oğluşum geliyor :))))

Başlatan karapnr, 19 Mart , 2011, 08:40:16

« önceki - sonraki »

karapnr

Alıntı yapılan: ❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤ - 09 Nisan , 2011, 21:15:15
betülcüm maşallah büyümüş kuzun

bize de gel bize de gellll  :opucuk: :opucuk:

yardıma ihtiyacın varsa ben geleyim cnm  :flowers:

saol canım Allah razı olsun evde kendimce oyalanıyorum kendimi zorlamıyorum  :icon_thumright: evet normalden biraz küçük sanırım ama sağlık olsun bebişten bebişe değişir tabi takılmamak lazım  :binkybaby: :binkybaby: doktor keyfi yerinde dedi ya gerisi yalan  :hello2: :hello2: senin bebişin nasıl canım büyüyor mu kuzucun , bakalım benimki kız mı erkek mi olucak , hiç önemli değil tabiki hiç farketmez ama çok merak ediyorum tabi , canım hiç tatlı istemiyo bir de yüzümde acaip sivilceler çıkıyor bakalım kız gibi ama hayırlısı olsun hayırlı ve sağlıklı olsun da cinsiyeti önemli değil  :nazar: ama biranönce göstersin yine de  :k06:

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

ben de hiç tatlı yemiyodum  :k06:
hep diyodum şöyle bi kısır olsa nar ekşisini döksem diye  :ehi: :ehi:
inşllh canın çekmemiştir
çektiyse gel yapayım buhafta  :D

kızım da büyüyo hergün yeni bişeyler öğreniyo
beni tanıyo artık tamamen
çok güzel bi duygu bu

hatta bugün ellerine üfürünce kahkaha attı çok şaşırdım valla  :-ooo :-ooo
daha 3 aylık çünkü   :nazar:
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

aydinays

Canım benim maşallah size benimde canım hep tatlı şeyler yiyesdim geliyor canım hiç ekşi çekmiyor normalde ben ekşi seven biriyim limon falan ama bakalım benimde ilk günden beri içimde oğlum olacakmış gibi his var. Canım senin mide bulantıların nasıl oldu ben geçen hafta sonu hastanede yattım üç gün. Doktor mide bulantısı hapı verdi çok şükür iyiyim bulantı tabi oluyor ama en azından çıkarmıyorum. Çok zor şu haftaları bir geçirsem.  :amin: :amin: :amin:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

karapnr

Alıntı yapılan: ❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤ - 10 Nisan , 2011, 16:24:47
ben de hiç tatlı yemiyodum  :k06:
hep diyodum şöyle bi kısır olsa nar ekşisini döksem diye  :ehi: :ehi:
inşllh canın çekmemiştir
çektiyse gel yapayım buhafta  :D

kızım da büyüyo hergün yeni bişeyler öğreniyo
beni tanıyo artık tamamen
çok güzel bi duygu bu

hatta bugün ellerine üfürünce kahkaha attı çok şaşırdım valla  :-ooo :-ooo
daha 3 aylık çünkü   :nazar:

maşallah yaa ben de o günleri görürüm inşallah  :nazar: :nazar: işte ekşi olcak bir de en çok tuzlu şeyler çekiyor canımı şişicem diye frenliyorum kendimi :k06:

❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤

sen de göreceksn cnm inşllh o günleri
hamileyken imkansız gibi geliyo  :k06:

rabbm kucağına almayı da nasib etsin
sana da tüm hamilelere de  :amin: :amin: :amin:
:love9: KUZUM 4 YAŞINDA  :love9:

aydinays

Alıntı yapılan: ❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤ - 10 Nisan , 2011, 18:30:20

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

karapnr

Alıntı yapılan: ❤ᏳϋᏝᏕᎪᎻ ᏉᏋ ᎩᎪᏩ௱பᎡ'ப❤ - 10 Nisan , 2011, 18:30:20

amiin canım inşallah  :amin: :amin: :amin:

karapnr

bebeğim bu hafta çok yoğunuz 1 hafta içinde yeni bir eve taşınıyoruz, ben seni yormadan dinlene dinlene toparlıyorum eşyalarımızı , yeni evimiz çok daha güzel senin odan da daha büyük olucak at koşturursun artık  :k06: biraz yorucu bir iş ama çok sevdim yeni evimizi  :love9: ohoo hayırlısıyla senle daha ne evler gezcez biz bu daha başlangıç, ilk defa tek başımıza taşınıcaz bakalım becerebilicek miyiz  ::) bu arada internetimiz de olmucak artık öbür evde naparız bilmiyorum buraya uzun zaman giremeyebilirim yani hayırlısı olsun

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: karapnr - 11 Nisan , 2011, 12:16:07
bebeğim bu hafta çok yoğunuz 1 hafta içinde yeni bir eve taşınıyoruz, ben seni yormadan dinlene dinlene toparlıyorum eşyalarımızı , yeni evimiz çok daha güzel senin odan da daha büyük olucak at koşturursun artık  :k06: biraz yorucu bir iş ama çok sevdim yeni evimizi  :love9: ohoo hayırlısıyla senle daha ne evler gezcez biz bu daha başlangıç, ilk defa tek başımıza taşınıcaz bakalım becerebilicek miyiz  ::) bu arada internetimiz de olmucak artık öbür evde naparız bilmiyorum buraya uzun zaman giremeyebilirim yani hayırlısı olsun
:opucuk: canlarım benim  :opucuk: :opucuk: yeni eviniz hayırlı olsun  :hello2: :hello2:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

karapnr

yine geldiiik  :hello2: yeni evimizden yazıyorum artık  :hello2: :hello2: internetsiz duramadım hemen bağladık , evimizi yerleştirdik çok şükür babamız saolsun bize elletmedi ama insan gene de yoruluyor  ::) bugün itibariyle 13+1 olduk bebeğim yarın doktor kontrolümüz var ense boyunu ölçücek doktor teyzemiz  :binkybaby: uzun bir aradan sonra görücez seni o kadar5 özledim ki anlatamam , kocaman olmuşsundur şimdi yaa  :nazar: bazen karnımın sağa toplandığını farkediyorum biraz bekleyince düzeliyor  :k06: bebeğim geziniyor mu içerlerde kuzum benim yaa bu kadar erken belli oluyor mu bilmiyorum ama resmen karnım hareket ediyor  :k06:

3. ayımız doldu çok şükür kazasız belasız  :hello2:  :hello2: dün gezindik babanla çarşıda bebiş kıyafetlerine baktık birsürü , sabırsızlıkla bekliyoruz cinsiyetini öğrenmeyi sonra kim ne derse desin alıcam dayanamıyorum   :laughing7: annaneyle deden sana park yatağını almışlar bile gelirken getiricekler turuncu griliymiş iki cinsiyete de olsun diye  :binkybaby: :binkybaby: ben de oda dekorasyınu hakkında siteleri karıştırıyorum napsam bebeğimin odasına diye  :hello2: günler geçtikçe heyecanımız artarken sabrımız da azalıyor  :k06: biliyorum daha çok var  ::) hayırlısıyla güzel bir şekilde geçer hamileliğim de sağlıklı sıhhatli doğarsın bebeğim innnşallah  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

bu arada artık daha çabuk acıkıyorum , bak şimdi de açıktım birşeyler atıştırıyim  :k06:  :hungry: :hungry:

karapnr

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 15 Nisan , 2011, 11:16:02
Alıntı yapılan: karapnr - 11 Nisan , 2011, 12:16:07
:opucuk: canlarım benim  :opucuk: :opucuk: yeni eviniz hayırlı olsun  :hello2: :hello2:

çok saol canım yerleştik çok şükür  :hello2:

karapnr

14 hafta yaşındayım artık annenin bulantıları yok , kendini yorgunda hissetmiyor ama bu seferde kabızlıktan şikayet ediyor, sürekli tuvalete gidiyoruz, ve lifli besinler yiyoruz. Doktor bazı ilaçlar verdi, ama önce yulaf ezmesi+süt+şeker+corn flakes karıştırıp yemesini söyledi, böylece kabızlıktan kurtulabilirmiş. Ressamlar bana nefes alıp verme çalışmaları yaptırıyorlar, ellerimle selam, merhaba demeyi öğretiyorlar, bunları yaparken kalbim öyle bir atıyor ki; doktorla, baba beni bir makineden duyabiliyorlarmış. Bende onları duyuyorum çünkü kulaklarım oldukça gelişti, tabi gözlerimde ...

:binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby:

karapnr

bugün 11 de randevumuz var bebeğim çok heyecanlıyım seni göreceğim için şimdi ne kadar büyüdün kim bilir  :love9: :love9: babişin seni görmek için uykusuz kalıcak bebeğim eve gelip dinlenmek yerine iş yerinde biraz uyurum dedi sonra tekrar işe kıyamam ben kocişime :opucuk: akşama güzel güzel yemekler yaparız babişine sonrada erkenden de yatar bir güzel dinlenir :love9:

yarın misafirimiz var ve ben tatlı olarak ne yapacağıma karar vermedim daha , canının istediği bir şey var mı bebişim yapim yarına  :k06:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:hello2: :hello2: CANIM GİTTİNMİ DR NE DEDİ MERAKLA BAKIYORUM GÜNLÜĞÜNE KUZUN BUYUMUSMU  :love9: :love9: :opucuk: :nazar: :nazar: :nazar:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

aydinays

Alıntı yapılan: karapnr - 25 Nisan , 2011, 08:02:37
bugün 11 de randevumuz var bebeğim çok heyecanlıyım seni göreceğim için şimdi ne kadar büyüdün kim bilir  :love9: :love9: babişin seni görmek için uykusuz kalıcak bebeğim eve gelip dinlenmek yerine iş yerinde biraz uyurum dedi sonra tekrar işe kıyamam ben kocişime :opucuk: akşama güzel güzel yemekler yaparız babişine sonrada erkenden de yatar bir güzel dinlenir :love9:

yarın misafirimiz var ve ben tatlı olarak ne yapacağıma karar vermedim daha , canının istediği bir şey var mı bebişim yapim yarına  :k06:

Canım benim maşallah kuzucuğunda büyümüş. İnşallah doktorla randevunuz iyi geçmiştir. Cnm seninle karşılaşamıyoruz ne zamandır. Özledim senide. :k06: :k06: