Bebeğinizi Sallıyarak mı?Uyutuyorsunuz?

Başlatan sugarwoman, 29 Ekim , 2010, 10:55:42

« önceki - sonraki »

SiRiNe

sallamayi 3 hafta önce biraktim

kizlarim 9  bucuk ayliklardi ..

βαlκιz

:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

Mine'l Aşk

Çok nadir sallayarak uyuyor...

Ama genelde emerek uyumayı daha çok seviyor oğluşum...

Canım Oğlum Rabbim Yüzünden Gülücükleri, Kalbinden Sevgi ve Merhameti, Bedeninden Sağlık Sıhhati Eksik Etmesin İnşAllah

sugarwoman

sallamaya yeni balşadım uykusu gelince emerkende uyuyor.duruma göre

betüs26

bende hiç sallamaya alıştırmadım herkezede karşı çıktım annemede sallatmadım eşimin anneannsesi ısrarla rahat edersin kızım gittiğin yerde dedi bıkmada bende bıkmada hayır dedim iyki de sallamamışım kendiliğinde uyuyor bazen birlikte uyuyoruz ninni açıyorum uyuyor

ѕєν∂α¢αη

sallıyorummmm bazen saniyede uyuyo bazen basbas bağırıyo. kucağıma alıyorum sonra. bu dişler mahfetti  bizi 2 gündür ateş var uyku yok kadavra gibiyim aynı :(

Uploaded with ImageShack.us

βαlκιz

geçen gün kayınpeder geldi ben mutfaktayım
içeri bi gittim çocugu sallıyo :ehi: ben hiç sallamıyorum kocaman oldular artık
ama baktım uyudu çocuk
neyse bu sefer digeride istedi sallanmak :ehi: getir onuda sallim diyo
dedim yok alışmasın :cildir: adama bak ya :ehi: :ehi:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: betüs26 - 01 Şubat , 2011, 18:34:57
bende hiç sallamaya alıştırmadım herkezede karşı çıktım annemede sallatmadım eşimin anneannsesi ısrarla rahat edersin kızım gittiğin yerde dedi bıkmada bende bıkmada hayır dedim iyki de sallamamışım kendiliğinde uyuyor bazen birlikte uyuyoruz ninni açıyorum uyuyor
inşallah bende böyle yapmak istiyorum ama bazı bebekler çok yaramaz oluyo ne yapsan kar etmiyor

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Bende ne kadar güzel sallamıyordum 2 aylık olana kadar ta ki annemin gelmesiyle herşey değişti..Ben yokken sen başla sallamaya o gün bugündür 2 dk dahi olsa sallıyoruz arabada ya da yatağında allahtan kucakta değil  :amin:

duygusu

kızımı hıc sallayarak uyutmuyorum piş piş yaparak uyutuyorum:)