***CAN ERİĞİM, BAL KÜPÜM, AY PARÇAM'a ***

Başlatan aydinays, 12 Mart , 2011, 10:43:15

« önceki - sonraki »

aydinays

12 Mart , 2011, 10:43:15 Son düzenlenme: 26 Temmuz , 2011, 08:36:18 aydinays
Canım bebeğim bize nasıl bir süpriz yaptın böyle? Hiç beklenmedik bir anda geldin. Ben çok zayıfken kendime bile bakamayacakken misafir oldun bize. Babanda bende çok sevinçliyiz. Senin için şimdiden çok endişeleniyoruz. En büyük endişemiz sağ sağlim sağlıcakla seni kucağımıza almak. Anneannen, babaannen, dedelerin, dayın ve halaların seni şimdiden sabırsızlıkla bekliyor. Küçük halan senin ismini koymak istiyor. İnşallah canım benim sağlıcakla aramıza gelirsin de bu korkularımız biter. Bizde daha şoktayız, varlığına yeni alışmaya başlıyoruz, inşallah seninle bu hamilelik süreçlerini sağlıcakla geçiririz. Şimdiden senin ve benim için bize nazar değmesin diye her sabah ayetel kürsümüzü okumadan evden çıkmıyoruz.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

:nazar: :nazar: :nazar: ALLAHIM NAZARLARDAN KORUSUN BEBEĞİNLE SENİ.CANIM TEKRAR TEBRİK EDERİM GÜZEL SORUNSUZ Bİ HAMİLELİK GEÇİRMENİ DİLİYORUM.AYRICAAA BERABER ŞAFAK SAYACAĞIMIZ İÇİN DE ÇOK MUTLU OLDUM  :opucuk:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

hüzünden_gelme

gunlugun hayırlı olsun canım :opucuk:
bebeişinle mutlu huzurlu gunler dılerım :love9:

aydinays

AMİN CANIM :amin: :amin: :amin: ALLAH HERKESE NASİP ETSİN. ÇOK GÜZEL BİR DUYGUYMUŞ BU.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

aydinays

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 12 Mart , 2011, 11:04:50
:nazar: :nazar: :nazar: ALLAHIM NAZARLARDAN KORUSUN BEBEĞİNLE SENİ.CANIM TEKRAR TEBRİK EDERİM GÜZEL SORUNSUZ Bİ HAMİLELİK GEÇİRMENİ DİLİYORUM.AYRICAAA BERABER ŞAFAK SAYACAĞIMIZ İÇİN DE ÇOK MUTLU OLDUM  :opucuk:

:amin: :amin: :amin: :amin: Canım benim senin kanaman geldiğinde senin ve bebeğin için dua ettiğimiz günler o kadar yakın ki, Senin ve bebeğin için ben ne kadar endişelenmişti. Şimdi anlıyorum canım annelik duygusu çok farklıymış. Allah onları bize bağışlasın. Allahın bize verdiği emanetlerimize sahip çıkacağız.  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: aydinays - 12 Mart , 2011, 11:21:15

:amin: :amin: :amin: :amin: Canım benim senin kanaman geldiğinde senin ve bebeğin için dua ettiğimiz günler o kadar yakın ki, Senin ve bebeğin için ben ne kadar endişelenmişti. Şimdi anlıyorum canım annelik duygusu çok farklıymış. Allah onları bize bağışlasın. Allahın bize verdiği emanetlerimize sahip çıkacağız.  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

biliyorum canım duların hep benimleydi allah razı olsun.inşallah sen güzel şeyler paylaşacaksın her zaman meleğin ve sen allaha emanetsiniz canım sıkı sıkı tutunsun sana bırakmasın benim oğlum gibi inatçı olsunn inşallah
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

aydinays

Alıntı yapılan: ✿✿nur✿✿ - 12 Mart , 2011, 11:23:21
Alıntı yapılan: aydinays - 12 Mart , 2011, 11:21:15

biliyorum canım duların hep benimleydi allah razı olsun.inşallah sen güzel şeyler paylaşacaksın her zaman meleğin ve sen allaha emanetsiniz canım sıkı sıkı tutunsun sana bırakmasın benim oğlum gibi inatçı olsunn inşallah

:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

canım sayfan hayırlı olsun inş hep güzel seyler paylasırsın ve inşallahta sonunda bebeğim kucagımdasın yazarsın  :amin: :amin:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

Aytii

hayırlı olsun canım  :opucuk:

günlüğünde güzel şeyler yazman dileğiyle  :flowers:

Ayti ve Oğuz  :love3:

aydinays

Alıntı yapılan: ๑ Ằyт¡¡ ♡♥♡ ÕģµZ ๑ - 14 Mart , 2011, 08:34:46
hayırlı olsun canım  :opucuk:

günlüğünde güzel şeyler yazman dileğiyle  :flowers:

Ayti ve Oğuz  :love3:

Teşekkürler canım. İnşallah hep güzel şeyler paylaşırım sizinle.

aydinays

Canım bebeğim sen çok inatçı bir bebeksin. Bize göstermedin kendini. Ama biliyorum ki benimlesin ve büyüyorsun. Ama kan değerlerimiz maşallah iki katına çıkmış. Meleğim süprizim hayatıma anlam getirdin. Yaşamımın nedeni, iyiki hayatıma geldin. Hoş geldin canım bebeğim.

aydinays

Canım bebeğim senide işe getirdim. Beraber çalışıyoruz. Allah nasip edersede doğum iznimize ayrılana kadar çalışmaya devam. Canım bebeğim bu sabah erken kalktım. Bütün hamileleri uyku basar. Bende geceleri uyuyamıyorum. Bende ters etki yarattın. Canım bebeğim bugün çok uykum var. Sabah erken kalktık. Gece 12 olur mu bir tanem. Sen yanımdasın benimlesin canım hiç sıkılmayacak. Canım bebeğim herşey seninle daha güzel olacak.

*•.¸♥gonca♥¸.•*

hayatıma hoşgeldin aşkların en güzeliiiii Yağmur Meleğim....

aydinays

Alıntı yapılan: *•.¸♥gonca♥¸.•* - 14 Mart , 2011, 16:52:17
hayırlı olsun canımm tebrikederim kaç haftalık bebişinn? :nazar: :flowers:

DAHA ÇOK KÜÇÜĞÜZ TEYZESİ, DAHA KESEMİZİ BİLE GÖREMEDİK. BEBİŞİM SATA GÖRE 5 HAFTA +3

aydinays

Canım bebeğim, bugün baban biraz hasta oldu. Üzdü bizi. Sende baban gibi inatçı mı olacaksın. Sabah baş ağrısından uyuyamadı. Babanın migreni tuttu. Dedene söyledim doktora götürdü. Doktor babana iğne yaptı, ilaç verdi tabiki babanın baş ağrısı gitti kuzucum. Sen şimdi biber tanesi kadarsın. sabah babana diyorum ki o daha bir mercimek bile değil. Canım mercimeğim sana bir arkadaş geliyor Seren teyzeninde bebeği olacak. Hemde aranızda 1 kaç gün olacak. Ama onun bebeği kendisi gösterdi bile. Ama sen benden kendini sakladın bebeğim. Seni görmek için çok sabırsızlanıyorum. 27 yada 28 Mart allahım nasip ederse hem seni göreceğim hemde kalbinin atışını duyacağım. Sanırım o gün ben dünyanın en mutlu annesi olacağım. Çünkü o zaman varlılığına bize geldiğine inanacağım.