29 Mart , 2024, 00:36:30

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

papatya cayi..

Başlatan Balböceği, 11 Şubat , 2011, 17:42:34

« önceki - sonraki »

Balböceği

Oglum bayadir huzursuz gazi cok,  :cildir:
papatya cayi verecem ama ne kadar vermem lazim emin degilim netten baktim
miktari ile bi konu bulamadim buraya yaziyim dedim bilgisi olan yazsin lutfen

βαlκιz

papatya rezene falan kutularda yazıyo kaç cc verecegin canım
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

DİLVİN

edacım biz çağlara verdık

1 yemek kaşığı  felan normalmı acaba

tam bılgım yok

ama zararı yok diye bılıyorum
***********************************************************************************
İnsanların konuşmayı bilecek kadar akıllı, susmayı bilecek kadar zeki olmamaları ne büyük bir talihsizlik

Balböceği

kullanan annelerden ogrenmek istedim daha bilincli olur hemde

gun icinde ne kadar sIKLIKla veriyorlar

βαlκιz

bende veriyordum biberonla veriyordum
az az başlayıp arttırıyordum
sen şimdilik bikaç çay kaşıgı ver arttırırsın sonra
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Balböceği

Tesekkurler kizlar  :flowers: insALLAH ise yarar  :amin:

Mine'l Aşk

Doktor gaz için bize zinco diye bir yağ önermişti...Ben bir defa kullandım...Gerçekten işe yaradı  :icon_thumright:

Canım Oğlum Rabbim Yüzünden Gülücükleri, Kalbinden Sevgi ve Merhameti, Bedeninden Sağlık Sıhhati Eksik Etmesin İnşAllah

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Edacım Rüzgarın da kaka problemi vardı ilk 2 ay o yüzden bende rezene veriyordum hep..Günde 30 cl olarak başlayabilirsin sonra günde maximum 100cl e kadar çıkabiliyorsun..Biberonla direkt de verebilirsin mama da alıyorsa mamasını rezene ile de yapabilirsin ya da ıhlamur da olabilir hem rahatlatır hem uyku yapar  :icon_thumright:

Balböceği

Alıntı yapılan: ցö২ժε & гü২ցձг - 12 Şubat , 2011, 12:46:17
Edacım Rüzgarın da kaka problemi vardı ilk 2 ay o yüzden bende rezene veriyordum hep..Günde 30 cl olarak başlayabilirsin sonra günde maximum 100cl e kadar çıkabiliyorsun..Biberonla direkt de verebilirsin mama da alıyorsa mamasını rezene ile de yapabilirsin ya da ıhlamur da olabilir hem rahatlatır hem uyku yapar  :icon_thumright:
Cok saol canim deniyecem mutlaka  :opucuk: