım az kaldı bebişlerimizin gelmesine inş sag saglım kucagımıza alırız
aynen beni gören herkeste öle diyor erkek diyor ama bende senin gibi yok benim kızım olcak diyorum ama ALLAH bilir  :occasion5: :occasion5: aramızada 3 hafta var seninle  :occasion5: masallahh kuzularımıza  :nazar:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

cemresu

minik kuzumm
bugün doktora gittim annecim gelişimi iyi dedi doktor teyzen.. 2.500 gr olmuşsun yavrucm :nazar:
nstye bağlandım cnm şükür sorun çıkmadı sende bende iyiyizz :)
kuzumm perşembe günü beşiğini kurcazz artık iyiden iyiye evimizde yerin belli olcakk..  :love9:
Allahım seni sağlıcakla kucağıma  almayı nasip etsin... az bi zamanmız kaldıı kuzucuk..
annecim doktor teyze bana bu kız sana benzemiyoo çirkin olcak dedi annecimm duydunmuu :):k06:
seni seviyoruzzz kuzucummmm  :love3: :love3:
önümüzdeki 2 haftayıda atlatırsak her an gelebilirmissin cnm 2hafta daha tut bebeğini dedi.. yavrum sıkıca dur yerindee  :love9:
Allaha emanet ol kuzucukkk  :opucuk:

cemresu

cnm kızım sanırım dünyaya gelmek için biraz sabırsızzsınn ama yapma yavrum ya en azından 1.5 hafta daha annenn karnında kal.. daha ufaksın meleğimm en azından bi 37 haftalık ol üzme anneyi:( bugün gelmek isteidğini çok belli etmeye başladınn korkutuyosun beniii annecimm  :y25: :y25: bugünde büyükananenler gelcek elim ayağım tutmuyo sanki aşırı bi yorgunluk ve halszlik var üzerimde kuzumm anneye yardımcı ol lütfen...   :love9: seni bende çok merak ediyorum ama şimdi doğarsan sana bişey olur sorun çıkar diye korkuyorum az kaldı kuzum 37 haftalık ol razıyım ben  :love3: :love3:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

canım inşallahh zamanında gelirler  :amin:

aydinays

cANIM İNŞALLAH ZAMANINDA GELİR MELEĞİN. :amin: :amin:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

cemresu

Alıntı yapılan: aydinays - 08 Eylül , 2011, 10:46:11
cANIM İNŞALLAH ZAMANINDA GELİR MELEĞİN. :amin: :amin:

inşallah Allah yardımcımız olsun...

cemresu

cnm kızım beşiğini kurduk bugün teyzenle çokta güzelll oldu  :love7:
senin yerine ilk teyzenn oğlu miraçç yattıı :)
minik kuzummm benm çantamızıda hazırladıkk tek eksiğimiz senin zamanında sağlıkla kucağımda olmann ;)
kendine ii bk Allaha emanetsin yavrum...  :love9:

cemresu

cemresu

cnm yavrum
artık herkes arayıp seni soruyo doğdumu doğurdunmu kimi arasam sancınmı var gibi konuşmalar geçiyo :))
merak ediliyosun kuzumm en çokta ben merak ediyorum nasıl olcak anneye nasıl merhaba diyeceksin kime benzeyeceksin? tatlıbir meraklar endişeler içindeyiz cnm sen sağlıcakla gel yeterki... çantanı hazırlamıştım meleğim bir tek bezin eksikti bugün yenidoğan bezinide aldık artık tamamen seni bekliyoruz..  :love9:  :love9:
Allaha emanet ol kuzummm :opucuk:

aydinays

Alıntı yapılan: cemresu - 18 Eylül , 2011, 23:18:01
cnm yavrum
artık herkes arayıp seni soruyo doğdumu doğurdunmu kimi arasam sancınmı var gibi konuşmalar geçiyo :))
merak ediliyosun kuzumm en çokta ben merak ediyorum nasıl olcak anneye nasıl merhaba diyeceksin kime benzeyeceksin? tatlıbir meraklar endişeler içindeyiz cnm sen sağlıcakla gel yeterki... çantanı hazırlamıştım meleğim bir tek bezin eksikti bugün yenidoğan bezinide aldık artık tamamen seni bekliyoruz..  :love9:  :love9:

maşallah size. :nazar: :nazar: :nazar: sağlıkla birbirinize kavuşmanız dileğimle. :amin: :amin: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

cemresu

Alıntı yapılan: aydinays - 19 Eylül , 2011, 09:56:20
Alıntı yapılan: cemresu - 18 Eylül , 2011, 23:18:01
cnm yavrum

maşallah size. :nazar: :nazar: :nazar: sağlıkla birbirinize kavuşmanız dileğimle. :amin: :amin: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

teşekkür ederim cnm sana ve bebeğinede maşallahhh...

cemresu

kuzucuk bugün 37+4 günlüksün :love9: :love9:
dün gece biraz korktum kuzum suyum geldi sandım panik yaptım ama değilmiş yanlış alarm :)
ama az kaldı artık bu gibi durumlar normal meleğim.. her an sen gelebilirsin artık her gece tedirgin yatıyorum..
yarın doktora gitcem bakalım ne kadar olmuşsun cnmm
son 17 günümüzz :love9: :love9: :love9:
Allaha emanet ol...  :amin:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: cemresu - 21 Eylül , 2011, 13:40:02
dün gece biraz korktum kuzum suyum geldi sandım panik yaptım ama değilmiş yanlış alarm :)
ama az kaldı artık bu gibi durumlar normal meleğim.. her an sen gelebilirsin artık her gece tedirgin yatıyorum..
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: masallah az kaldı tatlım hadi bakalım  :nazar: :love9:

suzannn

Alıntı yapılan: cemresu - 21 Eylül , 2011, 13:40:02
maşallah zaman kısalmış az kalmış meleğine kavuşmaya allah sağlıklıca kavuşmayı nasip etsin canım kolay doğumlar nasip etsin

cemresu

cnm yavrum benmm..
artık 38 haftalık oldun... son 13 günümüz kızımm  :love9: :love9:
bugün büyük ananen geldi sen doğmadan cicilerini getirdi sabırsızz birazcık :) herkes seni bekliyor kuzum beklemkten sıkıldılarr  :) şaka bi yna kuzucuk sen hayırlısıyla sağlıcakla gel beklerizzzz  :amin:
seni seviyorum yavrumm