16 Nisan , 2024, 07:46:29

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

kızlar annem için dua istiyorum esirgemeyin lütfen...

Başlatan xxcansuxx, 21 Ekim , 2012, 18:42:27

« önceki - sonraki »

ayy

CANIM ANNEN ORALARA KADAR GİTTİ RABBİM İNŞALLAH ORDADA ŞİFASINI VERECEK VE GÖREVİNİ YERİNE GETİRECEK :amin: :amin: :amin:AYY DÜŞÜNÜNCE TÜYLERİM DİKEN DİKEN OLDU BİR GARİP OLDUM RABBİM İSTEYEN HERKESE NASİP ETSİN İNŞALLAH :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ayy - 23 Ekim , 2012, 16:48:59
CANIM ANNEN ORALARA KADAR GİTTİ RABBİM İNŞALLAH ORDADA ŞİFASINI VERECEK VE GÖREVİNİ YERİNE GETİRECEK :amin: :amin: :amin:AYY DÜŞÜNÜNCE TÜYLERİM DİKEN DİKEN OLDU BİR GARİP OLDUM RABBİM İSTEYEN HERKESE NASİP ETSİN İNŞALLAH :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
:amin: :amin: :amin: :amin: aminnn herkese nasip etsin rabbim  :amin: :amin: :amin:
haberlerde yoğun olarak gösteriyorlar ya2 gündür ben nasıl  heyecanlanıyorum... annem islamiyet nasılda yayılmış nerelerden gelmişler canan diyor o kalabalığın içinde olmayı isteyen bekleyen yanan daha ne kadar kişi var yeryüzünde rabbim herkese nasip etsin  :amin: :amin: :amin:

esracım

İnşallah anneciğin iyileşir hac vazifesini yerine getirebilir.Kalkmış buralardan gitmiş Allah ım nasip etsin  :amin: :amin: :amin:

ayy

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 23 Ekim , 2012, 17:00:34
Alıntı yapılan: ayy - 23 Ekim , 2012, 16:48:59
:amin: :amin: :amin: :amin: aminnn herkese nasip etsin rabbim  :amin: :amin: :amin:
haberlerde yoğun olarak gösteriyorlar ya2 gündür ben nasıl  heyecanlanıyorum... annem islamiyet nasılda yayılmış nerelerden gelmişler canan diyor o kalabalığın içinde olmayı isteyen bekleyen yanan daha ne kadar kişi var yeryüzünde rabbim herkese nasip etsin  :amin: :amin: :amin:
:amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: