gücüm yetmiyor bazen....

Başlatan °•.ℓανιηуα.•°, 03 Mart , 2011, 20:28:33

« önceki - sonraki »

мiŁenα.

Tatlım büyük geçmiş olsun.
Güzel şeyler düşün güzel şeyler olsun.
Ve biz senin destekçiniz.her zaman yanındayız.

Kendini bırakma :opucuk:

:love9: :love7: :love9:

°•.ℓανιηуα.•°

kızlar çok ama çok saolun... şerife inşallah yeniden yaşamazsın o kanamaları. insan nasıl korkuyo az çok anlarsın beni. bebeğim nelere katlandı,anasının yaralı rahminde 25. haftaya kadar geldi. bundan sonra da dayanacaktır Allahın izniyle...  nil ve lavinya,çok saolun arkadaşlarım... kendimi bırakmamaya çalışıyorm. bebeğim de etkilendi galiba,kımıl kımıl durmuyo bi saniye... onun için toplicam hemen kendimi.

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

CANIM ÇOK GECMIŞ OLSUN  :amin: DAYAN TATLIM NE OLUR UZULME DIYECEM AMA ..... ALLAH YARDIMCIN OLSUN INSALLAH ALLAHIN IZNIYLE HIC BIRSEY OLMAYACAK BOYLE KANAMASI OLAN ÇOK HASTALAR DUYDUK İÇİN RAHAT OLSUN DUALARIM SENINLE MUBAREK PERSEMBE GUNUNDEYIZ INSALLAH RABBIM YARDIMCIN OLACAK  :amin: :amin: :amin: :amin:

°•.ℓανιηуα.•°

sibelim... çok saol arkadaşım... Allah herkesi imtihan ediyor işte bir şekilde... ama olsun. Allahtan gelen herşeye razıyım. her şeyde bir hayır vardır... bu mübarek günde inşallah Rabbim dualarımızı kabul edecek.. sen de beni iyi anlarsın bu duygunun ne kadar korkunç bir duygu olduğunu... çok saol canım....  :opucuk:

Lă_Tăhzen!

şunu hatırlatmak isterimki canım Allah sevdigi kullarını sınarmış imtihan edermiş nekadar kanaatkar olacak diye sabret bak ne guzel hamilesinde bugunlerde geçer elbet  dua ve sabır Allah yar ve yardımcın olsun bebegını hayırlarla dunyaya getirmeyi nasip etsin insallah yuce mevlam  :amin:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ♥♥ lavii ♥♥ - 03 Mart , 2011, 21:34:09
sibelim... çok saol arkadaşım... Allah herkesi imtihan ediyor işte bir şekilde... ama olsun. Allahtan gelen herşeye razıyım. her şeyde bir hayır vardır... bu mübarek günde inşallah Rabbim dualarımızı kabul edecek.. sen de beni iyi anlarsın bu duygunun ne kadar korkunç bir duygu olduğunu... çok saol canım....  :opucuk:
ANLAMAZ OLUR MUYUM TATLIM ALLAHIM NE SANA NE DA BASKA HIC KIMSEYE YASATMASIN  :amin: :amin: CANIM ÇOK DUA EDELIM HERKES ETSIN INSALLAH RABBIM MUBAREK GUNLER HURMETINE KABUL BUYURUR  :amin: :amin: :amin: CANIM KENDINI UZME BENIMDE ARKADSIMIN SENDEN DAHA BETERDI KANAMASI FALAN ŞİMDI 5 YAŞINDA ÇOK TTALI BIR KIZI VAR YANI BOYLE KANMALI OLAN ÇOK KIŞI VAR BIZM GELINDE DE OLMUSTU DAHA YENI DOGUM YAPTI DARISI BASINA INSALLAH  :amin: :amin:

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Canım benim ;
Allah dağına göre kar yağdırırmış.Sen tatlı canını sıkma üzülme bak bebeğin de artık herşeyin farkında sen üzülüp gözyaşı dökersen o da üzülür yoksa..
Her zaman allahım hayırlısını nasip eder.Sende vakti zamanı gelince sağ salim bebeğini kucağına alacaksın sevincini bizimle paylaşacaksın.
Sakın yıpratma kendini emi güzelim.Bak gör herşey çok çok güzel olacak...
Dualarım seninle..
:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

°•.ℓανιηуα.•°

La tahzen,çok saol canım... dua ediyorum ki Rabbim bana bu bebeği verdi... şükürler olsun. ama beni de bu şekilde sınıyo işte. napayım....

siboşum ben de çok duyuyorum kanama oluyo... ama içimde bi yara var ve doktor en son artık alttan bakıp kurcalamayalım demişti. o nedenle alttan bakıp göremiyoz yara ne aşamada. ve kanıyo... Rabbim hepimize dayanma gücü versin,sabır versin,yardım etsin zordaki tüm insanlara  :amin: :amin: :amin:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 03 Mart , 2011, 21:40:05
Alıntı yapılan: ♥♥ lavii ♥♥ - 03 Mart , 2011, 21:34:09
ANLAMAZ OLUR MUYUM TATLIM ALLAHIM NE SANA NE DA BASKA HIC KIMSEYE YASATMASIN  :amin: :amin: CANIM ÇOK DUA EDELIM HERKES ETSIN INSALLAH RABBIM MUBAREK GUNLER HURMETINE KABUL BUYURUR  :amin: :amin: :amin: CANIM KENDINI UZME BENIMDE ARKADSIMIN SENDEN DAHA BETERDI KANAMASI FALAN ŞİMDI 5 YAŞINDA ÇOK TTALI BIR KIZI VAR YANI BOYLE KANMALI OLAN ÇOK KIŞI VAR BIZM GELINDE DE OLMUSTU DAHA YENI DOGUM YAPTI DARISI BASINA INSALLAH  :amin: :amin:
:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят - 03 Mart , 2011, 21:43:47
Canım benim ;
Allah dağına göre kar yağdırırmış.Sen tatlı canını sıkma üzülme bak bebeğin de artık herşeyin farkında sen üzülüp gözyaşı dökersen o da üzülür yoksa..
Her zaman allahım hayırlısını nasip eder.Sende vakti zamanı gelince sağ salim bebeğini kucağına alacaksın sevincini bizimle paylaşacaksın.
Sakın yıpratma kendini emi güzelim.Bak gör herşey çok çok güzel olacak...
Dualarım seninle..
:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

Allah razı olsun canım benim.. Allah kimseyi evlatlarıyla sınamasın. annelik ne kadar kutsal,ne kadar zor bişeymiş.... inşallah dediğin gibi çok güzel olacak her şey... çok saolun yaaa... beni o kadar rahatlattınız ki....  :opucuk:

suzannn

canım Allah senı ve bebegını korusun bebegın tam zamanında gelsin ınsallah allah yardımcın olsun

esma...

hakkında hayırlısı olsun canım ,cok gecmıs olsun,

umarım her sey senın ısteedıgın gıbı devam eder .....

karamsar olmaunutmakı ıcınde bır cennetten gelen mısafır var hoş tut gönlünü ve bebegını mutsuz etme olurmu :icon_thumright: :k06: :k06:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

cok gecmis olsun canim uzme kendinide bebisinide baksana onca SIKINTIYA ragmen SIKICA tutunmus sana  :k06: saglikla kucaginada airsin insallah  :amin:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

°•.ℓανιηуα.•°

ersum çok teşekkür ederim canım.... esmacım canım benim öyle güzel bi söz yazmışsın ki çok etkilendim: o cenetten gelen misafirim için mücadele edecem. çok saolun....  :love9:

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 03 Mart , 2011, 22:07:29
cok gecmis olsun canim uzme kendinide bebisinide baksana onca SIKINTIYA ragmen SIKICA tutunmus sana  :k06: saglikla kucaginada airsin insallah  :amin:

evet canım ya onca şeye rağmen sıkı sıkıya tutundu annesine.. o nedenle adını sarper koycam. zoru başaran yiğit kişi anlamına geliyor... çok saol canım benim...