ѕєη вιzιм αşкıмızıη ραяçαѕıѕıη cαηıм кızıм ιуιкι gєℓ∂ιη нαуαтıмızα ѕcѕ...

Başlatan ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ, 04 Mart , 2011, 21:38:19

« önceki - sonraki »

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:love9: meleğimmm artık 1 yasındasın doğum gunun kutlu olsun annemmmmm int yoktu doğum gununde yazamadımmm  :(
meleğim sen benim en özelim her bir zerrem küçük askımsın 14 ekim 2011 saat 09:10 da 52 cm 3650gr olarak hayatımıza girdin ve kocaman abla oldun.hayatımın en özelisin  seni yüreğimle tum varlığımla cok istedim..babanla beraber RABBİME şükürler olsunki benim minik mucizemi vermişti nihayet..ilk doğdugun o anı unutmam mümkün değil sen bu dunyanın en tatlı,en değerli varlığısın benim için...

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

asya81

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

_inci_tanem_

Doğum günü kutlu olsun prenses'in  :love9: Nice mutlu yaşlara  :love9: :love9:
Ecre'nin heryaşı birbirinde özel ve güzel olması dileğiyle  :opucuk: :opucuk:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

Balböceği

Dogum gunun kutlu olsun ecre'm  :flowers: :hieyt:

Rabbim hayırlı ömürler nasip etsin, yüzün gibi bahtında acik olsun meleğim  :amin: :love9:

Mine Esir

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

cadı kızım benim fingirdek kızım tammm bir babacısın ayyyy  :k06: abowwww adamın peşini bırakmıyosun işten gelince adam lavaboya bile giremiyor  :ehi: :ehi: canım kızım 5 gun önce anne anne demeye basladın o bal dudaklarını yerim senin sen anne dedikce benim içim eriyor resmen agladım ilk o kelimeyi duyunca o kadar guzel diyosunki anlatamam anne anne diye peşimdesin  :nazar: bende sana annem dedikce senin daha hoşuna gidiyor ve tekrar anne diyosun benim kızım buyumusde bana anne diyor  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :nazar: :nazar: artık yurumenede sanırım az kaldı sandalyeden sandalyeye geciyosun  :nazar: :hello2: daha neler yapıyosunda hepsini yazmama mümkün değil bugun 1 yasında 18 gunluksun  :nazar: her daim A.E.OL bıcırığım benim mamiş kızım  :nazar: :opucuk:  ;D baban sana doğum gununde kısa bi mektup yazmış onu buraya yazmak istiyorum  ;) 

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:love9: CANIM KIZIM, BİRTANEM;
bugun senin ilk doğum günün, ilk yasın.Aramıza gelişinin 1.yıldönümü.Doğduğun gün daha dün gibi.14 ekim 2011 saat 09:10 du sonra annenin odasına geldin ilk kez kucagıma aldım ve ilk kez bakmıştım sana.Çok tatlı, çok güzel bir bebektin hala benim çiçeğimsin.Rabbime şükürler olsun,saglıklı sıhatlı kucagımıza almıştık seni.Annen ve ben seni çok seviyoruz,sen bizim sahip oldugumuz en degerli hazinemizsin.Bitanecik prensesimizsin.
Bugun ise neredeyse kendi başına yürüyecek durumdasın.İlk adımında oldugum gibi,her an yanında olacagım canım kızm,herseyim...  BABAN

°•.ℓανιηуα.•°

:y25: :y25: :y25:

zaman ne de çabuk geçiyor... bıdıklar büyüyor....  :nazar:

ecrem de erken konuşcak belli annesi. ah yirim o minik dudaklarını  :opucuk:

_inci_tanem_

Büyümüşte konuşmayada başlamış dillerini yesinler senin pamuk prensess  :love9: :love9:

Maşallah ecre'ye  :nazar:  :opucuk:

Babasının mektubuna gelince çok güzel ya büyüdüğünde çok anlamlı bir ilk doğum günü hediyesi olcak duygu dolu  :y25: RABBİM güzel sağlıklı mutlu  bir ömür nasip etsin  :love9: :love9:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

Balböceği

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: °•.ℓανιηуα.•° - 01 Kasım , 2012, 13:38:35
:y25: :y25: :y25:

zaman ne de çabuk geçiyor... bıdıklar büyüyor....  :nazar:

ecrem de erken konuşcak belli annesi. ah yirim o minik dudaklarını  :opucuk:

evet öznurum valla su gibi geciyor
evet neler söylüyor erken konuscak galiba  :k06: :opucuk:
Alıntı yapılan: _inci_tanem_ - 01 Kasım , 2012, 13:42:02
Büyümüşte konuşmayada başlamış dillerini yesinler senin pamuk prensess  :love9: :love9:

Maşallah ecre'ye  :nazar:  :opucuk:

Babasının mektubuna gelince çok güzel ya büyüdüğünde çok anlamlı bir ilk doğum günü hediyesi olcak duygu dolu  :y25: RABBİM güzel sağlıklı mutlu  bir ömür nasip etsin  :love9: :love9:

sagol canım aminn eet babasının mektupu cok guzeldi  :love9:
Alıntı yapılan: BaLböceği☀ - 05 Kasım , 2012, 00:09:40
Allah bozmasın, çok güzel tablo  :nazar: :love9:
sagol edam cumlemizi  :opucuk:
Alıntı yapılan: asya81 - 27 Aralık , 2012, 09:35:21
Nerelerdesin Kevser yoksun hic
canım burdayım tatlım  :k06: :opucuk:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Benim canim kuzim ne yazsam bilmiyorum pamugum bugun 20aylik 23 gunluksun dogum gunune cok az zaman kaldi benim kizim buyudu artik belki daha belli degil ama abla olcaksin bakalim hayirlisi masallah ecrem anneyihic uzmuyosun artik eskisi gibi degilsin eee buyudun artik canim kizim cok babacisin yalniz beni bile kuskaniyosun babandan