16 Nisan , 2024, 08:27:10

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Meleğimee...

Başlatan cemresu, 19 Mart , 2011, 21:09:10

« önceki - sonraki »

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

CANIM İSMİ BELLİMİ  :occasion5: :occasion5:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

cemresu

hiranur ya da nilsu diyorum aMAAA kararsızımmmm :honk:

cemresu

merhaba kızımm
senin çeyizini dizdik cnm oyun parkın,arabaN,hamak beşiğin tamam... sırada hastane çıkışı,bornoz takımın,port bebe setin, biberon takımın ve banyo takımın kaldı yavrum...çoğu gitti aZI kaldı sana herşey feda olsun yarın tam 32 haftalıksınnn  :hello2:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

MASALLAH CEMRESU AZ KALDI YA  :hello2: :nazar: :nazar: GÜLE GÜLE KULLANIN ANNESİ

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: cemresu - 12 Ağustos , 2011, 00:39:09
İKİSİDE GÜZEL İSİM  :icon_thumright:

cemresu

merhaba yaramaz kuzum benim :)
daha doğmadan beni kendine esir ettin miniğim... gece ağrım olunca aklım çıktı yerinden sana bişey olcak korkusu sardı sabaha kadar içimii  :y25:
öğlen hemen hastaneye gittik babanlaaa Allaha şükürki bi sorun çıkmadı kuzumm nst ye bağlandım onda da sancım çıkmadı doktor allttan muayene etti erken doğumluk bi durum yok deyinceeee rahatlaadımmm
biricik yavrum benimm 1.960gr olmuşsun :love9: seni seviyoruz kızımm  :love7: :love7:

cemresu

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 17 Ağustos , 2011, 08:32:05
Alıntı yapılan: cemresu - 12 Ağustos , 2011, 00:39:09
İKİSİDE GÜZEL İSİM  :icon_thumright:

babamız benden kararsız amaa sanırım HİRANUR olcak kızımın adı  :love9: :love9:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: cemresu - 18 Ağustos , 2011, 18:46:15
daha doğmadan beni kendine esir ettin miniğim... gece ağrım olunca aklım çıktı yerinden sana bişey olcak korkusu sardı sabaha kadar içimii  :y25:
öğlen hemen hastaneye gittik babanlaaa Allaha şükürki bi sorun çıkmadı kuzumm nst ye bağlandım onda da sancım çıkmadı doktor allttan muayene etti erken doğumluk bi durum yok deyinceeee rahatlaadımmm
biricik yavrum benimm 1.960gr olmuşsun :love9: seni seviyoruz kızımm  :love7: :love7:
canım masallah bebişin kilosuna  :nazar: gecmiş olsun inş bidaha olmaz agrın  :honk:

cemresu

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 21 Ağustos , 2011, 07:48:40
Alıntı yapılan: cemresu - 18 Ağustos , 2011, 18:46:15
canım masallah bebişin kilosuna  :nazar: gecmiş olsun inş bidaha olmaz agrın  :honk:

sAĞOL CNM ama alışsam ii olcak galiba az kaldı günüme ALLAH hepimizi bi avazda kurtarır inşallah... ;)

cemresu

merhaba kuzumm
bugün 33+3 günlüksün son 46 günümüz yavrumm Allah seni sağ salim kucağıma almayı nasip eder inşallah bana ve tüm bekleyenlere.
cnm kızımm artık hareketlerin oldukça hızlı saBahları beni uyandırıyosun acıkıyosun sanırımm kuzucukk..
bayramdan sonra kısmetse temizlik yapılcak eşyaların yerleşcek ve ondAN sonra snin gelmen beklencekk yavrum..
bazen korkuyorum annecim doğumdan hissediyosundur sanırım ama sonraa dua ediyorum Allaha kolay bi doğum olur diye...
bakalım cnmm hakkımızda hayırlısı olsunnn...  :amin:

cemresu

cnm kızımm içimde kocaman olduğunu hissedebiliyorumm artık çok belirgin hareket ediyosun dışarıdan bile gözüküyor.
karnımı şekilden şekile sokuyosun annecim :love9:
baban sana yaramaz diyoo yavrumm harketlerni uzaktan biLe görebiliyorr :))
artık 34 haftalıksınn balım.. çok az kaldı KAVUŞMAMIZA :love9:
Allahın izniyleee rabbim seni sağsalim bana versin şimdilik tek dileğim bu !!  :amin: :amin:
SENİ ÇOKKK SEVİYORUZZZ KUZUMMM  :love3:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin: :amin: canım masallahhh kızına benimkide dışarıdan belli oluyor resmen  :hieyt: :nazar:

cemresu

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 28 Ağustos , 2011, 10:19:35
:amin: :amin: canım masallahhh kızına benimkide dışarıdan belli oluyor resmen  :hieyt: :nazar:

:nazar: :nazar: :nazar:
bide kucağımıza alsak hayırlısıylaaa ;)

cemresu

meleğim benimm....
seninle ilk bayramımız ramazan bayramında karnımdasın ama kurban bayramında kısmetse kucağımda olcaksın  :love9:
bu sabah anneyi korkuttun cnm oynamadın sonra maşallah kendine geldin kuzummmm  :love9: :love9:
bayramımız mübarek olsun annecimmmm  :love7: :love7: nice bayramlaraaaaa...

cemresu

kuzumm cnm kızım benim..
artık senin gelmene dair hazırlıklarım başladı yarın doğum temizliğine başlıyoruz ondan sonrada eşyalarını yerleştircem.
hastane çantamızı hazırlıycaz eksiğimiz yok çok şükür ananen,büyükananen,teyzen saolsun en önemlisi babamız saolsun  :love9:
çok az kaldı kuzum sana kavuşmama seni çok merak ediyorummmmm annem sağlıcakla gelll annene..
kızım duyuyosundur herhalde karnımı gören herkes erkek diyoo  :k06: yok diyorumm kesin benim kızım olcakk..
hala beni ikna etmeye çalışanlar bile varrr yok daha nelerrr diyorum yani  :-ooo
seni seviyoruzz kuzummm  :love9: :love9: