28 Mart , 2024, 16:11:12

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

kızlar çok acil yardımm hamileyken çok az kan gelmesi ne demek

Başlatan asum, 17 Mart , 2011, 16:22:17

« önceki - sonraki »

asum

arkadaşlar arkadaşım yaklaşık 6 haftalık hamile az önce wc de kan gelmiş azmış ama içinde mercimek tanesi gibi bişi varmış sizce nedir doktora gidicek randevu aldı ama 5 buçuğa vermişler randevuyu  bilgisi olan varsa lütfen bişi desin:(

asum

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

canim bak ben dun bir konu acmistim hamileyken kahverengi leke gormek diye oraya bak arkadaslar bilgilerini paylastilar sagolsun  :k06: bende acildeydim bugun geldim suan cok iyiyim benimki 11 haftalik arkadasin daha cok yeniymis bence yuksek ihtimal yerlesme kanamasidir telas etmesin  :icon_thumright:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

asum

cnm inşallah dediğin gibidir çok panik yaptık zamanda geçmiyo:(

HASRET!M S@N@

Alıntı yapılan: asum - 17 Mart , 2011, 16:28:59
cnm inşallah dediğin gibidir çok panik yaptık zamanda geçmiyo:(
CANIM KANAMA AZSA BİREY OLMAZ TATLIM BENM BİLDİĞİM KADARIYLA KORKMA

muhribe

canım hiiiiiç korkmayın bu tür lekeler -- az olması şartıyla -- erken gebelikte çok normaldir. benim de başıma gelmişti, hem de birkaç hafta sürdü. kese genişlerken kılcal damarları patlatmış, o da lekelenmeye sebep oluyormuş. doktor endişe edecek bir şey yok demişti. yine de bi doktora görünün tabi. ama benim doktorum kanama bir pedi doldurmayacak kadar yoğun değilse bebeğe zarar vermez demişti.

asum

yok muhribecim azmış ama mercimek kadar bişi varmış içinde o korkuttu çok.

muhribe

Alıntı yapılan: asum - 17 Mart , 2011, 16:46:41
yok muhribecim azmış ama mercimek kadar bişi varmış içinde o korkuttu çok.

canım Allah korusun düşük olsa yoğun kanama olur. o muhtemelen kılcal damar parçasıdır. içinizi ferah tutun, doktordan hayırlı haberlerle dönün inş

aydinays

Canım benim inşallah kötü bir şey yoktur. Büyük ihtimalle bebek kılcal damarları çatlatmıştır. 5:30 az kaldı. Doktordan iyi haberler dönecek arkadaşın. Endişelenmeyin korkmasın canım. Korku ile kanama daha arttırmasın. Dualarımız arkadaşın ve meleğiyle. Allah ikisini birbirine bağışlasın :amin: :amin: :amin: :amin:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

asum

aminnn canlarım aminn iyiki varsınız ya içim acık rahatladı kesin yerleşirken melek damarları çatlattı ozaman:)

serife26

inşallah ciddi bir sorunun başlangıcı değildir ama her nokta gibi kanama ya da leke hepsi düşük tehtididir,akşam ztn dr. gerekeni söyleyecektir,hakkında hayırlısı olsun arkadaşının....

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

asum canım merak ettim arkadasın geldimi inşallah kötü bişey yoktur  :amin:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

*•.¸♥gonca♥¸.•*

canım allah korusun bişey yoktur ınsallah amaa mercimek tanesi gibi bişey varmıs dedin o beni korkuttu acıkcası yaaa :sad1: inşallah bişey yoktur :amin:
hayatıma hoşgeldin aşkların en güzeliiiii Yağmur Meleğim....