oğluşum geliyor :))))

Başlatan karapnr, 19 Mart , 2011, 08:40:16

« önceki - sonraki »

Aytii

Alıntı yapılan: karapnr - 17 Mayıs , 2011, 16:49:03
Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 17 Mayıs , 2011, 16:02:11
gözün aydın olsun canım  :opucuk: hayırlı evlat olsun inşallah  :amin:

amin canım inşallah senin de az kalmış hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin Rabbim  :amin:  :)

amin inşallah hepimiz hayırlısıyla alalım onları kucaklarımıza  :amin: :opucuk:

karapnr

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 17 Mayıs , 2011, 16:50:56
Alıntı yapılan: karapnr - 17 Mayıs , 2011, 16:49:03
Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 17 Mayıs , 2011, 16:02:11
gözün aydın olsun canım  :opucuk: hayırlı evlat olsun inşallah  :amin:

amin canım inşallah senin de az kalmış hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin Rabbim  :amin:  :)

amin inşallah hepimiz hayırlısıyla alalım onları kucaklarımıza  :amin: :opucuk:

:amin: :amin: :amin:

karapnr

17. haftamızda bitmek üzere oğluşum , hareketlerini sabırsızlıkla bekliyorum, bazen oturup elimi karnıma koyup satlerce bekliyorum ama daha hissetmiyorum malesef  :opucuk: olsun hissedene kadar beklerim ben  :opucuk: babişinin sözünü mü dinliyosun yoksa bebeğim ''anneye tekme atmak yok'' diyor diye mi atmıyosun   :k06:

tulayysl

az kaldı annesi sabret. yeter oğlum dediğin gunleri de gorcez bakalım

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

OYYY MASALLAHHHH  ;D CANIM BENDE O GUNLERİ BEKLİYORUM AMA KIZIMDA TIK YOK DAHA  :k06:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

...ŞehzadEfe...

Alıntı yapılan: karapnr - 18 Mayıs , 2011, 11:02:13
17. haftamızda bitmek üzere oğluşum , hareketlerini sabırsızlıkla bekliyorum, bazen oturup elimi karnıma koyup satlerce bekliyorum ama daha hissetmiyorum malesef  :opucuk: olsun hissedene kadar beklerim ben  :opucuk: babişinin sözünü mü dinliyosun yoksa bebeğim ''anneye tekme atmak yok'' diyor diye mi atmıyosun   :k06:

akıllı bıdık annesi babasını dinliyo demekki  ;)
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

karapnr

Alıntı yapılan: tulayysl - 18 Mayıs , 2011, 12:07:49
az kaldı annesi sabret. yeter oğlum dediğin gunleri de gorcez bakalım

ayy inşallah o günler bir gelsin de  :hello2: :hello2: :hello2:

karapnr

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 20 Mayıs , 2011, 09:17:11
OYYY MASALLAHHHH  ;D CANIM BENDE O GUNLERİ BEKLİYORUM AMA KIZIMDA TIK YOK DAHA  :k06:

erkekler daha erken başlarmış diye duymuştum ama benimki yanıltmaya devam ediyo beni  :k06:

karapnr

Alıntı yapılan: nagihannn - 20 Mayıs , 2011, 09:56:47
Alıntı yapılan: karapnr - 18 Mayıs , 2011, 11:02:13

akıllı bıdık annesi babasını dinliyo demekki  ;)

maşallah kuzuma hep böyle uslu oğluş olsun   :opucuk: :nazar:

karapnr

kuzum bu aralar midemiz hemen sinyal veriyo hatta alarm veriyo  :k06: sürekli bişeler yerken buluyorum kendimi   :hungry: bugün itibariyle 18. haftaya girdik , kilo aldımı ama tümden aldığım için pekte belli olmuyor  :suclu:

karapnr

17+3 olduk miniğim , arada kasık ağrılarımız oluyor ama kısa süreli hemen geçiyo, göbüşüm de çıktı artık belli oluyor  :nazar: ee anlasınlar artık 4 ayımızı doldurduk 5. ayımızdayız  :love9: sabırsızlanıyorum çıkıp çarşıyı talan etmek, bebiş cicişleri almak istiyorum  :ehi: ama sana bişe olur diye de korkuyorum  miniğim  :y25: bugün yine gün var o , doğduktan sonrada bol bol göreceğin teyzelerine gidicez yine  :k06:

uyandıktan sonra meyve yemiştim ama 2 saat geçmiş açıktık miniğim şöööle ketçaplı peynirli tost yapsak bir de yanında süt oohhh mis gibi   :ehi: :hungry: :hungry: :hungry:

karapnr

yarın sabah erkenden randevumuz var oğluşum seni görücez yine çok heyecanlıyım  :hello2: :hello2: :hello2: bugün itibariyle 17+ 4 olduk annem  :opucuk: dün akşam hareketlerini hissetmeye başladım sanırım bebeğim televizyonu filen kapattım elimi de karnıma koydum seni dinledim gece boyu, her defasında gözlerim doldu mimiğim  :love9: :love9:

:love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: baban da ben de seni çok seviyoruzz  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

aydinays

y
Alıntı yapılan: karapnr - 25 Mayıs , 2011, 10:08:28
yarın sabah erkenden randevumuz var oğluşum seni görücez yine çok heyecanlıyım  :hello2: :hello2: :hello2: bugün itibariyle 17+ 4 olduk annem  :opucuk: dün akşam hareketlerini hissetmeye başladım sanırım bebeğim televizyonu filen kapattım elimi de karnıma koydum seni dinledim gece boyu, her defasında gözlerim doldu mimiğim  :love9: :love9:

:love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: baban da ben de seni çok seviyoruzz  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

Oyyy kıyamam ben ona canım benim bende oğluşumu hissediyorum oy yerim onu ben canım çok mükemmel bir duygu. Gittikçe hareketleri kuvvetlenmeye başlıyor oğluşumun. Özellikle bir şeyler yedikten sonra babası öğrendi artık yemekten sonra uyandığını geçen gelmiş ki oğlumuzu uyandırılaım mı dedi. Şaşırdım nasıl olacak o dedim çikolata yiyeceğiz oda uyanacak dedi.  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

karapnr

Alıntı yapılan: aydinays - 28 Mayıs , 2011, 11:00:13
y
Alıntı yapılan: karapnr - 25 Mayıs , 2011, 10:08:28

Oyyy kıyamam ben ona canım benim bende oğluşumu hissediyorum oy yerim onu ben canım çok mükemmel bir duygu. Gittikçe hareketleri kuvvetlenmeye başlıyor oğluşumun. Özellikle bir şeyler yedikten sonra babası öğrendi artık yemekten sonra uyandığını geçen gelmiş ki oğlumuzu uyandırılaım mı dedi. Şaşırdım nasıl olacak o dedim çikolata yiyeceğiz oda uyanacak dedi.  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

:)) bizimki nadir tekmeliyo günde en fazla 5-6 kez hissediyorum . o zamanlar da karnım doyduğu zamanlar oluyo sanırım  :k06: ayy çok güzel yaaa  :love9: :love9:

karapnr

19. haftamızdayız kuzucum , minik tekmelerini hissediyorum artık artık yalnız olmadığımı daha çok hissettriyorsun bana minik kuşum  :love9: :love9: dün doktora gittik 3 lü test sonuçları güzel çıktı risk çok çok düşük dedi  :hello2: :hello2: sonra da arkadaşımın yanına uğradık hazır hastaneye gitmişken  :k06: o da oğluşunu 3 gün önce dünyaya getirdi kuzum  :love9: maşallah çok tatlı ama dün huysuzdu  :icon_pale: kim olsa huysuz olur o küvezin içinde  :cildir: dün ilk defa yeni doğmuş bebişi kucağıma aldım dokundum  :suclu: annesi benden daha cesaretsiz olduğundan iş bana düştü  :k06: daha 5 ayımız var kuzum seni de alıcak mıyım kucağıma  :love9: sen de beni yorucak mısın böyle  :k06: yirim ben seni bir gelsen sende anneciğine sağ salim  :love9: :love9: minik kuzum biniiiiiim  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: bu arada maymun iştahlı annen isminde karar değiştirdi  :suclu: bu sefer de enes ismi geçiyo gönlümden, sevecen cana yakın demekmiş , ben oğluşum sevecen sıcakkanlı ve canayakın olsun istiyorum ondan enes olabilir ismin ama annenin napcağı belli olmaz heran değiştirebilir gene  :ehi: :ehi: