***CAN ERİĞİM, BAL KÜPÜM, AY PARÇAM'a ***

Başlatan aydinays, 12 Mart , 2011, 10:43:15

« önceki - sonraki »

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: aydinays - 08 Temmuz , 2011, 19:01:09
Annem nasılsın bir tanem bugün ben çok duygusalım dokunsalar ağlayacağım. Oğlum acaba sen nasılsın benim bu karmakarışık ruh halimden sende etkileniyormusun ki??? senin heycanın senin varlığın sana bir şey olacak korkusu mu bugünkü ruh halimin nedeni.

canım arada oluyoo yarına bi şeyciğin kalmaz inşallah bende dün öyle oldum ama bugün daha iyiyim allah korusun meleğini de seni de
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

Aytii

masallah tosununa  :nazar: :nazar: ne güzelde besliyor onu annesi  :love9: :opucuk:

aydinays

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 08 Temmuz , 2011, 19:03:26
Alıntı yapılan: aydinays - 08 Temmuz , 2011, 19:01:09
Annem nasılsın bir tanem bugün ben çok duygusalım dokunsalar ağlayacağım. Oğlum acaba sen nasılsın benim bu karmakarışık ruh halimden sende etkileniyormusun ki??? senin heycanın senin varlığın sana bir şey olacak korkusu mu bugünkü ruh halimin nedeni.

canım arada oluyoo yarına bi şeyciğin kalmaz inşallah bende dün öyle oldum ama bugün daha iyiyim allah korusun meleğini de seni de

sanırım doktorun dediğini taktım kafama. Neyse senin dediğin gibi yarına bişeyciğim kalmaz :k06: :k06:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

aydinays

Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

Aytii

canim o bahsettigin beyindeki fazla sivi zamanla normal düzeye ulasiyo

yani paniklemene gerek yok

sonuçta oglusun olusmaya devam ediyo henüz heryeri tamamlanmis degil ;)

Yaseminin (yellowrose) doktoruda kizi için ayni seyi demisti ama zamanla o su gerektigi hizaya geliyo onunda gelmisti  :nazar:

aydinays

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 08 Temmuz , 2011, 19:42:02
canim o bahsettigin beyindeki fazla sivi zamanla normal düzeye ulasiyo

yani paniklemene gerek yok

sonuçta oglusun olusmaya devam ediyo henüz heryeri tamamlanmis degil ;)

Yaseminin (yellowrose) doktoruda kizi için ayni seyi demisti ama zamanla o su gerektigi hizaya geliyo onunda gelmisti  :nazar:

Ben doktora zamanla düzelir mi dedim o da düzelmesine gerek yok. Bu bir hastalık değil ki kepçe kulak gibi bi şey demişti. Kepçe kulaklı olmak bir hastalık değil demişti.

Aytii

aydinays

Canım oğlum bir tanem. Nasılsın bakalım paşam. Annem ben seni daha çözemedim sanırım biraz tembel bir çocuk olacaksın. O kadar kıpır kıpır değilsin. Maşallah kıpırdıyorsun ama öyle durmadan hareket etmiyorsun. Sanırım anneciğim henüz çok kuvvetli değil hala kemiklerin. Annem seni çok özledim. Maşallah yiğit abin nede tatlı değil mi??? Sende onun gibi güleç yüzlü olacak mısın ki annem. Sende herkese gülecekmisin? Annem büyü bir tanem sen büyüdükçe zamanımız geçiyor. Bak annem seni bir haftayı daha bekliyoruz. Daha çok günümüz var kavuşmaya. Ama olsun anneciğim biz seninle büyülü bir kasım sabahı (içimden öyle geçti) büyülü bir anla kavuşacağız. Sen buruşuk çirkin çirkin bakacaksın. Oy burasıda neresi nerde benim havuzum diyeceksin. O sırada benim kokumu duyacak ve ağlamaların geçecek. Güvendiğin birini buldun işte. Anne diyeceksin bana bütün ömrün boyunca. Benim nazlı oğlum olacaksın. Sen büyüdükçe ben anlayacağım ki yaşlanıyorum. Kimi zaman bana benzeyen kimi zaman kimsye benzemeyen özgün bir birey olacaksın. Biz senin sen olman için çaba sarf edeceğiz. İyiki seni geldin oğlum. Seni beklemek bile bu kadar güzelse seninle tekrardan var olmak nasıl muhteşem bir hazdır tahmin bile edemiyorum. :love9: :love9: :love9: :love9:

...ŞehzadEfe...

:nazar: :nazar:  maşallah size bir an önce gelsin diye sabırsızlıkla bekliyoruz onları  :love9: iyi olsunlar vee günlerinde gelirler inşallah  :binkybaby:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

aydinays

Amin canım benim.  :amin: :amin:Herşey güzel geçer inşallah vede kavuşuruz onlara.  :nazar: :nazar:

aydinays

Canım oğlum seni çok merak ediyorum. Oğlum hareketlerin ne zaman kuvvetlenecek. Yada kuvvetlisin de sen mi çok hareketsizsin. Acaba baban gibi uykuyumu çok seviyorsun. 23 haftanın içindeyiz. Dün akşamdan beri hareket etmedin. Seni çok merak ediyorum. :love9: :love9: :love9:

Aytii

merak etme annesi bu dönemlerde fazla hareket etmemeleri normal ;) sen 28 haftadan sonra gör  :laughing7: büyüdükçe yeri daralacak ve sen tekmelerini daha da kuvvetli hissedeceksin  :nazar: :love9:

aydinays

Ayy ne mutlu oldum ayti. Bende diyorum benim oğlum uykucu çok tembel dün saydım. 5-6 kere hareket etti. dün geceden bu saate kuvvetli hareketi yok. Kapalı kutular ya. İnsan bir şey görmeyince inanamıyor. Dün eşimede söylüyorum. Arada bir bebeğimi hissetmesem görüntümün değişikliği olmasa hamileyim demem. Sanki hayal gibi geliyor. Bakalım hayallerimiz nasıl olacaklar :k06: :k06: :k06:

muhribe

canım sen bizim haftalarımıza gel, biraz hareketleri yavaşlasın da uyuyayım diye dua edeceksin  :laughing7:

KasrıCinan

AYSECİM MASALLAH BEBEĞİNE VE SANA NE GÜZEL KONUSUYORSUN OĞLUNLA ÖYLE ÇOK HOSUMA GİTTİ MASALLAH.HİSSEDERSİN ANNESİ NE KALDI SURDA.GÜP GÜP DURAMAZSIN BU SEFER :nazar: :nazar:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ