***CAN ERİĞİM, BAL KÜPÜM, AY PARÇAM'a ***

Başlatan aydinays, 12 Mart , 2011, 10:43:15

« önceki - sonraki »

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

aydinays

CANIM BENİM MİNİ MİNİ MİNNACIKLAR ONLAR  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :muzz: :muzz: :muzz: AY BEN HALA ŞOKTAYIM BEBEĞİM OLACAK ÇOK GARİP DUYGU KEVSER
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

aydinays

Canım benim herşeyim beni nasılda korkuttun öyle. Çok şükür doktor kalbinin  :love9: :love9: :love9: :love9:attığını vede canlı olduğunu söyledi. Bu gün ilk fotografını aldık. Babanın onu görünceki tepkisini görmeliydin canım benim. Seni çok sevdik şimdiden bizi sakın bırakma emi.  :love9: :love9:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: aydinays - 30 Mart , 2011, 10:21:45
CANIM BENİM MİNİ MİNİ MİNNACIKLAR ONLAR  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :muzz: :muzz: :muzz: AY BEN HALA ŞOKTAYIM BEBEĞİM OLACAK ÇOK GARİP DUYGU KEVSER
:opucuk: :hello2: :hello2: :hello2:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

allahım meleklerimizi bizlere bağışlasın teyzesi yesin onuuuu pıt pıt atarmış kalbiiiiii  :opucuk:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

aydinays

Canım meleğim bir tanem nasılsın bugün uzun süre oldu sana yazmayalı ama anneciğim beni çok yordu bu bulantılar çok şükür doktor teyzen herşeyin ylunda olduğunu şimdilik çok sağlıklı olduğunu söyledi. Biliyorum ki benim meleğim inatçı bizi çok sevecek bizi bırakmayacak. Canım benim benim bendeimdeki ziyaretinin üzerinde 2 ay geçti. İki aydır benimlesin çok şükür. Nasıl bişi olacaksın. 3 hafta sonra ense kalınlığının ölçülecek. Ve şimdiden 2,5 cm sin. Artık varsın noktadan kavramından çoktan çıktın zeytin gibisin. Canım meleğim son ultrasonda seni kilo almış gördüm :))) Yani artık başın ve ayaklarını oluşmul olduğunu 2,5 cminden bile gördüm. Canım yavrum herşeyim oldun. Şimdi en büyük derdim şu beni yoran hatta yıkan halsizlik ve mide bulantıları. Birde herkes senin bir prensen olduğunu düşünüyor ama bence sen bir prenssin. Anneciğim ne olursan ol benimsin. Benim canımsın kanımsın. Sen geliyorsun ya garip bir şey hkim bizim evimizde. Baban o kadar mutlu ki baba olacağına. Ben onun bu kadar mutlu olacağını düşünemezdim çok şükür senin varlığın bizim sevincimiz yaşama kaynağımız oldu. İyi varsın canım meleğim. Seni hissetmeme daha var kuzum tekmişlerini hissetmeme, Canım kuzum şimdilik hamileliğin en zor aşamalarını geçmekteymişim bulantı ve kusma aşaması sonrası daha keyifliymiş senin hareketlerin çok güzelmiş şu an bir masalın içindeyim. Sen benim masal kahramanım oldun. Masalım benim.

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

17 Nisan , 2011, 12:17:36 #52 Son düzenlenme: 17 Nisan , 2011, 12:25:31 ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ
 :love9: :love9: :love9: canım benim masallah meleğinle sana inş hep böle güzel saglıklı seyler yazarsınız dünürüm  :amin: :amin: :nazar: :nazar: ;D ;D

aydinays

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 17 Nisan , 2011, 12:17:36
:love9: :love9: :love9: canım benim masallah meleğinle sana inş hep böle güzel saglıklı seyler yazarsınız dünürüm  :amin: :amin: :nazar: :nazar: ;D ;D

Amin canım inşallah hep güzel şeyler paylaşırız bebeklerimizle.  :amin: :amin: :amin::love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :opucuk:

aydinays

Canım meleğim nasılsın rahatmısın annenin karnında. İnşallah büyümek senin için kolay geçiyordur. Senin büyümen benim için çok gzel bir olay ama bana zorlukları yok değil kuzucum. Sende hissediyorsun değil mi canım benim. Senin varlığını duyduktan sonr hep mutlu bir hamilelik yaşamaya çalıştım canım. Ama malesef bugün üzücü bir haberle güne başladım. Anneciğim Ebru teyzen babasını kaybetti. Sen şimdi baba kavramını bilmiyorsun ama anneciğim baba dünyada en yakın olduğun kişilerden birisi. En az benim kadar seni düşünecek ve sevecek bir birey. Canım meleğim Allah seni babasız ve annesiz erken yaşta bırakmazın kuzucuğum.

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

aydinays

aydinays

cANIM MELEĞİM BU GÜN ÇOK YORGUNUM BEBEĞİM. bAŞIM DÖNÜYOR SABAHTAN BERİ. sen bana neler yaptın kuzum benim. Olsun anneciğim herşeyin üstesinden geleceğiz çok şükğr. Sen iyi iyice büyü. Şu an içimde korku var yeterince beslenemiyor gibi geliyorsun. Bakalım haftaya seni göreceğim kuzum inşallah büyümüş olarak göreceğim seni. Haftaya 12+ olacaksın. Bebeğim ve biz 3. ayımızı bitirdik. Şaka maka 4. ayımızın içine girdik. Göbiş hala pek belirgin değil. Dışarıdan görenler hala normal bir bayan olduğumu sanacaklar ama ben seninle doluyum kuzuyum. Seninle birlikte kalbimiz atıyor seninel birlikte üzülüyoz. Kuzum annen garip bir bunalımda. Hiç bir şey yapmak istemiyorum. O kadar tembel oldum ki aklıma ev işi yapmak gelmiyor sadece uyumak istiyorum sadece uyumak. Yemek yemek bile aklıma gelmiyor korkuyorum kuzum sen dünyaya gelince nasıl bir anne olacağım. Sana bakamayacakmışım gibi grliyor düşündükçe daha çok vicdan azabı çekiyorum.

tulayysl

Alıntı yapılan: aydinays - 02 Mayıs , 2011, 10:32:45
cANIM MELEĞİM BU GÜN ÇOK YORGUNUM BEBEĞİM. bAŞIM DÖNÜYOR SABAHTAN BERİ. sen bana neler yaptın kuzum benim. Olsun anneciğim herşeyin üstesinden geleceğiz çok şükğr. Sen iyi iyice büyü. Şu an içimde korku var yeterince beslenemiyor gibi geliyorsun. Bakalım haftaya seni göreceğim kuzum inşallah büyümüş olarak göreceğim seni. Haftaya 12+ olacaksın. Bebeğim ve biz 3. ayımızı bitirdik. Şaka maka 4. ayımızın içine girdik. Göbiş hala pek belirgin değil. Dışarıdan görenler hala normal bir bayan olduğumu sanacaklar ama ben seninle doluyum kuzuyum. Seninle birlikte kalbimiz atıyor seninel birlikte üzülüyoz. Kuzum annen garip bir bunalımda. Hiç bir şey yapmak istemiyorum. O kadar tembel oldum ki aklıma ev işi yapmak gelmiyor sadece uyumak istiyorum sadece uyumak. Yemek yemek bile aklıma gelmiyor korkuyorum kuzum sen dünyaya gelince nasıl bir anne olacağım. Sana bakamayacakmışım gibi grliyor düşündükçe daha çok vicdan azabı çekiyorum.
annesi üzme kendini. bebişinin cilveleri bunlar. onu kucağına alınca öyle bi anne olacaksın ki kendin bile hayret içinde kalacksın eminim. kokusunu bi içine cek de bi de o zaman konuslım sennle güzel anne..

aydinays

Alıntı yapılan: tulayysl - 02 Mayıs , 2011, 15:38:27
Alıntı yapılan: aydinays - 02 Mayıs , 2011, 10:32:45
annesi üzme kendini. bebişinin cilveleri bunlar. onu kucağına alınca öyle bi anne olacaksın ki kendin bile hayret içinde kalacksın eminim. kokusunu bi içine cek de bi de o zaman konuslım sennle güzel anne..

Canım benim inşaşşalh o günler gelecek ne bileyim arada böyle oluyorum. Sanırım bir canın sorumluluğu ağır basıyor. İnsan onu sevmese bağlanamaz zaten bakamaz. Hayırlısı cnm benim inşallah o kokusunu içime çekicem ve onunla tekrardan doğucam bende bu sefer anne olarak.