29 Mart , 2024, 11:31:23

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

oğluşum geliyor :))))

Başlatan karapnr, 19 Mart , 2011, 08:40:16

« önceki - sonraki »

karapnr

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 29 Ekim , 2011, 23:42:57
Alıntı yapılan: karapnr - 29 Ekim , 2011, 21:50:05
minik kuzum 40+0 günlüksün , 280 günlük serüvenimizi tamamladık ama biraz daha durmak istiyorsun sanırım  :opucuk: :opucuk: :love9: :love9: :love9: dün doktor kontrolümüze gittik 3450 gram olmuşsun herşeyimiz normalmiş,1 cm açılmam varmış  :occasion14: :occasion14: en geç salı gününe kadar bekleriz dedi kendi sancını, olmazsa suni sancıyla doğum yapıcakmışım  :binkybaby: bunu duymak iyi geldi bana , birkaç hafta daha kalırsın diye korkuyordum kuzum  :icon_pale: seni çok merak ediyoruz kime benziyorsun , nasıl bir bebek olucaksın  :love9: :love9: :love9:

bu arada dün nişanımız da geldi  :occasion16: :occasion16: :occasion16: buğün yarın bekliyoruz seni ama belli  de olmaz tabi  ::) arada okkalı sancı girio ama düzenli değil tabi günde 1 - 2 kere  :dontknow: inşallah suniye gerek kalmadan gelirsin, mesela yarın  :ehi: :k06: :ehi:   hayırlısı olsun kuzum sen sağlıklı ol da  :opucuk: :opucuk:

Allah kolaylık versin bir avazda kurtul inş... bizi habersiz bırakma güzel haberlerini bekliyoruz.... nişanında gelmiş ya inş. biranda sancının girmesiyle açılman olurda kolaylıkla gelir paşamız  :amin: :amin: dualarım seninle  :amin: :opucuk:

saol canım inşallah  :opucuk: pek niyetli değil sanırım bugün de ama kısa kısa kramplar giriyo bikaç saniyelik  :dontknow: belki bugün gelir minikim (innnşallah)  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

karapnr

Alıntı yapılan: ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM  ¤°´¯`°¤ - 29 Ekim , 2011, 23:47:27
canım benim nişanın gelmişse sen salıyı beklemezsin bence.benimde öyle olmuştu nişamının geldiği sabah açılmam 4,5 cm idi suni denedik olmadı 7 cm le doğuramadım.bakalım senin paşan nasıl gelmek isteyecek dünyaya umarım normal yoldan gelir olmazsadaa önemli değilll sağlıklı olsunda her şeyy geçiyo.allah yardımcın olsun bizlere haber vermeyi unutma.allaha emanet ol sen ve paşan  :opucuk:

ben de salıya kadar beklemez inşallah kendi sancım gelir diye ümit ediyorum  :amin: bi sancılarım filen başlasa sıklaşsa haber veririm zaten doğuma gidiom die , herkes o haberi bekliyo ben de dahil  :ehi:

banu_fth

ayyy canım nısan geldı demekk .. az kalmıs.. hadı bakalım Allah saglıkla kurtarsın ınsallah hayırlısıyla al kucagın ayavrunu da gel  :opucuk:  :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar:

cok heyecanlı yaa .. ben nası beklıycem umarım heyecandan sancılarım kacmaz  :ehi: :ehi: :ehi:

hayırlısıyla en acısız ve saglıklı sekılde kurtulalım .. evımıze dönelım meleklerımızle ınsallahh ..

heyecanla haberlerını ve olanları beklıorum  :k06: :flowers:

karapnr

minik paşam gelmeye niyetin yok mu kuzum yaaa   :opucuk: :opucuk: bak herkes seni bekliyo , gözümün bebeğine bakıyolar artık doğurayım diye  :ehi:bugün babanı aradım napıyon nediyon diye , ödü kopmuş doğuruyom sanmış  :ehi: :ehi: kimbilir hastaneye nasıl götürür bizi doğum zamanı  ::) ::) hadi kuzum yolla sancıları da gel artık  :occasion14: :occasion5: :occasion14: :occasion5:

muhribe

canım ben de senin gibiydim, bekledim bekledim gelmedi oğlum, doktor sezeryana alıcam artık deyince aniden geliverdi  :k06: sağlıkla al yavrunu kucağına inş..

xxcansuxx

Alıntı yapılan: karapnr - 30 Ekim , 2011, 12:21:31
minik paşam gelmeye niyetin yok mu kuzum yaaa   :opucuk: :opucuk: bak herkes seni bekliyo , gözümün bebeğine bakıyolar artık doğurayım diye  :ehi:bugün babanı aradım napıyon nediyon diye , ödü kopmuş doğuruyom sanmış  :ehi: :ehi: kimbilir hastaneye nasıl götürür bizi doğum zamanı  ::) ::) hadi kuzum yolla sancıları da gel artık  :occasion14: :occasion5: :occasion14: :occasion5:
gelir annesi gelir merak etme  :k06: biraz yürüsen  :icon_scratch: yürüyüşde iyi geliyormuş ılık duş sonrasında senin paşan bir anda geliverirmiş sağlıcakla  :amin: :amin:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

bana yokuş çık demişlerdi çıkmadımmm doğuramadım da 40+3 te geldi benim çekip çıkarma  :ehi: seninki de yola çıkmıştır büyük ihtimalle
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM  ¤°´¯`°¤ - 30 Ekim , 2011, 14:25:45
bana yokuş çık demişlerdi çıkmadımmm doğuramadım da 40+3 te geldi benim çekip çıkarma  :ehi: seninki de yola çıkmıştır büyük ihtimalle
:ehi: :ehi: çekip çıkarman ha ayyy çok güldüm  :ehi: :ehi:
bende yürüyün diyorum da korkuyorumda yolda doğum başlar falan diye... bir tanıdığıma demiştim yatıp durma son günlerin yürü diye akşm eşiyle yürüyüşe çıktı sabah doğuma gitti  :k06: :k06: yokuşda çok zorlar ama ya nasıl çıkılır ki hamile hamile  :dontknow:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 30 Ekim , 2011, 14:35:32
bende yürüyün diyorum da korkuyorumda yolda doğum başlar falan diye... bir tanıdığıma demiştim yatıp durma son günlerin yürü diye akşm eşiyle yürüyüşe çıktı sabah doğuma gitti  :k06: :k06: yokuşda çok zorlar ama ya nasıl çıkılır ki hamile hamile  :dontknow:

benim tanıdık var bi tane 42.ci haftasında doğurmuş 10 yıl önce.yokuş çık demişler çıkmış inerken suyum geldi diyodu bende bi kaç gün daha doğuramasaydım çıkacaktım  :ehi: evet fırlama olacaktı çekip çıkarma oldu yavrummm   :ehi:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM  ¤°´¯`°¤ - 30 Ekim , 2011, 14:54:55

benim tanıdık var bi tane 42.ci haftasında doğurmuş 10 yıl önce.yokuş çık demişler çıkmış inerken suyum geldi diyodu bende bi kaç gün daha doğuramasaydım çıkacaktım  :ehi: evet fırlama olacaktı çekip çıkarma oldu yavrummm   :ehi:

ilahi nerden buluyorsun bu sözleri  :toothy10: :toothy10:
soruyormuşuz yeni doğum yapanlara seninki fırlama mı yoksa çekip çıkarma mı diye  :ehi: :ehi: :ehi:
gerçekten bir arkadaşa dru çok yürüme dinlen erken gelebilir dedi kız sürekli yattı 40.haftası oldu tık yok dr sen abartmışsın yürü  dedi   :k06: :k06: ertesi günde oldu doğumu normal...

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 30 Ekim , 2011, 15:21:54
Alıntı yapılan: ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM  ¤°´¯`°¤ - 30 Ekim , 2011, 14:54:55

ilahi nerden buluyorsun bu sözleri  :toothy10: :toothy10:
soruyormuşuz yeni doğum yapanlara seninki fırlama mı yoksa çekip çıkarma mı diye  :ehi: :ehi: :ehi:
gerçekten bir arkadaşa dru çok yürüme dinlen erken gelebilir dedi kız sürekli yattı 40.haftası oldu tık yok dr sen abartmışsın yürü  dedi   :k06: :k06: ertesi günde oldu doğumu normal...

bende böyle kelimeler çıkıyo arada  :ehi: :ehi: yürümek iyiymiş cidden ama 9 ay yürüyüş yapıpta sezeryan olanları da duydum nasip işi sanırım biraz da