***CAN ERİĞİM, BAL KÜPÜM, AY PARÇAM'a ***

Başlatan aydinays, 12 Mart , 2011, 10:43:15

« önceki - sonraki »

aydinays

Canım oğlum benim topçu oğlum baban sana topçu diyor bebeğim çok tekmeliyormuşsun anneni :))) Ben seni hissediyorum ama babanda seni hissetmek için sabırsızlanıyor oğlum. Baban oğluşum ne yapıyor diyor anneciğim sen bitanesin daha seni görmeden bu kadar sevmek nasıl bir şeydir anneciğim. Canım meleğim bir tanem büyüdükçe hayatımıza kattığın güzellikte büyüyor canım oğlum.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

tulayysl

oy kıyamam ben size. tekmeleri nasıl da tatlı geliyor dimi. insanının bidaha bi daha diye tezahurat edesi geliyo walla

Balböceği

Alıntı yapılan: aydinays - 28 Mayıs , 2011, 12:34:00
Canım oğlum benim topçu oğlum baban sana topçu diyor bebeğim çok tekmeliyormuşsun anneni :))) Ben seni hissediyorum ama babanda seni hissetmek için sabırsızlanıyor oğlum. Baban oğluşum ne yapıyor diyor anneciğim sen bitanesin daha seni görmeden bu kadar sevmek nasıl bir şeydir anneciğim. Canım meleğim bir tanem büyüdükçe hayatımıza kattığın güzellikte büyüyor canım oğlum.
Masallah canim masallah  :nazar:

cok guzel bi duygu, buydukce daha sert tekme atacak annesi  :hello2:

benim yatarken babasinin sirtina vururdu hep  :k06:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:nazar: :nazar: masallah dunurum ya yerim ben onun minik ayaklarını  :nazar: :nazar: :binkybaby: :opucuk:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

aydinays

Alıntı yapılan: tulayysl - 28 Mayıs , 2011, 22:05:46
oy kıyamam ben size. tekmeleri nasıl da tatlı geliyor dimi. insanının bidaha bi daha diye tezahurat edesi geliyo walla

Sorma çok güzel bişi tabi çok kuvvetli hissetmiyorum arada bir ben burdayım diyor oğlum. Kıyamam ona ben. Ben tekmelediği zaman korkuyorum birazcık acaba bana bişi mi anlatmaya çalışıyor diye???  :toothy10: :toothy10: :toothy10:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

aydinays

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 29 Mayıs , 2011, 00:21:51
Alıntı yapılan: aydinays - 28 Mayıs , 2011, 12:34:00
Masallah canim masallah  :nazar:

cok guzel bi duygu, buydukce daha sert tekme atacak annesi  :hello2:

benim yatarken babasinin sirtina vururdu hep  :k06:
  :nazar: :nazar: :nazar:

BİZ DAHA BAŞINDAYIZ. BABASI ELİNİ KARNIMA KOYUYOR AMA DAHA BİR HAREKET YOK OĞLUMDAN. DAHA DIŞARIDAN HİSSEDEMİYORUZ ÇOK ERKEN DOKTORUMA KALIRSA HAREKETLERİNİ DUYMAK İÇİNDE ERKENMİŞ

aydinays

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 29 Mayıs , 2011, 07:43:52
:nazar: :nazar: masallah dunurum ya yerim ben onun minik ayaklarını  :nazar: :nazar: :binkybaby: :opucuk:

SAĞOL CANIM ÇOK ŞÜKÜR HAMİLELİĞİN GÜZEL AŞAMASINA GELİYORUZ. MELEKLERİMİZİ HİSSETMEYE. :k06: :k06: :k06: :k06:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: aydinays - 29 Mayıs , 2011, 09:19:05
Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 29 Mayıs , 2011, 07:43:52

SAĞOL CANIM ÇOK ŞÜKÜR HAMİLELİĞİN GÜZEL AŞAMASINA GELİYORUZ. MELEKLERİMİZİ HİSSETMEYE. :k06: :k06: :k06: :k06:
EVET  :hello2: :hello2: :nazar:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

seda87

İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

daha o ne tekmeler atacak annesinii ne tekmelerrr dışardan da görülecek ben tam olarak 28.ci haftamda hissettim ama okkalı okkalı tekmişlerdi  :toothy10:
teyzesi yesin onun küçük ayaklarınıı küçük mucizee  :opucuk:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

aydinays

01 Haziran , 2011, 21:38:04 #85 Son düzenlenme: 02 Haziran , 2011, 19:07:12 aydinays
Canım oğlum bugün yüzünü gördüm tabi renksiz ultrason olunca çok garip çıktın. Doktor şimdi uzaylı gibi görünüyorlar dedi. Oğlum benim çok çirkindin bugün. Benim meleğim büyülendim yine sana ellerin büyümüş ayakların kıpır kıpır uyanıktın yine annem bizi bekliyordun yine. Canım oğlum kayram seni gördük hemen zaman geçti. Muaye bitti. Bir dahaki aya anneciğim ayrıntılı ultrasona gidecekmişiz. O zaman belki seni bütün ayrıntılarınla göreceğim. Bugün kalbini iç organlarını gösterdi doktor. Şok oldum annem nasılda transparandın öyle :k06: :k06: :k06: yerim benim şeffaf oğlumu. Annem üç tüp kan verdim. 1 hafta sonra sonuçlarımız çıkacak anneciğim. Biliyorum sen çok sağlıklı olacaksın hiç şüphem yok bundan ben seni yaradanıma emanet ettim. Yaradan beni ve babanı çok şükür ki nasıl tam ve eksiksiz yaratmışsa senide öyle bana teslim edecek. Annem yarın ilk defa regaip kandilini yaşayacaksın. Anne karnında olsanda anneciğim sana dualar dinleteceğim. Öğren annem dinimizi şimdiden. Öğrenki hayırlı bir kul ol evladım. Annem çok şükür ki hamile kaldığımdan beri bir huzur kapladı hayatımı. Çok şükür sinir stres uğramıyor bize. Sen bana sanki ilaç gibi geldin. Demekki hormonlar hep kötüye çalışmıyormuş bebeğim :ehi: :ehi: :ehi:
Annem ne kadar güzeldin. Ayyy aklımdan gitmiyorsun aşkımmm. Doktor kaç grm olduğunu söylemedi. Resimde vermedi. Ama bence büyüdün koca adam oldun. Annem ben 2 haftada 1,5 kilo almışım sanırım 4 ayın acısını çıkardım iki haftada. :-[ :-[ :-[ Olsun annem sen yeterki sağlıklı sıhhatli ol. Veririz o kiloları nasıl senin uğruna aldıysam yine senin uğruna kilolarımı feda ederim can oğlum.

aydinays

Cnm bebeğim nasılsın anneciğim. Seni çok özledim neler yapıyorsun karnımda. Hadi daha güçlü tekmeler at anneciğim babanda hissetsin seni. Anneciğim hala babanın göbeği benimkinden fazla  :ehi: :ehi: :ehi:
dün baban bana yağmur tekmeliyor dedi. Bende kayrada beni dedim anneciğim. Baban yağmuru taşıyor bende seni :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: Kuzum gittikçe zaman seni hayal ediyorum annem haftaya alışveriş yapıcaz sana. Biliyormusun ilk kotun triko mavi ceketin hollandadan geliyor. Alındı bile kuzum benim hep işlerin su gibi aksın oğlum benim. Ben sana şimdiden o kadar çok dua ediyorum ki hayırlı bir evlat kul olasın diye. Allahım inşallah utandırmaz bizi anneciğim. :amin: :amin: :amin:

HASRET!M S@N@

inş hayırlı bir evlat olur cnm tam istediğin gibi

aydinays

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 09 Haziran , 2011, 13:50:54
inş hayırlı bir evlat olur cnm tam istediğin gibi

İnşallah canım herkesin evladı hayırlı evlat olsun. :amin: :amin: :amin:

aydinays

Canım oğlum kayram nasılsın annem. Bu hafta sana cicişler alıcam seni sarıp sarmalayacağım battaniyelerini alacağım. Anneannen aradı bugün sana nevresin takımları bakıyorlar annem. Mama sandalyeni alıyor. Teyzem sana battaniye örüyormuş annem. Canan teyzemde örüyor anneciğim. Maşşallah oğluşum hediyeleri geliyor bebeğim. Ne güzel bir şeymiş bu annem. Sen doğ annesi o gül kokunu içime çekeyim. Sevgiyle sana bir baksam sanırım en mutlu anne ben olacağım benim minik oğlum. Hergeçen gün senin bedenimdeki varlığını dahada hissediyorum annem yavaş yavaş artık hareketlerimiz eskisi gibi değil çok çabuk yoruluyorum. Olsun annem sen mutlu olda herşeye katlanırız değil mi meleğim. Seni çok seviyoruz canım oğlum.  :love9: :love9: :love9: