oğluşum geliyor :))))

Başlatan karapnr, 19 Mart , 2011, 08:40:16

« önceki - sonraki »

...ŞehzadEfe...

hasretlik zor şey canım  :k06:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: karapnr - 23 Temmuz , 2011, 12:04:11
babişin ne kadar günler yavaşladı dese de bana hala hızlı geçiyor bak 6. ayımızı da bitirdik kazasız belasız  elhamdülillah  :aferin: 30 lu haftalara da az kaldı ayy heyecanım artıyor gün geçtikçe  :love9:

2 gündür tepiklerin güçlendi minik kuzum büyüyor musun yoksam sen orda yirim ben senin tepiklerini  :opucuk: bu hafta perşembe randevumuz var şeker taramamız yapılcak inşallah temiz çıkar  :amin: ne kadar oldun acaba 1 kilo oldun mu en son gittiğimizde 539 dun bakalım ne kadar büyümüşsün   :love9: bakalım anne seni ne kadar beslemiş kendine mi yemiş bebişine mi görcez  :suclu:
:nazar: :nazar: :nazar: :opucuk: MASALLAH SİZE CANIM BENDE EN SON GİTTİĞİMDE 816 GRDI  :nazar: :hello2: :hello2: BAKALIM 16AGUSTOSTA GİTCEZ ŞİMDİ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

karapnr

minik kuzum dün gittik doktora 26+5 iken 34 cm 949 gram geldin maşallah kuzuma doktor +/- 80 gram oynar dedi , 1 kilo olmuş sayılırsın minik tosunum maşallah sana  :nazar: :nazar: :nazar: dil çıkarttın durdun bir de miniğim o kadar tatlıydın ki kocaman olmuşsun bir saniye durmadın tekmeledin durdun show yaptın bize ultrasondayken :aferin: koca dudaklarını gördük annene mi benzicen sen kuzum yirim senin dudaklarını ben  :love9: boynun da uzundu sonra da koca koca kulaklar gördük orda , bizim kepçe geliyo dedik  :ehi:

doktor maşallah edepli çocuk kapatıyo pipisini dedi ama biz edepsizlik yapıp baktık gene de  :ehi: maşallah Muhammed Enes'ime  :love9: ismine göre şekilleniyor tabi oğluşum biri peygamber ismi diğeri de değerli sahabelerden  :amin:

artık 2 haftada bir seni görmeye gelicez miniğim  :hello2: kordon dolanması , suyumuzun azalması yada benzeri durumlarda erken müdahele içinmiş  :icon_thumright: bu demek oluyor ki doğuma yaklaştııık  :hello2: :hello2: sooon 6 kontrolümüz kaldı o zaman 40. haftayı da sayarsak   :hello2: :hello2: 

babişin Ankara ya gitti iş için 2-3 gün kalıcaklarmış  :y25: biz de arkadaşla takılıyoruz akşamları ona gidiyorum kadın kadına muhabbetin dibine vuruyoruz  :ehi: onun da kocişi aynı yerde birbirimize arkadaş oluyoruz  :opucuk:

annen gene durmucak şeker taramasının sonuçlarını alıp çarşıya çıkcak gene  :k06: babişine forma alcak yer bulduk bu arada adidasta varmış yazı yazılcak yeri de söylediler ama daha gelmemiş belki bugün gelmiştir  :icon_thumright:

bugün görürsem telsiz alıcam senin için birsürü şey var kafamda alınacak bakalım tamamlarız inşallah sen gelene kadar miniğim

seni çok seviyorum Rabbime emanetsin uslu oğlum benim  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

karapnr

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 24 Temmuz , 2011, 19:12:55
Alıntı yapılan: karapnr - 23 Temmuz , 2011, 12:04:11
babişin ne kadar günler yavaşladı dese de bana hala hızlı geçiyor bak 6. ayımızı da bitirdik kazasız belasız  elhamdülillah  :aferin: 30 lu haftalara da az kaldı ayy heyecanım artıyor gün geçtikçe  :love9:

2 gündür tepiklerin güçlendi minik kuzum büyüyor musun yoksam sen orda yirim ben senin tepiklerini  :opucuk: bu hafta perşembe randevumuz var şeker taramamız yapılcak inşallah temiz çıkar  :amin: ne kadar oldun acaba 1 kilo oldun mu en son gittiğimizde 539 dun bakalım ne kadar büyümüşsün   :love9: bakalım anne seni ne kadar beslemiş kendine mi yemiş bebişine mi görcez  :suclu:
:nazar: :nazar: :nazar: :opucuk: MASALLAH SİZE CANIM BENDE EN SON GİTTİĞİMDE 816 GRDI  :nazar: :hello2: :hello2: BAKALIM 16AGUSTOSTA GİTCEZ ŞİMDİ

maşallah minik kuzularımıza bizimde 18-19 ağustosta gel gene dedi 2 haftaya düşcek sonra kontrollerimiz  :hello2:

aydinays

Alıntı yapılan: karapnr - 29 Temmuz , 2011, 12:09:25
minik kuzum dün gittik doktora 26+5 iken 34 cm 949 gram geldin maşallah kuzuma doktor +/- 80 gram oynar dedi , 1 kilo olmuş sayılırsın minik tosunum maşallah sana  :nazar: :nazar: :nazar: dil çıkarttın durdun bir de miniğim o kadar tatlıydın ki kocaman olmuşsun bir saniye durmadın tekmeledin durdun show yaptın bize ultrasondayken :aferin: koca dudaklarını gördük annene mi benzicen sen kuzum yirim senin dudaklarını ben  :love9: boynun da uzundu sonra da koca koca kulaklar gördük orda , bizim kepçe geliyo dedik  :ehi:

doktor maşallah edepli çocuk kapatıyo pipisini dedi ama biz edepsizlik yapıp baktık gene de  :ehi: maşallah Muhammed Enes'ime  :love9: ismine göre şekilleniyor tabi oğluşum biri peygamber ismi diğeri de değerli sahabelerden  :amin:

artık 2 haftada bir seni görmeye gelicez miniğim  :hello2: kordon dolanması , suyumuzun azalması yada benzeri durumlarda erken müdahele içinmiş  :icon_thumright: bu demek oluyor ki doğuma yaklaştııık  :hello2: :hello2: sooon 6 kontrolümüz kaldı o zaman 40. haftayı da sayarsak   :hello2: :hello2: 

babişin Ankara ya gitti iş için 2-3 gün kalıcaklarmış  :y25: biz de arkadaşla takılıyoruz akşamları ona gidiyorum kadın kadına muhabbetin dibine vuruyoruz  :ehi: onun da kocişi aynı yerde birbirimize arkadaş oluyoruz  :opucuk:

annen gene durmucak şeker taramasının sonuçlarını alıp çarşıya çıkcak gene  :k06: babişine forma alcak yer bulduk bu arada adidasta varmış yazı yazılcak yeri de söylediler ama daha gelmemiş belki bugün gelmiştir  :icon_thumright:

bugün görürsem telsiz alıcam senin için birsürü şey var kafamda alınacak bakalım tamamlarız inşallah sen gelene kadar miniğim

seni çok seviyorum Rabbime emanetsin uslu oğlum benim  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

MAŞALLAH CANIM SİZE. KIRKBİR KERE MAŞALLAH. NE GÜZEL ARTIK MUHAMMED ENESİ DAHA SIK GÖRECEKSİN. AY NE KADAR GÜZEL OĞLUŞUNDA 1 KİLO OLMUŞ. YERİM ONU BEN ANNESİ. MAŞALLAH HEDİYEYİDE BULMUŞ SAYILIRSIN.  :nazar: :nazar:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

karapnr

Rabbim bebişlerimizi bize bağışlasın canım  :love9: :love9:  :love9: 3 ay 2 günüm kaldı o kadar sabırsızlanıyorum ve heyecanlıyım ki daha şimdiden anlatamam  :binkybaby:

karapnr

minik oğluşum babiş 3 gündür yokk , yola çıkmış bugün gelicek hayırlısıyla  :love9: çok ösledim ama babişini sen de özlemişsindir , babişin için attığın gibi tekme atmıyorsun kaç gündür  :y25: 

bugün evimize gidelim toparlayalım etrafı , güsel güsel yemekler yapalım (sıcaktan bayılmazsak  :tongue3: )

kafam o kadar karışık ki  :honk: :honk: :honk: :honk: :honk: :honk: :honk: :honk: :honk: :honk: :honk: :honk: :honk: :honk: :honk: :honk: :honk: :honk: :honk:
pazartesi günü belli olucak sanırım karışıklığımın sonucu , hayırlısı demekten başka bir şey yapamıyorum,çünkü  neyin hayırlı olacağını bilmiyorum bizim için, o sebeple şöyle olsun ya da böyle olsun diye de söylemeye korkuyorum

bu iki gün nasıl geçicek bilmiyorum ama ne olursa olsun Rabbim bizim için Rahmetiyle hayırlısını versin  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

karapnr

aşkımın gelmesine az kaldı yemeklerimi hazırladım bekliyoruz babişini kuzum  :love9: :love9:
nasıl başlarsa öyle gidermiş, evliliğimizin en başından beri bekliyorum babişini ve yine 6 aylığına gitme ihtimali var napıcam bilmiyorum , kaldırabilir miyiz bunu sence  :dontknow: sen yokken de 6 ay beklemiştim ama bana üzerimden seneler geçmiş gibi gelmişti,o dönemleri tam atlatamamışken.. :y25:

bilmiyorum sadece ağlamak geliyor içimden o kadar  :y25: :y25: :y25: :y25:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

ALLAH YARDIMCINIZ OLSUN CANIM  :opucuk:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

aydinays

Alıntı yapılan: karapnr - 30 Temmuz , 2011, 15:34:05
aşkımın gelmesine az kaldı yemeklerimi hazırladım bekliyoruz babişini kuzum  :love9: :love9:
nasıl başlarsa öyle gidermiş, evliliğimizin en başından beri bekliyorum babişini ve yine 6 aylığına gitme ihtimali var napıcam bilmiyorum , kaldırabilir miyiz bunu sence  :dontknow: sen yokken de 6 ay beklemiştim ama bana üzerimden seneler geçmiş gibi gelmişti,o dönemleri tam atlatamamışken.. :y25:

bilmiyorum sadece ağlamak geliyor içimden o kadar  :y25: :y25: :y25: :y25:

Canım alalh kavuştursun hayırdır iş nedeniyle mi eşin 6 aylığına yok. ÜZme kendini canım benim. bu sefer yalnız değilsin. oğluşun var yanında. Hakkınızda hayırlısı olsun canım. :amin: :amin: :amin:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

karapnr

amin saolun arkadaşlar evet iş nedeniyle bu sefer bugün belli olucak gidip gitmeyeceği bakalım hayırlısı

karapnr

off belli olmadı daha ama olmaz sen içini rahat tut diyo kocişim  :opucuk:

30 lu haftalara az kaldı miniğim  :love9: gardoloabını sipariş ettik miniğim gelsin hemen kurup eşyalarını yerleştiricem  :hello2: :hello2: senin çantan hazır zaten bir tek bez alıncak miniğimin çantasına  :love9: :love9:

alınacakları yazim
portatif beşiklerden
anakucağı
bebiş küveti ve filesi
bez
kendime uzun ve altlı üstlü pijama

aklıma bunlar geliyor şimdilik biz hazır sayılırız miniğim senin daha 88 günün var içeride  :k06: hayırlısıyla kavuşucaz 3 ay sonra  :hello2: :hello2: :hello2:

KasrıCinan

ay yerim ben onu.muhammed enes ismi ile yasasın  :love9: :love9: :love9: .ben koymak istiyordum hep hayalimdi muhammed enes.esimin teyzesi enes koydu diye koymazmıs esim.artık oğlum olursa muhammed burak olacak.daha dünki gibi hatırlıyorum hamile olduğunu.özelden yazısmıstık.ben yeni düsük yapmıstım.rabbim kucağına almayı da nasip etsin canım.is hakkında hakkınızda hayırlısı olsun

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

aydinays

Alıntı yapılan: karapnr - 03 Ağustos , 2011, 15:33:57
off belli olmadı daha ama olmaz sen içini rahat tut diyo kocişim  :opucuk:

30 lu haftalara az kaldı miniğim  :love9: gardoloabını sipariş ettik miniğim gelsin hemen kurup eşyalarını yerleştiricem  :hello2: :hello2: senin çantan hazır zaten bir tek bez alıncak miniğimin çantasına  :love9: :love9:

alınacakları yazim
portatif beşiklerden
anakucağı
bebiş küveti ve filesi
bez
kendime uzun ve altlı üstlü pijama

aklıma bunlar geliyor şimdilik biz hazır sayılırız miniğim senin daha 88 günün var içeride  :k06: hayırlısıyla kavuşucaz 3 ay sonra  :hello2: :hello2: :hello2:

Canım sen korkma hakkında hayırlısı olsun. Meleğin size şans getirmiş olsun inşallah. Maşallah hazırlıkları bitirmişsiniz. Bir tek paşanın gelmesi kalmış.

karapnr

04 Ağustos , 2011, 22:47:31 #134 Son düzenlenme: 04 Ağustos , 2011, 22:49:44 karapnr
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 03 Ağustos , 2011, 16:13:45
ay yerim ben onu.muhammed enes ismi ile yasasın  :love9: :love9: :love9: .ben koymak istiyordum hep hayalimdi muhammed enes.esimin teyzesi enes koydu diye koymazmıs esim.artık oğlum olursa muhammed burak olacak.daha dünki gibi hatırlıyorum hamile olduğunu.özelden yazısmıstık.ben yeni düsük yapmıstım.rabbim kucağına almayı da nasip etsin canım.is hakkında hakkınızda hayırlısı olsun

saol canım inşallah  :amin: biz de uzun bir araştırmanın ardından sonunda karar verdik ismimizi  :hello2:  maşallah ya siz de 18. haftanıza gelmişsiniz günler ne çabuk geçiyor hakkaten , o zamanlar olduydu olmadıydı derken şimdi fink atıyo karnımda  :ehi: elhamdülillah   :amin: Rabbim kucağımıza da almayı nasip etsin inşallah  :amin: şimdiden o kadar heyecanlıyım ki  :love9:

sizin cinsiyet ne zaman belli olucak canım  :dontknow: bana senin kuzun kızmış gibi geliyo ama hayırlısı bakalım  :love9: