24 Nisan , 2024, 09:25:50

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

oğluşum geliyor :))))

Başlatan karapnr, 19 Mart , 2011, 08:40:16

« önceki - sonraki »

karapnr

bugün 15. haftamızı doldurduk bebişim yarın anneler günü seninle ilk anneler günümüz  :love9: :love9: :love9: daha sadece varlığını bilen ve sabırla tekmelerini, kucağıma almayı hayal eden bir anneyim  :love9: seni çok seviyorum bebeğim seni vereni daha çok seviyorum  :amin: Rabbime binlerce şükürler olsun ki seni bize verdi annelik duygusunu verdi tattırdı, inşallah kucağıma da sağ salim almamı , kokunu içime doya doya çekmemi nasip eder   :amin: Rabbim isteyen herkese versin , tattırsın bu duyguyu, tarif edilemeyen ama bir o kadar da doyumsuz annelik duygusunu..

karapnr

üzerimde birazcık kırıklık var bebeğim boğazım acıyor, inşallah senin keyfin yerindedir içerde benim canım acısın ama seninki acımasın sen hasta olma bebişim  :opucuk: şimdi ıhlamur demledim afiyetle içicez birazdan  :hungry: sonra da uzanırız biraz babişin gelene kadar  :love9: inşallah hemencik iyileşirim haftaya önemli misafirlerimiz var malum  ;)

karapnr

16+0 olduk oğluşum 2 gün önce öğrendik cinsiyetimizi  :wav: annecin idrar yolu enfeksiyonu olmuş bir de kanama geldi çok korktum sana bişey oldu diye ama çok şükür birşeyin yokmuş bebeğim  :nazar: 2 gün hastanede yattık ikimiz de iyiyiz elhamdülillah  :amin:  108 gram olmuşsun artık tek seferde ultrasonda görülmüyorsun  :opucuk:  :nazar: dayıların sana oyuncak araba aldılar sen gelne kadar biz babanla bozmazsak oynarsın hayırlısıyla  :k06: beşiğin de geldi turunculu grili kocaman cibinliği de var üzerinde çok tatlı yaa   :hello2: ilk fırsatta babişinle sana kıyafet almaya gidicez ,minnacık gömlek görmüştük de aşık olmuştuk babanla ;tabi o zaman daha bilmiyorduk  :k06: artık belli de olduğuna göre cinsiyetimiz odanı da süsleriz bir güzel  :occasion14: :occasion14: yavaşyavaş isim de bakıyoruz bugün baktım da furkan ismi aklıma yattı anlamı da güzel kulağa da hoş geliyor bakalım daha çoook düşünücez  bu isim işini babişinle  :hello2: :hello2: :hello2:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:hello2: :hello2: :hello2: CANIM GÖZÜN AYDIN MASALLAHHHHHH  :hello2: :hello2: :opucuk: ALLAH NAZARDAN KORUSUN BAKALIM TEYZESİ BİZDE SALI GUNU DR GİTCEZ CİNSİYETİNİ ÖĞRENECEZMİ BAKALIM  :occasion5: :occasion5:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

xxcansuxx

:nazar: :nazar: :nazar: demek oğluşun olacak ayyy çok güzel  :muzz: :muzz: :muzz:
geçmiş olsun canım hastanede de yatmışsınız bir daha rabbim yaşatmasın sağlıklı hamilelikler  :amin: :amin:

suzannn

Alıntı yapılan: karapnr - 14 Mayıs , 2011, 15:06:13
16+0 olduk oğluşum 2 gün önce öğrendik cinsiyetimizi  :wav: annecin idrar yolu enfeksiyonu olmuş bir de kanama geldi çok korktum sana bişey oldu diye ama çok şükür birşeyin yokmuş bebeğim  :nazar: 2 gün hastanede yattık ikimiz de iyiyiz elhamdülillah  :amin:  108 gram olmuşsun artık tek seferde ultrasonda görülmüyorsun  :opucuk:  :nazar: dayıların sana oyuncak araba aldılar sen gelne kadar biz babanla bozmazsak oynarsın hayırlısıyla  :k06: beşiğin de geldi turunculu grili kocaman cibinliği de var üzerinde çok tatlı yaa   :hello2: ilk fırsatta babişinle sana kıyafet almaya gidicez ,minnacık gömlek görmüştük de aşık olmuştuk babanla ;tabi o zaman daha bilmiyorduk  :k06: artık belli de olduğuna göre cinsiyetimiz odanı da süsleriz bir güzel  :occasion14: :occasion14: yavaşyavaş isim de bakıyoruz bugün baktım da furkan ismi aklıma yattı anlamı da güzel kulağa da hoş geliyor bakalım daha çoook düşünücez  bu isim işini babişinle  :hello2: :hello2: :hello2:
öncelikle allah bidaha yaşatmasın kanama falan allah korusun oğluşunu canım hayırlı olsun allah sağlıklıca kucağına aldığın günleride gösterir inşallah

karapnr

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 14 Mayıs , 2011, 15:09:36
:hello2: :hello2: :hello2: CANIM GÖZÜN AYDIN MASALLAHHHHHH  :hello2: :hello2: :opucuk: ALLAH NAZARDAN KORUSUN BAKALIM TEYZESİ BİZDE SALI GUNU DR GİTCEZ CİNSİYETİNİ ÖĞRENECEZMİ BAKALIM  :occasion5: :occasion5:

inşallah canım ya öğrenince rahatlıyo insan ya da ben çok kafama takmıştım cinsiyetini  ::) inan kafamdaki soru işaretleri kayboluverdi öğrenince şimdi oğluşuma hazırlanmaya başladım hayırlısıyla  :love9:

karapnr

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 14 Mayıs , 2011, 15:10:26
:nazar: :nazar: :nazar: demek oğluşun olacak ayyy çok güzel  :muzz: :muzz: :muzz:
geçmiş olsun canım hastanede de yatmışsınız bir daha rabbim yaşatmasın sağlıklı hamilelikler  :amin: :amin:

saol canım inşallah sorunsuz atlatırız kalan süreyi  :amin: her kanama gördüğümde ömrümden ömür gidiyor çok korkuyorum bişi olucak bebişime die  :y25:

karapnr

Alıntı yapılan: er♥su ヅ - 14 Mayıs , 2011, 16:00:48
Alıntı yapılan: karapnr - 14 Mayıs , 2011, 15:06:13
öncelikle allah bidaha yaşatmasın kanama falan allah korusun oğluşunu canım hayırlı olsun allah sağlıklıca kucağına aldığın günleride gösterir inşallah

amin inşallah canım  :amin: :amin:

karapnr

17. haftamıza ayak basmış bulunuyoruz oğluşum bugün güzel bir kahvaltı yaptık babişinle sonra ben ananenin bana aldığı bir sürü çiçekle ilgilendim saatlerce, meğer ne kadar dinlendiriyormuş çiçekler insanı  :love9: kasık ağrılrımız giderek azalıyor bebeğim ilacı kullanma mecburiyeti duyuyorum malesef ,inşallah sana zarar gelmeden biter tedavim, inan ki iltihap olmasa kullanmazdım o antibiyotiği dayanırdım sancılara ama yine sana zarar gelir diye iki arada bir derede kullanıyorum  :y25:

evleri yavaş yavaş toplayalım sonrada ben sana erik aktarımı yapıcam ekşi oğlum benim  :k06: :k06: yirim ben senin o minik ellerini ayaklarını ve koca göbüşünü   :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

karapnr

16+3 olduk . Doktor tavsiyesiyle genelde uzanıyorum bir de internette geziniyorum çoğunlukla , ev işini de fazla yapmayınca zamanımın çoğu bana kalıyor çocuk gelişimiyle ilgili kitapları okumak için daha fazla vaktim var tabi bi tanedaha kitabım var o ayrı:) bazen evde geziniyorum can sıkıntısına yapabileceğim bir hobi var mı diye  :k06: en son kendi yaptığım seramik hamuruyla dolap süsü yapmıştım kurudu sayılır ama boya almam gerekiyor bir de mıknatıslardan tabi mıknatıs bulabilirsem.  :cildir:  Elazığ'a yabancı biri olarak çoğu şeyi bulmakta zorluk çekiyorum ,bu muhabbet açılınca da hep aklımda acaba sorusu dolaşıyor acaba İzmirde mi yaşıyor olsaydık?...  :dontknow: Ne olursa olsun büyük şehirde yaşam çok zor . :icon_thumright: En azından bir dahaki tayinimize İzmire yakın Ege'de bir şehre taşınırız nasipse , bir de denizi olsun ama   :k06:
Şimdi depoyu karıştırıp fazla bir güneşliğim vardı onu bulmam gerekiyor malum yeni taşındık ve balkon camım açıkta kaldı ,aklımda taslak olarak hazırladım ama bakalım nasıl bişey çıkıcak ortaya  :hello2:

aaa bir de arkadaşım doğum yapıcak yakın zamanda onun için de sürpriz kurabiyeler hazırlamak istiyorum maviş maviş,ama bazı şeyler sipariş etmem gerekiyor ,şeker hamuru malzemeleri neden bu kadar pahalı yaa  :cildir: sonrada bebişime de hazırlıcam nasipse hertürlü sipariş etmek durumundayım  :suclu: yaptığım kurabiyelerden buraya da eklerim bir kaçını  ;)

kelebegimm

canim oglun olcakmis hhayirlisi olsun.. enfeksiyonun icinde gecmis olsun bende hissediyorum yanmam felan var ama dr ada gitmiyorum 2 hafta sonra kontrolum var o zaman solerim ins. kanaman icinde boll boll dinlen riski atlatmissiniz zaten kocamn optum melek oglusunuuu

]

Aytii

gözün aydın olsun canım  :opucuk: hayırlı evlat olsun inşallah  :amin:

karapnr

Alıntı yapılan: kelebegimm - 17 Mayıs , 2011, 14:12:46
canim oglun olcakmis hhayirlisi olsun.. enfeksiyonun icinde gecmis olsun bende hissediyorum yanmam felan var ama dr ada gitmiyorum 2 hafta sonra kontrolum var o zaman solerim ins. kanaman icinde boll boll dinlen riski atlatmissiniz zaten kocamn optum melek oglusunuuu

saol canım teşekkür ederim  :opucuk: bende yanmanın yanında sancı da var çok kötü hala geçmedi kasıklarım uyuşuyor resmen  :y25: dikkat et bebişin eşi biraz aşağıda dedi ondan bol bol dinlenmem gerekiyor, öyle de yapıyorum zaten  :k06:

karapnr

Alıntı yapılan: ๑ ♡ мση вéвé ∂'αмσυя ♡ ๑ - 17 Mayıs , 2011, 16:02:11
gözün aydın olsun canım  :opucuk: hayırlı evlat olsun inşallah  :amin:

amin canım inşallah senin de az kalmış hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin Rabbim  :amin:  :)