ѕєη вιzιм αşкıмızıη ραяçαѕıѕıη cαηıм кızıм ιуιкι gєℓ∂ιη нαуαтıмızα ѕcѕ...

Başlatan ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ, 04 Mart , 2011, 21:38:19

« önceki - sonraki »

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

MELEĞİM SENİ 1MART SALI GÜNÜ SABAH SAAT 06:30 DA ÖĞRENDİM VE TUVALETTEN KOLİDORA ÇIKTIM VE BAĞIRDIM BABANA ASKIMMMM HAMİLEYİM DİYE BABANDA GÖZÜNÜ OVUSTURARAK UYANDI VE KUZUM GEL UZAN DEDİ ODA SOKA GİRDİ  ZATEN AGLIYORUM Bİ YANDAN ÇOK HEYECANLIYIM RABBİME YALVARDIM SENİ BANA NASİP ETTİ ALLAH DUALARIMIZI GERİ ÇEVİRMEDİ SÜKÜRLER OLSUN RABBİME SONSUZ...  :amin: :amin:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Haydi bakalım hayırlı olsun sayfanız  :flowers: :love9: :opucuk:

İnşallah tüm hamileliğin boyunca çok güzel paylaşımlarınız olur meleğinle  :love9:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

TEYZENİN 1MART DOĞUM GÜNÜYDÜ ONA DEDİMKİ ABLA DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN DEDİM SANA Bİ HEDİYEM VAR DEDİM ODA NE KARDESİM DEDİ (O TEYZEN ALMANYADAKİ GURBETCİ TEYZEN) ABLA BEN HAMİLEYİM DEDİM VE TEYZEN  COK MUTLU OLDU DEDİKİ CANIM BENİM SONUNDA SANA TUTUNMUŞ DEDİ DEGERİMİ SÖYLEDİM TEYZENE COK SEVİNDİ BEN ONU DOĞUM GÜNÜ HEDİYEM DİYE SEVCEM DEDİ
MİNİK MELEĞİM DEGERİNDE MAŞALLAH ÇOK İYİ ÇIKTI 5167  :nazar: ÇIKMIŞTI YANİ ANNENE TAM SIMSIKI TUTUNMUŞSUN SAKIN BENİ BIRAKMA TAMAMMI MELEĞİM  :love9: :love9: SENİ BABANDA BENDE COOK SEVİYORUZ  :love9: :love9:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят - 04 Mart , 2011, 21:40:00
Haydi bakalım hayırlı olsun sayfanız  :flowers: :love9: :opucuk:

İnşallah tüm hamileliğin boyunca çok güzel paylaşımlarınız olur meleğinle  :love9:

:opucuk: SAGOL CANIM BENİM İNŞALLAH  :amin: :amin:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

hüzünden_gelme

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

TABİ ANANEN DİĞER TEYZELERİNDE ÇOK SEVİNDİ 2,5YILDIR HEPİMİZ SENİ BEKLİYORDUK ANNENE PRENSESLER GİBİ BAKIYORLAR MELEĞİM SAYENDE   SENİN TEYZEN 5TANE SANSLISIN YANİ TEYZE BOL MASALLAH..
MELEĞİM 03.03.2011 DE O GÜN DOKTORA GİTTİĞİMDE O KADAR HEYECANLIYDIMKİ KALBİM YERİNDEN FIRLAYACAKTI...SIRA BANA GELDİ..DOKTOR AMCAN "Bİ BAKALIM ORDAMI ACABA DEDİ" VE SENİN O MİNİK KESENİ GÖRDÜK MELEĞİM BENİM..SONRA ÇOK RAHATLADI İÇİM ÇOK MUTLU OLDUM. AMA KORKUYORDUM SENİ KAYBETMEKTEN..
15MARTTADA DR KONTROLUMUZ VAR BAKALIM İNŞ KALP ATISLARINI  :love9:  HAYIRLISIYLA DUYARIM  :love9: :amin:CANIM KUZUM SENİ ÇOOOK SEVİYORUZ BABANLA TAMAMMI  :opucuk: İNŞALLAH BENİMLE KALIRSIN SAGLIKLI SIHATLI  :amin: 

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

KUZUM BABANNEN SENİN OLMAN İÇİN MERYEM SURESİ OKUDU KANDİL GÜNÜDE BİTTİ O SURE ALLAH RAZI OLSUN BABANNENDEN KUZUM BABANNEN SENİ ÇOOOK SEVİYORRRR  :love9: :love9:

banu_fth

canım sıkıca tutunsun inşallah ..
Sağlıklı doğumlar nasip etsin Allahım .. Her gününün tadını çıkar ..
İnşallah sağlıkla kalır canım seninle .. doğar ve uzun yıllar birlikte  sağlıkla huzurla yaşarsınız ..

Ailenize kısmet bereket getirsin inşallah meleğiniz ..

Benim için de dua et bol bol ..

Bugün bütün gün .. tam 300 sayfa bıkmadan sitenin bebekleri bölümüne baktım .. hepside  çok şirin çok tatlılardı maşşallah  :love7:  :nazar: .. anneler de güzel olunca tabe  :k06:

moral depoladım birazcık .. ve 13 Martta günüm .. o güne kadar inşallah yavrucum oluşmuştur da sinyal verir hayırlısıyla ..

:opucuk:

*•.¸♥gonca♥¸.•*

hayatıma hoşgeldin aşkların en güzeliiiii Yağmur Meleğim....

✿گสЯเ_ќĮż✿

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: eylül_üm - 04 Mart , 2011, 22:25:16
canım sıkıca tutunsun inşallah ..
Sağlıklı doğumlar nasip etsin Allahım .. Her gününün tadını çıkar ..
İnşallah sağlıkla kalır canım seninle .. doğar ve uzun yıllar birlikte  sağlıkla huzurla yaşarsınız ..

Ailenize kısmet bereket getirsin inşallah meleğiniz ..

Benim için de dua et bol bol ..

Bugün bütün gün .. tam 300 sayfa bıkmadan sitenin bebekleri bölümüne baktım .. hepside  çok şirin çok tatlılardı maşşallah  :love7:  :nazar: .. anneler de güzel olunca tabe  :k06:

moral depoladım birazcık .. ve 13 Martta günüm .. o güne kadar inşallah yavrucum oluşmuştur da sinyal verir hayırlısıyla ..

:opucuk:
canım benim güzel dileklerin için çok tesekkür ederim inşallah rabbim isteyen herkese nasip etsin canım benim merak etme sizlerinde melekleri gelcek hep dualarımdasınız inanın canı gönülden içten dua ediyorum hep  :amin: :amin: :nazar:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: ✿گสЯเ_ќĮż✿ - 04 Mart , 2011, 22:44:42
SAYFANIZ HAYIRLI UĞURLU OLSUN KEVSERCİM  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:
İNŞALLAH ÇOK GÜZEL PAYLAŞIMLARIN OLUR  :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby:

:opucuk: sagol canım benim allah razı olsun inş rabbim herkese nasip etsin  :amin: :amin:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

miniğim senin için kalktım babanı bile beklemeden kahvaltı yaptım ilaçlarımı içcem  çok vitaminli şeyler yiyorum  :hungry: canım ne olur beni bırakma seni çok seviyoruz... :love9: :love9: