oğluşum geliyor :))))

Başlatan karapnr, 19 Mart , 2011, 08:40:16

« önceki - sonraki »

karapnr

minik kuzum kontrole gittik bugün , yakışıklı oğluşumu gördüm gene uzun bir aradan sonra 1277 gram olmuşuz miniğim, doktor kilomuzun bir hafta geride olduğunu söyledi  :'( ama normal dedi  :-\ annen sana iyi bakmadı mı yavrum  :y25:

eşin de hala aşağıdaymış, bu gidişle sezeryan görünüyor dedi  :y25: doktorumuzu değiştirme zamanımız geldi desene  :suclu:
bilmiyorum biraz moralim bozuldu işte bu sebeplerden  :y25: bakalım bu iki hafta annen güzelce beslesin miniğini arayı kapatırız inşallah küçük aşkım  :opucuk: bu ay bende kilo almadım zaten  :dontknow: 9 haftamız kaldı miniğim hayırlısıyla ve sağlıkla kucağıma alsam seni başka bir şey istemiyorum  :love9:

karapnr

30+3 günlüksün miniğim  :nazar: annen birkaç gündür dikkat ediyor senin için yemek yiyor dolayısıyla sen de hareketlerini arttırdın miniğim  :opucuk: maşallah benim minik aşkıma  :nazar: bir dahaki kontrolümüz 3 eylülde , o zamana kadar kiloları alıyoruz tamam mı miniğim  :hello2: sen sağlıklı ol da annen verir sonra sağlık olsun  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

KasrıCinan

canım masallah oğluşuna.ismini değistirmissin.muhammed enes olacak biliyordum.iyi bakalım yeni isminiz hayırlı olsun :flowers: :flowers:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

karapnr

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 23 Ağustos , 2011, 17:44:08
canım masallah oğluşuna.ismini değistirmissin.muhammed enes olacak biliyordum.iyi bakalım yeni isminiz hayırlı olsun :flowers: :flowers:

furkan emreyi mi diyosun canım ? çook önce düşündüğüm bir isimdi o , listenin bir tanesinde yazıyo rica etmeme rağmen değiştirmediler öyle kaldı orda, değişmedi bildiğin  gibi yani  :icon_thumright:

karapnr

minik oğluşum 30+5 günlüksün   :love9: artık hareketlerinin çoğunu hissediyorum hatta dışarıdan da rahat izleniyor  :k06: dün babanla oturduk izledik seni o kadar tatlısın ki şimdiden  :nazar: gelsen de artık hayırlısıyla doya doya sevsek seni miniğim  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

dün annen sepetini yaptı süsledi doğuma yakın da içini şeker hamurlu rengarenk kurabiyelerle doldurucak  :hello2: modellerini şimdiden kafamda tasarladım bile  :binkybaby:

karapnr

hıçkırık mı tuttu gene annem kıyamam ben sana  :opucuk: :k06: 30+6 günlüksün aşkım  :love9: yarın itibariyle 32. haftaya ayak basıcaz hayırlısıyla  :hello2: seni çok seviyorum minik kuzum kavuşmamıza son 64 gün  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

karapnr

minik kuzum 31+1 günlüksün, yarın gidicez ve son alışverişimizi de yapıp hazırlıklarımızı tamamlamış olucaz inşallah  :hello2: :hello2:

nisan rüzgar

cnm  tebirk edeirm az kalmış :)hayırlı saglıklı evlat olsun inşş darısı basımza  :)

karapnr

Alıntı yapılan: nisan rüzgar - 28 Ağustos , 2011, 21:32:53
cnm  tebirk edeirm az kalmış :)hayırlı saglıklı evlat olsun inşş darısı basımza  :)

inşallah canım en kısa zamanda inşallah  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

karapnr

31+4 günlüksün miniğim  :love9: :love9: 2 gündür annen çok halsiz, bitkin  :sad1: midem bulanıyor hiç bişe yemek istemiyorum sırf senin için zorluyorum küçük aşkım  :opucuk: en yakın zamanda doktora gidelim annem , inşallah bir sorun çıkmaz  :amin:

karapnr

minik oğluşum 31+ 6 günlüksün  :love9: bugün kontrole gittik annem gördük senin şeker yüzünü  :opucuk: :love9: :love9: kilon hala 1 hafta geride miniğim 1670 gram olmuşsun daha  ,olsun sen sağlıklı ol da miniğim  :opucuk: dönmüşsün bu arada uygun pozisyona , kafan diye totonu seviyomuşuz meğersem  :ehi: :ehi: 8 hafta kaldı kavuşmamıza heyecanla seni bekliyoruz miniğim  :opucuk: :opucuk:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

az kaldı yaaa cok heyecanlıyım  :hello2: :hello2: :love9:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

karapnr

karapnr

minik kuzum 32+0 günlüksün maşallah sana  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :love9: :love9: :love9: :hello2: :hello2: :hello2:

banu_fth

aa aranızda bir gün var  :k06:  :nazar:

sağlıkla kavuşun yavrularınıza da sıra bize gelsin  :k06: :love9: :amin: :nazar: