28 Mart , 2024, 12:17:27

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

oğluşum geliyor :))))

Başlatan karapnr, 19 Mart , 2011, 08:40:16

« önceki - sonraki »

karapnr

dişimiz çekildi kazasız belasız . korktuğum gibi olmadı ama narkoz etkisi geçince tabi bütün gün ağrıdı  :y25: şimdi geçti ama çok şükür   :amin: bugün canımız yemek istiyo heralde tosbağam , birsürü yemek yaptım , hatta uzun bir aradan sonra helva da yaptım bu sefer tuttu sanırım kıvamı :hello2: babiş gelir birazdan afiyetle yeriz hep beraber  :hungry: :hungry: :hungry:

bu arada tatil meselesi kafama takıldı, babişini ikna edebilsem şimdiden rezervasyon yaptırıcam çok uygun fiyata   ;) bir de sen olucaksın hayırlısıyla 6-7 aylık olmuş olucaksın Allah nasip kısmet ederse, daha da zorlanırım sanırım ama ne olursa olsun seninle daha eğlenceli geçeceği kesin  :laughing7: bakalım ikna için biraz daha mı yemek yapsam ne  :ehi: :ehi:

karapnr

minik kuzum iki gündür kocaman tekmeler atıyosun zıplıyosun resmen içerde  :k06: maşallah kuzuma ama beni korkutuyosun bazen, hiç ummadığım anda hoplayıverince korkuyo annen  :opucuk:  :nazar: :nazar: :nazar: bir dahaki kontrolümüz haftaya değil ondan sonraki hafta , seni görmek için can atıyorum tombikim  :love9:

bu arada odanı düzenlemeye başlıcan annen ama badana yapılcak onu bekliyorum , ben şimdilik alıncakları ayarlıyorum çoğu şeyin hazır gardolabını da alcaz yakında nasipse   :hello2:

karapnr

minik kuzum şu aralar pek bir tepikliyiz maşallah ;D bugün ilk defa canım tatlı istedi ama çikolata diil böle şerbetli bişeler olsa yerim inan ki  :hungry: :hungry: 25. haftamızın içerisindeyiz maşallah tepiklerin çok kuvvetli , kuvvetli çocuğun doğması daha kolay olurmuş diyolar ama bakalım hayırlısı  :love9:

karapnr

25. haftamızı da doldurduk miniğim elhamdülillah :love9: dün biraz kasığımda ağrım vardı korktum bişey olucak diye ama şimdi yok çok şükür  :amin: böyle kısa kısa giriyo hemen geçio ağrı , sancı filen mi diye düşünmedim değil  :honk: yaz olması hasebiyle çok su içtiğimden tuvaletten çıkamıyoruz şu aralar hele dün illallah dedim  :k06:

bu arada çok kilo alıyorum dikkat etmemiz lazım , ekmeği çok yemiyorum zaten ama abur cubura da hayır diyemiyorum  :BangHead: biri beni durdursuz faydasız şeyler yüzünden yuvarlacık olucamm  :honk: :honk:

aydinays

Canım benim nerelerdesin sen bakalım? Görüşemiyoruz maşallah 25. haftayıda bitirdiniz. İlk aylar sıkıcı geçiyordu şimdi çok şükür hemenciciz haftalarımız bitiyor. Oğluşlarımıza kavuşmaya az kaldı :k06: :k06: :k06: :k06: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

karapnr

evet canım az kaldı gerçekten günler çabuk geçiyor, zaman yaklaştıkça bende korkular başlıyor  :honk: buralardayım canım da işte bakıyorum kimseyi göremeyince çıkıyorum ben de   :dontknow: sen neler yapıyorsun sizin de 22 hafta olmuş oğluşunla maşallah  :nazar: tepikliyo mu annesini bakalım haliniz keyfiniz nasıl oğluşla  :opucuk:

aydinays

Alıntı yapılan: karapnr - 16 Temmuz , 2011, 13:06:49
evet canım az kaldı gerçekten günler çabuk geçiyor, zaman yaklaştıkça bende korkular başlıyor  :honk: buralardayım canım da işte bakıyorum kimseyi göremeyince çıkıyorum ben de   :dontknow: sen neler yapıyorsun sizin de 22 hafta olmuş oğluşunla maşallah  :nazar: tepikliyo mu annesini bakalım haliniz keyfiniz nasıl oğluşla  :opucuk:

Maşallah bizde iyiyiz . Bizimde 23. haftamız bitti. Tepikliyor. Ama öyle çok hareketli değil. KAfasına göre  :k06: :k06: Ben onları düşünmüyorum. Düşündükçe tabiki korkacaksın. Ama herşeyin hayırlısı. ben sezeryandan çok korkuyorum.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

karapnr

Alıntı yapılan: aydinays - 16 Temmuz , 2011, 13:17:03
Alıntı yapılan: karapnr - 16 Temmuz , 2011, 13:06:49

Maşallah bizde iyiyiz . Bizimde 23. haftamız bitti. Tepikliyor. Ama öyle çok hareketli değil. KAfasına göre  :k06: :k06: Ben onları düşünmüyorum. Düşündükçe tabiki korkacaksın. Ama herşeyin hayırlısı. ben sezeryandan çok korkuyorum.

maşallah kuvvetlenir zamanla canım  :nazar: bizimki fink atıyo içerde babişimiz de rahatlıkla hissede biliyo tepikleri   :ehi: ben sezeryandan korkmaktan korkuyorum çünkü çevremde kim normal yapcam dediyse sezeryan oldu  :-ooo ben erken gelmesinden korkuyorum bebişimin bazen ufak ufak ağrılarım oluyor kasıklarımda  :honk:

karapnr

kuzum bu aralar kaburgalarım ağrıyo böle bi baskı hissediyorum yukarı doğru oturamıyorum doğru dürüst , bir de kasığimda minnacık ağrıcıklar oluyor arada haftaya doktor teyzeye soralım , mühim birşey değildir inşallah yatırmaya filen kalkmaz bizi  :honk: :honk: 

anneni erken doğum korkusu sardıkça kendini dinliyo heralde miniğim  :y25: bakma sen anneye zamanında gel olur mu  :opucuk: :opucuk:

babişin şu aralar çok yoğun, eve pek uğraymıyo :y25: ama yarın babiş tüm gün bizim, çünkü doom günüm öğlenleyin çıkarız dışarlara geceye kadar gezeriz yemek yeriz eğleniriz  :occasion5: :occasion5: yarını iple çekiyorum  :occasion14:

karapnr

minik kuzum gün geçtikçe daha da büyüyorsun tepiklerinden hissediyorum  :love9: babişini farkediyosun tepikleri ardı ardına sıralıyorsun babişin elini karnıma koyunca seninle konuşunca :love9: :love9:  haftaya kontrolümüz var ne kadarlık oldun bayun posun nedir çok merak ediyorum miniğim  :binkybaby: en son gittiğimizde 22. haftamızdaydık 539 gram 28 cm din bakalım ne kadan büyüdün kiloya yaklaştın mı  ::) ::) birsürü birsürü soru var kafamda  :k06:

evimiz bandana yapılsa da odanı da hazırlasak diye sabırsızlanıyorum  ::) annene kalsa yatağını da kurcak beklicek başında 3,5 ay  :k06:

dün karnıma kramp girdi ama kasıklarıma değildi tüm karnıma girdi birden  :y25: tekrarlasaydı babişini arıcaktım doktora gidelim diye ama çok şükür tekrarlamadı  :amin: dün yorulduk sanırım çarşıya çıktık alışveriş yaptık ondan da olabilir . minik kasık ağrılarım arada olmak kaydıyla devam ediyor ama artık alıştım sanırım yani rahim kendini hazırlıyor diye düşünüyorum ama doktora gidince sorucam gene de  :icon_scratch: 

karapnr

şöle bir baktım da ne marazlı olmuşum ben hamile olalı  :ehi: :toothy10: :ehi: yok oram ağroyo yok burama bişe oldu  :toothy10: :toothy10: Allah kocişe bol bol sabırlar versin   :k06: :k06: :k06: :k06:

karapnr

bugün 6. ayımızı doldurduk elhamdülillah  :love9: bugün anneyi tepiklerle uyandırdı miniğim  :opucuk:

karapnr

babişin ne kadar günler yavaşladı dese de bana hala hızlı geçiyor bak 6. ayımızı da bitirdik kazasız belasız  elhamdülillah  :aferin: 30 lu haftalara da az kaldı ayy heyecanım artıyor gün geçtikçe  :love9:

2 gündür tepiklerin güçlendi minik kuzum büyüyor musun yoksam sen orda yirim ben senin tepiklerini  :opucuk: bu hafta perşembe randevumuz var şeker taramamız yapılcak inşallah temiz çıkar  :amin: ne kadar oldun acaba 1 kilo oldun mu en son gittiğimizde 539 dun bakalım ne kadar büyümüşsün   :love9: bakalım anne seni ne kadar beslemiş kendine mi yemiş bebişine mi görcez  :suclu:

...ŞehzadEfe...

maşallah size  :nazar:  bizde bugün gidicez bakalım doktorumuz ne dicek özledik kuzuyu  :love9:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

karapnr

Alıntı yapılan: nagihannn - 23 Temmuz , 2011, 12:09:19
maşallah size  :nazar:  bizde bugün gidicez bakalım doktorumuz ne dicek özledik kuzuyu  :love9:

büyümüştür bebiş :nazar: biz de ösledik inan ki 1 ay oldu  gurbetlik çekiyoz resmen  :k06: