25 Nisan , 2024, 02:34:56

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

oğluşum geliyor :))))

Başlatan karapnr, 19 Mart , 2011, 08:40:16

« önceki - sonraki »

karapnr

Alıntı yapılan: aydinays - 03 Ağustos , 2011, 16:27:20
Alıntı yapılan: karapnr - 03 Ağustos , 2011, 15:33:57
off belli olmadı daha ama olmaz sen içini rahat tut diyo kocişim  :opucuk:

30 lu haftalara az kaldı miniğim  :love9: gardoloabını sipariş ettik miniğim gelsin hemen kurup eşyalarını yerleştiricem  :hello2: :hello2: senin çantan hazır zaten bir tek bez alıncak miniğimin çantasına  :love9: :love9:

alınacakları yazim
portatif beşiklerden
anakucağı
bebiş küveti ve filesi
bez
kendime uzun ve altlı üstlü pijama

aklıma bunlar geliyor şimdilik biz hazır sayılırız miniğim senin daha 88 günün var içeride  :k06: hayırlısıyla kavuşucaz 3 ay sonra  :hello2: :hello2: :hello2:

Canım sen korkma hakkında hayırlısı olsun. Meleğin size şans getirmiş olsun inşallah. Maşallah hazırlıkları bitirmişsiniz. Bir tek paşanın gelmesi kalmış.

evvet gardolabımız gelsin herşeyi yerleştiricem hatta park yatağı açmamak için kendimi zor tutuyorum  :k06: çok sabırsızlanıyorum şimdiden ve gün geçtikçe heyecanım artıyor, son haftalarda nasıl olurum bilemorum  :tongue3: bu arada eşimin işi belli oldu gitmicek iptal olmuş çok şükür  :hello2: :hello2:

aydinays

Bak çok şükür sizin için en hayırlısı buymuş. Hiç üzülme canım. Allah kullarına yardımcı olur. Korktuğunla kaldın. Çok şükür ki sizinle. Ohhh bundan güzel haber yok :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

Bende sabırsızlanıyorum bütün kıyafetleri gözümün önünde. Onları içinde hayal edip duruyorum. Hayırlısı ile gelsin meleklerimizde sağlıkla sıhhatle giysinler cicişlerini. :amin: :amin: :amin:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

karapnr

Alıntı yapılan: aydinays - 04 Ağustos , 2011, 23:10:40
Bak çok şükür sizin için en hayırlısı buymuş. Hiç üzülme canım. Allah kullarına yardımcı olur. Korktuğunla kaldın. Çok şükür ki sizinle. Ohhh bundan güzel haber yok :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

Bende sabırsızlanıyorum bütün kıyafetleri gözümün önünde. Onları içinde hayal edip duruyorum. Hayırlısı ile gelsin meleklerimizde sağlıkla sıhhatle giysinler cicişlerini. :amin: :amin: :amin:

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

karapnr

bugün anne oruç tutmadı miniğim , dün çook kötü oldum hem tansiyonum düştü hem de reflüm tekrarladı  :y25: şimdi iyiyiz çok şükür  :hello2: babişin iftardan sonra gelicek , bugün şeker taraması için kan verdik ama sonucunu ne zaman alırım bilemiyorum  :suclu:

bu kargolar beni deli ediyor şimdi de gardolabı bekliyos hadi hayırlısı gelir inşallah , onu da almaya gidemem kusura bakmasınlar cıngar çıkarırım gene de kapıma getirttiririm  :ehi:

karapnr

minik kuzum bugün uykunun tadını çıkardık babişin de geç gitti işe zaten  :sleepy1: gece kaldırmaya kıyamamış bizi kalkmış bişeler atıştırmış sadece kaç gündür böle yapıo  :y25:  :love9:

bu aralar az hareket ediyorsun , tekme attığın zaman sağlam tekmeler atıyosun ama sıklığı az gibi geliyor bana yerin mi küçüldü sen mi büyüyosun ondan mı bilemiyorum  :dontknow: birşey yoktur allahın izniyle  :amin:

bugün itibariyle 28+0 günlüğüz  :love9: 29. haftamıza girdik kaldı 11 haftamız doğum yaklaştıkça
babişini babalık heyecanı bastı :love9: ''acayibime gidiyor ben baba mı olucam şimdi'' diyor  :y25: :opucuk:  artık gündemimizde sen varsın , miniğim tepik attı mı ,kaşı gözü huyu suyu nasıl olucak acaba , son zaman nasıl yapalım , doğuma nereyi düşünelim, eksiklerimiz neler hep bunları konuşur olduk  :love9:  daha dünyaya gelmeden dünyamız oldun  :opucuk: gel de iyice renklensin hayatımız :occasion16:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:opucuk: CANIM BENİMDE ÖLE BU ARALAR AZ HAREKET EDİYOR OZAMAN SENDEDE OLUYOSA NORMAL HERALDE YERLERİ DARALIYOR  :dontknow: :dontknow: AYAKTA HİÇ HİSSETMİYORUM TEKMELERİNİ SADECE UZANINCA KIMILDAMAYA BASLIYO CADI  :k06:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

karapnr

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 10 Ağustos , 2011, 16:32:56
:opucuk: CANIM BENİMDE ÖLE BU ARALAR AZ HAREKET EDİYOR OZAMAN SENDEDE OLUYOSA NORMAL HERALDE YERLERİ DARALIYOR  :dontknow: :dontknow: AYAKTA HİÇ HİSSETMİYORUM TEKMELERİNİ SADECE UZANINCA KIMILDAMAYA BASLIYO CADI  :k06:

uyandığımız zaman ayakta da olsa otursam da farkediyorum , ama uykucu işte miniğim  :opucuk: anne uykucu baba uykucu ne bekliyosam ben de oğluşumdan  :ehi:

karapnr

:love9: minik kuzum 28+5 günlüğüz  :love9: 30. lu haftalara gelsek diyoduk bak geldi çattı  :hello2: haftaya da 7. ayımızı doldurup 8 e giricez  :-ooo günler ne çabuk geçiyor ...

haftaya cuma kontolümüz var seni görücez gene miniğim , o kadar özledim ki  :y25:  :opucuk: :love9: artık ultrasonda kaşını gözünü inceliyorum tahmin yürütüyorum kendimce kime benzicek diye  :k06: şeker yüklememizin de sonucunu alıcaz , bir sorun çıkmaz inşallah miniğim  :amin: bakallım kaç kilo olmuşsun , büyümüş müsün  :occasion5: en son 949 gramdık 2 haftadan fazla olmuş olucak gitmeyeli .. ama hissediyorum büyüdüğünü karnım kocaman oldu , tam hamile moduna girdim , bir aya kalmaz belimi tutarak yürürüm tam olur  :ehi:

bugün harputta iftar yapıcaz minik oğlum kız kıza  :hungry: anne hoyturu hoyturu geziyo  :k06: sen gelince de gezeriz di mi oğlum  :opucuk:

KasrıCinan

Alıntı yapılan: karapnr - 11 Ağustos , 2011, 11:03:20
:love9: minik kuzum 28+5 günlüğüz  :love9: 30. lu haftalara gelsek diyoduk bak geldi çattı  :hello2: haftaya da 7. ayımızı doldurup 8 e giricez  :-ooo günler ne çabuk geçiyor ...

haftaya cuma kontolümüz var seni görücez gene miniğim , o kadar özledim ki  :y25:  :opucuk: :love9: artık ultrasonda kaşını gözünü inceliyorum tahmin yürütüyorum kendimce kime benzicek diye  :k06: şeker yüklememizin de sonucunu alıcaz , bir sorun çıkmaz inşallah miniğim  :amin: bakallım kaç kilo olmuşsun , büyümüş müsün  :occasion5: en son 949 gramdık 2 haftadan fazla olmuş olucak gitmeyeli .. ama hissediyorum büyüdüğünü karnım kocaman oldu , tam hamile moduna girdim , bir aya kalmaz belimi tutarak yürürüm tam olur  :ehi:

bugün harputta iftar yapıcaz minik oğlum kız kıza  :hungry: anne hoyturu hoyturu geziyo  :k06: sen gelince de gezeriz di mi oğlum  :opucuk:
oyy masallahh aslanına.kocaman oldunuz doğumunuz bile yaklastı nerdeyse masallah canım insallah şeker yüklemesi sonucunda iyi çıkar.sana benziyordun annesi.ikinizdende ortak alsın minik kuş..bakalım kilosu  ne kadar olmus.valla bizim doktor hiç kilo filan söylemiyor hiç bilmiyorum boyunu bile tam bilmiyorulm.annesi gezenti isen oğlunda doğunca gezenti olur deyim sana :ehi: :ehi:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

karapnr

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 11 Ağustos , 2011, 12:22:21
Alıntı yapılan: karapnr - 11 Ağustos , 2011, 11:03:20

oyy masallahh aslanına.kocaman oldunuz doğumunuz bile yaklastı nerdeyse masallah canım insallah şeker yüklemesi sonucunda iyi çıkar.sana benziyordun annesi.ikinizdende ortak alsın minik kuş..bakalım kilosu  ne kadar olmus.valla bizim doktor hiç kilo filan söylemiyor hiç bilmiyorum boyunu bile tam bilmiyorulm.annesi gezenti isen oğlunda doğunca gezenti olur deyim sana :ehi: :ehi:

söyler yakında annesi büyümüştür senin bebişin de  :love9:

karapnr

minik kuzum 29+1 günlüksün  :love9: 30. haftamıza girdik , kaldı 10 haftamız , heyecan dorukta  :k06: artık doğumla ilgili endişeleri başlıyor annenin   ::) sen sağlıkla gel de annen herşeye razı  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

yarın dedenle halan gelicek evi temizlememiz gerekiyo , annen seni yormadan yavaş yavaş yapıo temizliği yavrum  :opucuk: sen de tepiklerini esirgeme olur mu miniğim  :aferin: seni çok çok çok seviyorum küçük aşkım  :love9: :love9: Rabbime emanet ol .. :nazar: :nazar:

karapnr

29+2 günlüksün miniğim  :love9: bir kaç gündür hareketlerimizde azalma oldu büyüyorsun galiba içeride  :opucuk:bazen yukarı tepik atıyo gibi oluyorsun seviniyorum döndün diye ama genelde yan yatıyosun ehlikeyif oğlum  :opucuk: :k06: neyse bunun için daha zamanımız var son zaman döner benim uslu miniğim  :opucuk: bu hafta randevumuz var , sonra da 2 haftada bir görüşücez artık  :hello2: :hello2: kazasız belasız atlatsak hamişliğimizi inşallah  :amin: son 75 günn  :occasion16: :occasion16:

karapnr

minik kuzum 29+3 günlüksün  :love9: günler geçmiyor sanki  :suclu: evde sıkılan annen dikişe sardı şu ara  :k06: 
internetten oto koltuğunu ve kulaktan ateş ölçerini sipariş ettim miniğim bu hafta içerisinde elimde olur inşallah  :hello2: babana bez ve ıslak mendil de almamız lazım dediğimde , ''dur bi doğsun ne kadar yapıo görelim ona göre alalım'' dedi  :ehi: :toothy10: :ehi: babişini de senle birlikte büyütücez heralde miniğim öğreniceği çok şey var :k06:
dün yoruldum sanırım misafirlerimiz vardı ondan fazla hareket etmedin gündüz, ama gece babana atmışın tekmeleri  :k06: yorgunluktan nasıl uyuduğumu hatırlamıyorum inan ki  :sleepy1: bu perşembe kontolümüz var inşallah bir sorun çıkmaz şeker yüklemesi sonucunu da alıcaz , hareketlerin azalınca görmediğimden hep içimde sıkıntı oluyor acaba bişe mi oldu diye,suyumuz normal mi, büyüyorsunda ondan mı?????? kendimi çok mu yordum diye kendime kızıyorum ondan sonra  :BangHead: şu 2 buçuk ay da geçse, hayırlısıyla ve sağlıkla seni kucağıma alsam  :love9: :love9:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:nazar: :nazar: MASALLAH MİNİĞİNE ATES ÖLÇERİ VE OTO KOLTUGUNU GÜLE GÜLE KULLANIN CANIM  :hello2: AZ KALDI MİNİKLERİMİZİN GELMESİNE  :occasion5: :muzz:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

karapnr

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 17 Ağustos , 2011, 08:30:47
:nazar: :nazar: MASALLAH MİNİĞİNE ATES ÖLÇERİ VE OTO KOLTUGUNU GÜLE GÜLE KULLANIN CANIM  :hello2: AZ KALDI MİNİKLERİMİZİN GELMESİNE  :occasion5: :muzz:

saol canım  :opucuk: elime ulaşmadı daha memnun kalırım inşallah  :suclu: evet çok az kaldı son 9 hafta  :love9: