***CAN ERİĞİM, BAL KÜPÜM, AY PARÇAM'a ***

Başlatan aydinays, 12 Mart , 2011, 10:43:15

« önceki - sonraki »

...ŞehzadEfe...

hoşgeldin kayracım anneni ve seni çok merak ettik ve çok özledik efeyle bizde seni öpüyoruz  :opucuk:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

suzannn

Alıntı yapılan: aydinays - 05 Aralık , 2011, 15:41:59
Ben minik  kayra.  ben  geldim  annemin benim  için  yazdıklarını okumaya.  yeni  dünyaya  alışmaya çalışıyorum.  annemin kucağına gelince  aklım hep sütte. anne  demek  benim  için süt  demek  onun  kucağındayken çok  mutlu  oluyorum. gülmeyi  öğreniyorum.  annemi  bekleyemediğim zaman  ellerimi  emiyorum  onların  tadıda  fena  değil.  birde  şu  gaz  dedikleri şey  olmasa  bu  dünya  çok  güzelmis. dün  çok  soğuktu. sanırım  üşütmüşüm. ama annem hep benimle ilgileniyor.  yarına  düzelicem inşallah.    düzelicem inşallah.   
dünyaya gelmişte annesine yazı yazarmış maşallah

Balböceği

Canim iyi oldugunuza cok sevindim  :love9: tekrardan gel ozletme ..
Kayra'yi op yerime mis gibi kokusunu icine cek  :opucuk:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

dünürüm nerelerdesin sen yaaaa  :love9: :love9: kayramızı merak ediyoruz ecreyle

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

aydinays

Canımmm oğlumm paşam aferim sana çok usluymuşsun bugün. Mamanı yemişsin. Oyununu oynamışsın. Ve mamayı kusmamışsın. Çok sevindim canım oğlum. Bugün benim işyerindeki ilk günüm senden uzakta kaldığım en uzun zaman. Gözümde tüttün. Sana kavuşmama sayılı dakikalar kaldı. 1 saat sonra yanında olacağım. Ve bebeğim gögüsüm doldu taştı. Süt pompamızıda almamışız yanımıza. Canımm oğlumm cennet kokunu özledim. Geliyim yanına seni gılatıcamm.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

aydinays

Canım mmm oğlum paşam ne kadar çabuk geçiyor zaman. Ev iş ve sana yetişiyim derken ne kadar çabuk büyüdüğünü fark etmiyorum. üç buçuk aylık oldun bile. O ellerinle oynaman hatta uyku saatin geldiği halde ellerine baktaktan vazgeçemiyorsun benim miniğim. Annem artık çok daha tatlı oluyorsun. Her anın bambaşka. Akşamalrı işten gelince seninle konuşuyoruz değil mi bebeğim. Oynuyoruz seninle. Beni görünce nasılda mutlu oluyorsun. işte o zaman anne olmanın ne güzel olduğunu bir kez daha anlıyorumm.
Bugün sana internetten bir sürü kıyafetler baktım paşam. Şu doğum paramız yatsın sana bir sürü cici alıcam ben  :hieyt: :hieyt: :hieyt: Oğlumu cici cici giydireceğim ben  :love9: :love9: :love9:
Canım oğlum babaanneni aradım mamanı yiyormuşsun yine. Dayanamam sana ben. Bugün sen uyurken tırnaklarını kestim ohh ohh artık yüzünü çizemeyeceksin :k06: :k06: :k06: Seni çok ama çok seviyorummm miniğimmm :love9: :love9: :love9:  :nazar: :nazar: :nazar:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

aydinays

Canımm oğlumm herşeyimmmm emin ellerdesin ya aklım sende daha az kalıyor. Sadece uyku düzenin bozuldu bu yüzden biraz tedirginim. Babaanneni çok yoracaksın diye aklım sende yoksa benim paşam çok tatlı gün geçtikçede akıllanıyorsun. Artık yeni yeni şeyler yapıyorsun seninle konuşunca bana gıııııııı diye cevap veriyorsun özellikle iki gün işten gidişte seninle oynuyorum. Bana kahkalar atıyorsun. İşte o zaman senden ayrı kaldığım onca zamanın ödülü gülücüklerin beni dünyanın en mutlu insanı yapıyor. :nazar: :nazar: :nazar: :love9: :love9: :love9: :love9:

aydinays

Canım oğlum paşam ya ben seni ne yapsam bilmem. Artıkk çok yaramaz bir çocuk oldun. Hep kucak istiyorsun olmaz ki anneciğim böyle. Uyku uyumak isteyipte uyumuyorsun. Ve kussmaların iyice arttı. Annem niye böylesin kuzucuğum. Dün dayanamayıp seni doktora götürdük. Kan tahlili, idarar tahlili için örneklerini verdik. Ama dışkı örneğini vermedin. Bugün akşama verebilirsek eğer sonuçlarına bakıcaz. Bakalım neyin var. Canım oğlum 7 kilo olmuşsun 65 cm. Kıyamma sana ben. Maşallah benim oğluma.