23 Nisan , 2024, 17:30:44

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

sürprizzzzz

Başlatan doğangüneş, 19 Şubat , 2011, 17:06:21

« önceki - sonraki »

burcum

çok sevindim ALLAH sağlıkla ve sağlıklı yavrunu kucağına almayı nasip etsin :amin:

doğangüneş

teşekkür ederim.. darısı sana olsun inş.

doğangüneş

evetttt maşallah 1 haftayı daha geride bıraktık..9 haftalık oldun minik meleğim..zaman hem geçiyor hem geçmiyor sanki nasıl oluyor bende anlamıyorum ;)ama aynen dediğim gibi işte..yeşil erikler çağlalar çıksada kütür kütür yesem diye heyecanla bekliyorum meleğim ;D bulantı ilaçlarıyla biraz daha iyyim hamdolsun..kendimi iyi hissettikçe seninde tadını daha çok çıkarabiliyorum şükürler olsun..bu arada kendime gelince biraz cinsiyetini de merak etmeye başladım :) ama kız yada erkek her halin çok tatlı olacak inş. öyle hissediyorum..ne olursan ol bizi mutlu edeceksin, hayırlısıyla gel yeter ki..eren abin evde bu gün tatil malum,kayra abinle oynuyorlar bazende kavga ediyorlar :D eren abin hep anne kayra abi mi olacak çok komik deyip duruyor, düşünüyorumda cidden komik sanki :k06: daha dün gibiydi doğumu şimdi abi olacak benim yakışıklı paşam.. maşallah maşallah.. :nazar: hayırlısıyla gel meleğim senin gelişinle kadromuzu tamamlamış olalım inş. :k06: rabbim noolur isteyen, dileyen, bekleyen herese de minik minik melekler nasip et kimseleri daha fazla bekletme  :amin:  :amin: :amin: bu haftalık bu kadar..nasip olursa eğer her hafta bu gün yazmaya geleceğim inş. seni çokkk seviyoruz bitanem :love9:

burcum

:binkybaby: inşallah en hayırlısından ve en sağlıklısından 1 kız evladın olur her hafta yaz ben mutlaka okuyacağım :icon_thumright:

esma...

aysem daha yenı gordum sayfanı :tongue3:

bu sozlerı senden duymak benı sevındırdı  :hello2: :hello2:baya gelısme var bu aralar sende aynı bu tempoyla ılerlıcen ınsallah. :icon_thumright: :icon_thumright:

doğangüneş

inş.esmacım  zaman herşeye ilaç oluyor..kalp atışlarını duyana kadarmış sanırım şaşkınlığım ve şokum :) şimdi artık iyi yönlerinden bakıyorum hamdolsun..zor olacak evt ama inş. çokk iyi olacak,yaşımız dayandı 30'a ne sığdırdık diye düşünüyorum bazen evlatlarımızdan başka :icon_scratch: herşey gelip geçiyor,gezmelerimiz tozmalarımız bi bakıyoruz ki yalan olmuş gitmiş,rabbim evlatlarımıza sağlık sıhhat versin yeter ki yine şu yalan dünyada elle tutulur bi onlar oluyor ki onlar bile fanii :-[  ama senden de bi atak bekliyorum ona göre yanii :k06: :k06:

doğangüneş

Alıntı yapılan: burcum - 27 Şubat , 2011, 00:02:15
:binkybaby: inşallah en hayırlısından ve en sağlıklısından 1 kız evladın olur her hafta yaz ben mutlaka okuyacağım :icon_thumright:

inş. bende çok isterim hayırlı sağlıklı bir kızım olsun ama kendimi de çok kaptırmak istemiyorum..bir kaç hafta daha dişimi sıkacağım ondan sonra artık kızım ya da oğlum diye sevip benimserim inş.

esma...

yavrum bende aynı senın gıbı dusunuyorum valla ,suan ıstemıyorum  daha sonra zor mu gecer hamılelıgım pısman mı olurum dıyorum sarıp duruyorum ,bana kalsa bıttı daha ıstemıyorum Rabbım olmayanlara versın dıyorum fakat esım oylrr demıyo ıkısınden bırıne arkadas olsun dıyo ..senınkı gıbı bı suprız olursa basımın ustunde yerı var fakat bu aralar almıyım ben o ataklardan :k06:

doğangüneş

kızım senin koca 3.yü eninde sonunda yaptırır, gel bari bana arkadaş olda birlikte zaman geçirelim :laughing7: :laughing7:

şaka bi yanada rabbim gönlünden geçen zamanda hayırlısıyla versin inş.yada sürpriz olarak göndersin dediğin gibi :k06: diğer esma da elinden gelse bu gün yapcak ta onunda koca bekle diyormuş biraz daha  ;D amann sizden hayır yok yapmayın bee banane  bana mı yapıyonuz sanki :toothy10:

Dilara Ebrar

salam kıslaaaar günaydınlar hayırlı haftalar.bebişimi gördüm sonundaaaa.yani sadece kesesini gördüm.anüüüüü minnacıktı yaaaa. :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :hello2: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :hieyt:
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

canım günaydın hadi gözün aydın  :hello2:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

Dilara Ebrar

Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

esma...

o esmada aranıyo galıba kafayı yemek ıcın :laughing7:yok bacı kalsın hıc cde sana arkadas fılan olamam :-ooo ben melıs zehrayı severım yeter  :occasion14:

doğangüneş

Alıntı yapılan: esma... - 28 Şubat , 2011, 12:36:18
o esmada aranıyo galıba kafayı yemek ıcın :laughing7:yok bacı kalsın hıc cde sana arkadas fılan olamam :-ooo ben melıs zehrayı severım yeter  :occasion14:
aman olma gıcık şeyyy  :violent1:   

:ehi: :ehi:  sevdirtmem  bananeee

esma...

face sevdırır sen catla durrrrrrr :toothy10: :toothy10: