ѕєη вιzιм αşкıмızıη ραяçαѕıѕıη cαηıм кızıм ιуιкι gєℓ∂ιη нαуαтıмızα ѕcѕ...

Başlatan ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ, 04 Mart , 2011, 21:38:19

« önceki - sonraki »

Aytii

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 16 Mayıs , 2012, 14:06:14
Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 16 Mayıs , 2012, 13:53:23
2 dk sonra bi baktım gül yontulmuş tavuğa benzemiş  :ehi:
:ehi: :ehi: :ehi: aytım çok guldum  :ehi: :ehi:
ecreye yarım elmanın suyunu içirdim geldim şaplata şaplata içti aytım bardakta cok seviyor içmeyi suyu felan  :ehi: :ehi: :nazar: :hello2: :hello2:

aman maşallah diyelim pamuşaaa  :nazar:

hem bardakta hemde biberonda içsin

bazı çocuklar her ikisinide istemiyolar  :caca: avucunla versen ancak içerler  :laughing7:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

xxcansuxx

hayırlı olsun canım ecre seve seve yesin yeni tatları da  :hungry: :hungry:
yarasın kuzuma ohhhh afiyet olsun  :hungry: :hungry:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

_inci_tanem_

Maşallah yarasın kuzuna :nazar: Afiyet bal şeker olsunn...
Canım yeni alışıyo az yemesi normaldir tatlara alıştıkça kaseyi bile bitirir annesi  :opucuk:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: yyeeliz - 16 Mayıs , 2012, 15:48:00
Maşallah yarasın kuzuna :nazar: Afiyet bal şeker olsunn...
Canım yeni alışıyo az yemesi normaldir tatlara alıştıkça kaseyi bile bitirir annesi  :opucuk:

:opucuk: sagol canımmm doğru daha yeni yeni alışıyor  ;)

aydinays

Maşallah benim gelinime canım. Ohh yedikleri yarasın kuzuma. Kevser siz yemek yerken eline ekmek kabuğu ver. Başlasın gevelemeye. O Ecremi çok mutlu edecektir. Birde daha yeni başlamışsın ek gıdaya. 4 kaşık yemesi normal. Birde ilkten kase kase yiyecek olsa bile verme. Ecrem hassas bir bebek kabız olur ishal olur ek gıdaya bağırsakları yavaş yavaş alıştırmak lazım. Bizde öyle kaşık kaşık başladık. Şimdi kaseleri yeni görüyoruz. İnşallah sende o günleri görürsün. Yutabiliyor mu? Kayra ilk yemek yemeğe başladığında yutamıyordu canım. Şimdi yutmayı öğrendi. Biz kıyma bile katıyoruz çorbalarına. Yarında balığa başlıcam ama bir kaç yudumcuk tabiki.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

canım 4-5 kasık anca yiyor sagol aysem aminn inş bizde görürüz evet aysem yutuyor  :nazar: çok sukur zaten yemek istemediğinde agzını actırmak mumkun değil prensesin agzını kitliyor  :ehi: masallah damadıma masallahh yesin yarasın kuzuma  :nazar:

aydinays

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 16 Mayıs , 2012, 16:39:56
canım 4-5 kasık anca yiyor sagol aysem aminn inş bizde görürüz evet aysem yutuyor  :nazar: çok sukur zaten yemek istemediğinde agzını actırmak mumkun değil prensesin agzını kitliyor  :ehi: masallah damadıma masallahh yesin yarasın kuzuma  :nazar:

canım bir hafta sonrada pirinç unu ile yapılan mamalra geçebilirsin.
Tarifi özelden veriyorum sana.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: aydinays - 16 Mayıs , 2012, 16:43:02
Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 16 Mayıs , 2012, 16:39:56

canım bir hafta sonrada pirinç unu ile yapılan mamalra geçebilirsin.
Tarifi özelden veriyorum sana.
:opucuk: :icon_thumright:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"   
мαşαℓℓαн A.E.O

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

benim guzel kızım dun sabah kaltık yuzune baktım  :-ooo :-ooo atopik dermatit geri çıkmış ama suratın kıpkırmızı  :y25: :crybaby2: sonra ciğerim yandı baban işe gitmişti bile aradım hemen geldi babişkon seni dr götürdük  :honk: ve dr dediki hemen deri alerji testi yapalım dedi bizde yaptırdık ve sukur sut ve yumurtaya deride alerjin cıkmadı ama dr dediki bide kanda bakalım dedi bu %100 belli olmayadabiliyor dedi kan verdik tabi sen çook agladınn hıckıra hıçkıra  :crybaby2: ama saglın için mecbur vermek zorunda kaldık tam 3 tup kan verdin yavrum şükür demir eksikliğin felan çıkmamıs hersey normal çıkmış  :nazar: ama 1 sonucu daha bekliyoruz oda pazartesi cıkcakmış alerji testin bakalım neye karsı alerjin var öğrencez inş süt yumurta değildir  :amin: hiçbirseyin olomasın inş ama dr bu çocuk alerjik bünyeye sahip dedi  :icon_pale: :y25: :y25: kızım bunada şükür ALLAH A şükürler olsun  :amin: pazartesiye kadar süt ve yumurtayı yasakladı dr hemn  ben yemicem hemde sen zaten ben yemiyordum ama sana yoğurt veriyordum onu kesmiştim 1hafta oldu keseli ve sütlü pirinçli aptamil mamasınıda kesti dr sonuc cıkana kadar bakalım neye alerjin var  :icon_pale: gunden gune okadar değişiyosunki anlatamam yavrum dr amcan dun dediki annesi bi çekil ben bebekleri sıkıstırmadan muane yapmıyorum dedi ve öptü seni mıcıkladı sende tabi bastın çığlığı yabancıladın  :laughing7: sonra muane etti dun herkes sana bayıldı zaten gül teyzenin çalıştığı hastaneye gittik gül teyzende hiç yanımızdan ayrılmadı hep ilgilendi seninle bizi hiç bırakmadı ee nede olsa teyzen yavrum teyze anne yarısı derlerya  ;) canım kızım minnak kımzım mamişim bugun 7 aylık 9 gunluksun sanki emeklemeye calısıyosun şöle 10 gune kadar emeklersin heralde  :k06: :nazar: her daim A.E.OL  :amin: mamişimmm  :opucuk: :love9: babana bayılıyosun babacısın tam yavrum işten gelince baban hemen babana atılıyosun  ;D

_inci_tanem_

Öncelikle geçmiş olsun kevsercim :opucuk: umarım herşey güzel çıkar ve gıda alerjisi çıkmaz meleğinde  :amin:
Maşallah Ecre'ye gün be gün büyüyo  :nazar:  :nazar:
Emekler annesi yakında peşinde gezer artık  :opucuk:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

mutluluk

ALLAHIM ACISINI SİZLERE YAŞATMASIN.ÇOCUK BU CANIM ÇOK DA ÜZÜLME BÜYÜYENE KADAR ÇOK DEĞİŞECEK