***CAN ERİĞİM, BAL KÜPÜM, AY PARÇAM'a ***

Başlatan aydinays, 12 Mart , 2011, 10:43:15

« önceki - sonraki »

aydinays

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 12 Temmuz , 2011, 12:17:24
AYSECİM MASALLAH BEBEĞİNE VE SANA NE GÜZEL KONUSUYORSUN OĞLUNLA ÖYLE ÇOK HOSUMA GİTTİ MASALLAH.HİSSEDERSİN ANNESİ NE KALDI SURDA.GÜP GÜP DURAMAZSIN BU SEFER :nazar: :nazar:

sAOL CANIM EFET USLU BENİM OĞLUM. YOK ÇOK ŞÜKÜR OĞLUMU HİSSEDİYOUM AMA DÜNDEN BERİ SANKİ TEMBELLİK YAPIYOR PAŞAM. CANIM SENİN KONTROLÜN NE ZAMAN? CİNSİYETİNİ ÖĞRENMENİZE DE AZ KALDI SANIRIM.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

KasrıCinan

Alıntı yapılan: aydinays - 12 Temmuz , 2011, 13:33:46
Alıntı yapılan: KasrıCinan - 12 Temmuz , 2011, 12:17:24
AYSECİM MASALLAH BEBEĞİNE VE SANA NE GÜZEL KONUSUYORSUN OĞLUNLA ÖYLE ÇOK HOSUMA GİTTİ MASALLAH.HİSSEDERSİN ANNESİ NE KALDI SURDA.GÜP GÜP DURAMAZSIN BU SEFER :nazar: :nazar:

sAOL CANIM EFET USLU BENİM OĞLUM. YOK ÇOK ŞÜKÜR OĞLUMU HİSSEDİYOUM AMA DÜNDEN BERİ SANKİ TEMBELLİK YAPIYOR PAŞAM. CANIM SENİN KONTROLÜN NE ZAMAN? CİNSİYETİNİ ÖĞRENMENİZE DE AZ KALDI SANIRIM.
canım çok var benim kortrolee :y25: dolu olduğu için 5 hafta sonrasına randevu alabildim.temmuzun sonunda gitmem gerekirken.cinsiyeti bilmiyoruz merakla bekliyoruz iste.18.haftanın içinde olacağım o zaman

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

canım arkadaşlar da söylemiş bizde endişe ettik o zamanlarda hareket etmiyo diye ama tutarsız davranıyolar o haftalarda sonraları maşallah 1 dk dursun da uyuyum diyosun biz fasıl dinletiyoruz çocuğa o zaman hiç sesi çıkmıyo işkence ediyoruz galiba belkide hoşuna gidiyo bilmiyorum ama bazen içimi öyle çalkalıyoki saatlerce durmadan miğdem bulanıyo tansiyonum düşüyo  ;D senin de az kaldı bunları yaşamana haberin olsun  ;D
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

aydinays

Canım oğlum annesin bir taneciği. İlk göz ağrım dün yine beni çoşturdun annem. Maşallah sana. Anneciğim sen müziği çok mu sevdin yoksa korktun mu annem. Müziği duydukda anne al sana dedin. Annem düğünleri sevdin mi sen kıyamam oğluma ben. Annem sen doğ büyü biraz ben seni heryer götürürüm kuzum. :k06: :k06: :k06:
Seni çok seviyorum canım oğlum yerin geniş geldi galiba beni üstten üstten tekmişlemey başladın. Ne oldu annem sıkıldım yan yatmaktan baş aşağı yatmaya başladın :dontknow: :dontknow:

Herşeyim canım oğlum varlığı güzel olacak. Hemde çok güzel. Allahım senin babanın acısını bana göstermesin. Allahım yuvamızdaki bu huzuru bozmasın canım oğlum.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

Aytii

bebekler 5 aylikken dönebiliyolar kimisi doguma kadar öyle kaliyo kimisi tekrar kafayi yukariya çikariyo yani son güne kadar ne olacagini bilemiyoruz neyazikki :) masallah ogluna müzige tepki vermis  :nazar: :love9:

...ŞehzadEfe...

maşallah size sevdi demekki müziği oynamıyo oynamıyo diyodun al sana dedi dün akşam bak nasıl oynanıyomuş  :k06: yaaa niye benim hala karnım altında bu çocukkk
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

aydinays

Canım normali o zaten benim eşşek sıpam  :k06: :k06: :k06: erken davrandı sanırım.

aydinays

Bir tanecik oğlum. Annesin gizli hazinesi. Nerdesin sen bakalım??? Annem benim bedenimde hayat nasıl??? Oğlum maşallah bize bak seninle birlikte 23 haftamız geçti. Sen bana bende sana alışıyoruz. Ben senin kıpırtışların sayesinde mutlu oluyorum. Yüzüm gülüyor sen kıpırdacıkta. Annem çok şükür sakin bir hamilelik geçiriyoruz. Sanırım bana annelik çok yakışacak. Kucağımda bir melek, yanımda sapa sağlam aslan gibi baban. Allahtan başka ne isterim ben. Çok şükür oğlum hiç bir şeyde gözüm yok. Sadece yüce mevlamdan isteğim sana iyi bir ebeveyn olmak. Seni dinini, ülkesini, allahını seven bir birey olarak yetiştirmek. İnşallah bunda başarılı oluruz canım oğlum. Dün annem çok çalıştık değil mi? Pazara gittik. Oh mis gibi şeyler aldık pazardan. Babaanenede biraz bişicikler aldık. Sonra geldik evimizi temizledik. Yemeğimizi yaptık. Balkonlarımız yıkadık  :k06: :k06: Çamaşırlarımızı yıkadık. Oh misler gibi oldu evimiz.

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

OHH MAŞALLAH SİZEEEEE PEK HAMARATSINIZ AMAAA LÜTFENNNN ÇOK YORMAYALIM KENDİMİZİİİ  :nazar: :nazar:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

aydinays

Yok yok canım çok yorulduğumu hissedince duruyorum. Ev işi yapmadan da olmuyor. Off yine ütüm var.  :cildir: :cildir: :cildir:

banu_fth

ay o ütü bitiriyor beni .. biriktirmiycem diyorum her seferinde ama yinede birikiyor .. nası oluyor anlamıyorum  :violent1:

aydinays

Efet yaz ya daha çok çamaşır çıkıyor. Bende biriktirmiyorum geçen  hafta 3 gün ütü yaptım bütün dolabı indird,m yıkadım. Şimdi çok yok ama yine 2 saatim gidecek.  :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:

banu_fth

ben de öyle .. hepsi yıkansın kurusun sonra dedim halt ettim . kışlıkları kaldırdım hala dolapta kalmış . dolapları düzledim . herşeyi yıkayıp ütüledim .

artık kuruyanları direk ütülüycem .. akıllandım  :k06:

aydinays

Aynen bende öyle yaptım. 3 gün ütüle ütüle canım çıktı. Şimdi o kadar çok ütü olmuyor.  :hieyt: :hieyt: :hieyt:

banu_fth

Alıntı yapılan: aydinays - 16 Temmuz , 2011, 15:20:05
Aynen bende öyle yaptım. 3 gün ütüle ütüle canım çıktı. Şimdi o kadar çok ütü olmuyor.  :hieyt: :hieyt: :hieyt:

herşey tecrübe ile düzeliyor ..  bakalım daha neler öğrenicez  :k06:  :love9: