28 Mart , 2024, 13:39:56

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

(Resimli) Bugun Ne Yemeği Yaptınız.(Canı Çekecek Olan Girmesin)

Başlatan hüzünden_gelme, 04 Mart , 2011, 13:05:21

« önceki - sonraki »

Lă_Tăhzen!

AYY KIZMA CANIM DA GORUNCA GULMEK GELDİ İÇİMDEN NIYE OYLE OLDUKİ ACABA TARIFE BIREBIR UYGUN YAPMIYORMUSUN 

banu_fth

nedemek canım gül..
sabahki suratımı görseydin .. daha çok gülerdin ..  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

çok mu beklettim acaba ?? ama balkız da öle yazmıştı.. akşam yuğurdum sabah pişircem diye .. nebilim ..

tarifi aynen yaptım .. tadı güzeeell ama şekli iğrenç..  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Lă_Tăhzen!

HALA GULUYORUM YAAA  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: İLK DEFA GORUYORUM BÖYLESINI GENELDE BENIM KURABIYELER ÖYLE YAYILIR  :toothy10:

banu_fth

bu başka bir tarif .. bunun tadı çok güzel oldu .. şeklide iyi sayılır .. biraz daha böle pastahane poaçası gibi olsun istedim ..

bunu yapiim dedim .. çok ta beklettim iyice kaparsın diye .. ama yana doğru kabardılar  :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

:ehi: ya tövbe tövbe bende güldüm
çok beklediğinden olmuştur gülüm bence

Lă_Tăhzen!

ayy sen cok yasa emiii guldurdun beni o küçüklerde ne öyle kızım bana bakıyor utanmasam kahakalar ata ata gulecegım  :toothy10:

banu_fth

kek gibi oldu  :toothy10: :toothy10: :toothy10: sabah direk uyandım zaten tepsiyi görünce..

bi de kaynanama götürdük .. ! dün den söz vermiştim.. bildiğini yapsana .. ne yeni tarif deniyon !!  :cussing: :BangHead:

ay yarın kek yapıp götürcem .. kendi bildiğimden .. bari keki güzel desinler  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

banu_fth

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 16 Mart , 2011, 21:23:25
ayy sen cok yasa emiii guldurdun beni o küçüklerde ne öyle kızım bana bakıyor utanmasam kahakalar ata ata gulecegım  :toothy10:

netten aldım tarifi .. deneme yaptım o küçüklerle .. ilk yapışımdı .. netteki resimde bir kabarmış bi güzel duruyo bi güzel duruyo ..  o küçükler yemeye doyamassın .. iyiki hepsini öle yapmadım  :k06:

hayatımdaki ilk poaça bu .. önemli benim için .. ikinci koyduğum resim  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

ikinci poaça da yine tarifini ilk denediğim ikinci poaçam ilk resimdeki  :ehi: :ehi: :ehi:

ay gülün gülün .. sen de çok yaşa  :amin:

yarın kek yapıcam .. rezil oldum  :caca: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

Demet_dk

ENGİNAR OGRATEN AYTİ YE SELAMLAR SİLDİK SÜPÜRDÜK  :hungry:

FIRINDA KAŞARLI MANTAR

TON BALIKLI SALATA

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 16 Mart , 2011, 21:25:37
:ehi:
kız bi resim daha koyma altıma yapacam :ehi:
:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: aynen ama var ya hiç böyle gulmemıstım yaaa gulesim varmıs demekkii offff offff  :toothy10:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

ay eylül akşam akşam güldürdün
2.poğaça gerçekten güzel görünüyo
ama küçükler komik olmuş sadece

banu_fth

ay nefis görünüyorlar .. benim rezillikten sona iyi gitti valla  :ehi: :ehi: :ehi:

banu_fth

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 16 Mart , 2011, 21:28:44
Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 16 Mart , 2011, 21:25:37
:ehi:
kız bi resim daha koyma altıma yapacam :ehi:
:toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: aynen ama var ya hiç böyle gulmemıstım yaaa gulesim varmıs demekkii offff offff  :toothy10:

Allah eksik etmesin gülmelerinizi hatuşlar  :k06:   :-*

ay napiiim .. acemi gelin oldumyaa.. tadı güzel valla  :toothy10: :toothy10:

hüzünden_gelme