***CAN ERİĞİM, BAL KÜPÜM, AY PARÇAM'a ***

Başlatan aydinays, 12 Mart , 2011, 10:43:15

« önceki - sonraki »

aydinays

efet canım daha neler neler öğreneceğiz helede meleklerimiz gelince. Ay ne acemilikler yaşayacağız. Görümcemin oğlunun altını değiştireyim dedim geçenlerde ama bezi ters bağlamışım. :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: aydinays - 16 Temmuz , 2011, 13:13:05
Bir tanecik oğlum. Annesin gizli hazinesi. Nerdesin sen bakalım??? Annem benim bedenimde hayat nasıl??? Oğlum maşallah bize bak seninle birlikte 23 haftamız geçti. Sen bana bende sana alışıyoruz. Ben senin kıpırtışların sayesinde mutlu oluyorum. Yüzüm gülüyor sen kıpırdacıkta. Annem çok şükür sakin bir hamilelik geçiriyoruz. Sanırım bana annelik çok yakışacak. Kucağımda bir melek, yanımda sapa sağlam aslan gibi baban. Allahtan başka ne isterim ben. Çok şükür oğlum hiç bir şeyde gözüm yok. Sadece yüce mevlamdan isteğim sana iyi bir ebeveyn olmak. Seni dinini, ülkesini, allahını seven bir birey olarak yetiştirmek. İnşallah bunda başarılı oluruz canım oğlum. Dün annem çok çalıştık değil mi? Pazara gittik. Oh mis gibi şeyler aldık pazardan. Babaanenede biraz bişicikler aldık. Sonra geldik evimizi temizledik. Yemeğimizi yaptık. Balkonlarımız yıkadık  :k06: :k06: Çamaşırlarımızı yıkadık. Oh misler gibi oldu evimiz.
:nazar: :nazar: :nazar: masallah damadıma  :laughing7: :laughing7: :hello2: :hello2: :hello2: :opucuk: :opucuk: her daim A.E.OLUN  :amin: :nazar: :hello2: :hello2: :hello2:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

aydinays

Canım oğlum maşallah sana. :nazar: :nazar: Sen koca delikanlı oldun içimde :aferin: :aferin: :aferin:. Annem bütün gece sıcaktan uyku pozisyonu bulmak için dönüp duruyoruz. Bu sabah uyandığımda kendimi sırt üstü yatarak buldum. :-[ :-[ Anneciğim kendi mi suçlu hissediyorum öyle sırt üstü yatarak kendimi bulunca. :-[ :-[ Sonra salondan televizyon sesi geldiğini duydum. Babamız uyanmış işe gitmeden önce tv izliyor. Ben ilk önce onun yanına uzandım. Sonra babanım karşısındaki ikili koltuğa geçtim solumuza yatarak bizde televiyon izledik. O sırada acaba uyandın mı diye hareketlerini hissetmeyi beklerken bir kıpırtınla atletimden hareketini gördüm anneciğim.  :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: Çok heycanlandım.  :hieyt: :hieyt: :hieyt: Babana oğlumuzun hareketi dışarıdan görünüyor dedim. Baban geldi yanımıza. Sonra elini vurduğun yere koydu . Bir güzelde onu tekmeledin. :aferin: :aferin: :aferin: Sabah bize mucize yaşattın meleğim. Maşallah anneciğim bugün kıpır kıpırsın.  :nazar: :nazar: :nazar:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

hüzünden_gelme

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

ayy ne güzel duygular bunlar maşallah size :nazar: :nazar:
ay sıcak ınsanı çok bunaltıyor gece yatması zor olur hele kı hamıleler için allah sabır versın valla sizlere :amin: :amin:

dikkat et kendıne canım allaha emanet olun  :amin: :amin:
,
:love9: :love9: :love9:

aydinays

Alıntı yapılan: Nar Çiçeği❀ܓ - 18 Temmuz , 2011, 20:39:30
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

ayy ne güzel duygular bunlar maşallah size :nazar: :nazar:
ay sıcak ınsanı çok bunaltıyor gece yatması zor olur hele kı hamıleler için allah sabır versın valla sizlere :amin: :amin:

dikkat et kendıne canım allaha emanet olun  :amin: :amin:
,
:love9: :love9: :love9:

efet canım tarifi imkansız duygular inşallah sende hayırlısı ile evlenirsin bu muhteşem duyguları sende yaşarsın. :amin: :amin: :amin:

hüzünden_gelme

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

ayy ağzından bal damlıyor resmenn :k06: inşallah canım dua et bızede olur mu hamılelerın duası hemen kabul olurmus :love7: :love9: :love9:

aydinays

Amin canım inşallah serkan aradığın kişidir.  :amin: :amin: :amin:

karapnr

maşallah canım Rabbim mutluluğunuzu daim eylesin inşallah  :nazar: :nazar:

aydinays

Alıntı yapılan: karapnr - 18 Temmuz , 2011, 21:25:57
maşallah canım Rabbim mutluluğunuzu daim eylesin inşallah  :nazar: :nazar:

amin canım rabbim cümlemizin ağız tadını bozmasın.

aydinays

25 Temmuz , 2011, 09:30:10 #160 Son düzenlenme: 26 Temmuz , 2011, 08:23:35 aydinays
Canım oğlum, Dün gece hiç uyuyamadık yavrum. Çok kötü bir geceydi. Yazık babanda bizimle birlikte uyuyamadı. Çok sıcaktı annem. Birde dün çok yemek yedim. Çok rahatsız oldumm  :y25: :y25: Maşallah sen çok uslusun annem. Hiç üzmüyorsun beni. İnşallah sakin uslu bir akrep erkeği olacaksın. Dün seninle birlikte ilk defa denize gittik. :hieyt: :hieyt: Çok güzeldi değil mi??? :love9: :love9: Sende mutlu oldun mu oğlum denizde? Artık haber izleyemiyorum  :honk: :honk: ağlak bir annen var Ayhan Kayram. Ben ağladıkça baban gülüyor halime. Sonra bende oturup kendi halime gülüyorum. Oğluşum Fatma halan sana hediye almış. Çok güzel kışlık bir sweat. Annem halacığım büyük almış. Babanla ikimiz bakıyoruz ki bunun içine bizim oğluşumuz ne zaman girecek diye. Yiğit abinle dün bol bol oynadık bir tanem. Maşallah çok tatlı bir abin var. Artık onunda kişiliği gelişiyor. İnatlaşmaya başladı. Dün Hikmet eniştenin doğum günüydü. Ona doğum günü pastası aldık. Burda hayat çok şükür güzel gidiyor canım oğlum. Bu hayatı senin varlığın daha da anlamlı kılıyor.  :love3: :love3: Sabırsızlanıyoruz artık senin bize katılman için.  :love8: :love8: :love8:
Bal kaymağım kıpırtıların nede güzel :nazar: :nazar: En çok merak ettiğim çirkinliğin oğlum? Ne kadar çirkin olacaksın ki??? Annene mi benzeyeceksin yoksa babana mı? Benim gibi çok mızmız mı olacaksın  :k06: :k06: yoksa baban gibi uysal bir çocuk mu?  :laughing7: :laughing7:

aydinays

26 Temmuz , 2011, 08:33:52 #161 Son düzenlenme: 26 Temmuz , 2011, 08:37:12 aydinays
Canım oğlum günaydın ikimizede. Bugünde geldik işe. Zor uyandık değil mi anneciğim. Bu gecede çok sıcaktı yere yatak yaptık. Sabah ezanına kadar salonda yerde uyuduk. Sonra babamızın yanına gittik. Uyandığımda bazen karnımda harekteler var. Çok belli belirsiz. Ne o içimde neler yapıyosun bakalım? Annesinin göz ağrısı haftaya seni göreceğiz bebeğim. Ben ne kadar da mutlu oluyorum haftaya kontrolümüz var. Oh meleğime benim seni yine göreceğim. Bakalım ne kadar büyüdün can eriğim benim.
Anneciğim kontrollerimiz iki ay sonra sıklaşacak anneciğim. Çünkü artık sen içimde o kadar çok büyüyeceksin ki sığamayacaksın oraya. Bizde zaten dünden razıyız sana kavuşmaya. Oh kuzum benim sen bizim en büyük hazinemizsin. Bu ay o boş odamızı hazırlıyoruz anneciğim. Önümüzdeki ayda artık cicişlerini yıkıcam ütülücem. Doğum cantamızı yapacağız. Ohhh çok zevkli günler bizi bekliyor. Hem o zamana kadar sıcakları kovalamış olacağız  :occasion14: :occasion14: :occasion5: :occasion5: :occasion5:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

hemşomm az kaldı senınde çok çabuk geçiyor haftalar bundan sonra göreceksin,Rabbim sağlıklı sıhhatlı bır sekılde evladını kucagına almayı nasıp etsın,hayırlı ve kolay bir doğumun olur inşallahhh :amin:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

aydinays

Alıntı yapılan: •❤•pisicikk•❤• - 26 Temmuz , 2011, 08:53:25
hemşomm az kaldı senınde çok çabuk geçiyor haftalar bundan sonra göreceksin,Rabbim sağlıklı sıhhatlı bır sekılde evladını kucagına almayı nasıp etsın,hayırlı ve kolay bir doğumun olur inşallahhh :amin:

Efet canım benim ilk 4 ayım zor geçti. Kusmalarımız zordu ama şimdi çok şükür iyiyim.  Bu gün baktım nerdeyse 24. haftamız bitiyor. Sanırım zaman geçiyor. Saol canım iyi dileklerin için senin minnoşun nasıl annesi???

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

iyi çok şükür canım kucagımda emıyor yeni uyandı :)
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.