Bebek İçin İstihare Namazı Kıldırdım

Başlatan KasrıCinan, 30 Ocak , 2011, 22:49:53

« önceki - sonraki »

muhribe

kasrıcinan canım biliyorsun Peygamberimiz önce istişare sonra istihare önermiş. istihareyi 7 defaya kadar tekrarlayabilirsiniz buyurmuş. ama bence arkadaşının rüyası hayra işaret. çünkü çok belirgin çıkmış her şey. ben de evlenmeden önce eşim için yatmıştım istihareye. bembeyaz karlarla dolu bir futbol sahası görmüştüm. yani beyaz ve yeşil kombinasyonu. hamdolsun Rabbime evlendiğime bir kez dahi pişman olmadım. bence bu rüya senin için bir işaret canım..

Aytii

Alıntı yapılan: ♥♥♥♥--ilkay♥♥♥♥ - 30 Ocak , 2011, 23:23:21
İstihare başkasına yaptırılmaz. İstihareyi herkesin kendi yapması gerekir. İstihare yapmasını öğrenmeli, bu sünneti kendisi ifa etmelidir. Bedenle yapılan ibadetleri başkasına yaptırmak caiz değildir
Rüyada beyaz veya yeşil görmek hayra, siyah veya kırmızı görmek şerre alamettir. Eğer, rüyada bir şey görülmezse, kalbe bakılır. O işi yapmak arzusu varsa, o işe karar verilir. Karar veremeyen, birkaç defa daha istihare yapmalıdır.

bence alakası yok neden dersen benim annem ablama yaptırmış zamanında ablam için kırmızı siyah çıkmış ve ablam evlendikten bikaç sene sonra boşandı hemde çok kötü birşekilde ayrıldılar ve ablama neler neler yaptı o öküz adam sonrasında ben evlencem diye yaptırdı bende beyaz yeşil çıktı ve Rabbime şükürler olsun çok mutluyum evliliğimde şimdi Allahım inşallah sorun olmazsa bebeğim doğacak  :love9: diğer ablamada yaptırmıştı evlenmeden önce ondada beyaz yeşil vardı ve oda çok mutlu yani bir başkasına yaptırılabilir bence ilk kez duyuyorum bunu  :dontknow:

HASRET!M S@N@

kendin yatarsan daha iyi olurmus ama benm bildiğim baskasının yatmasındada bir sorun yok bende bircok arkadasıma yattım ve cıktı gördüklerim hem ben simdi bebiş için yatsam bilincaltımda o oldugu için mutlaka görücem bunu bu yüzden baskasının yatması bana daha mantıklı geliyor

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

kızlar bende k.valdeme desemmiki yatması için  :dontknow:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

ponçik

BENİM BİLDİGİM KADARIYLA BEYAZ VE YEŞİL OLUMLU , KIRMIZI VE SİYAH OLUMSUZ , ALLAHIM HAKKINDA HAYIRLISINI NASİP ETSİN , İNŞALLAH GERÇEKTEN DE GÜZEL VE HAYIRLIDIR

Dilara Ebrar

AAAAAY bende yatcam.bu güne kadar ıvır zıvır şeyler için yattık.ama kendim yatcam.heveslendim.benim ole komşum yok ki.napim  :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow:
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

aydinays

BENDE YATICAM. YATSIDAN SONRA YAPSAK OLUR MU?
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

KasrıCinan

Alıntı yapılan: g10ca - 31 Ocak , 2011, 10:07:31
BENİM BİLDİGİM KADARIYLA BEYAZ VE YEŞİL OLUMLU , KIRMIZI VE SİYAH OLUMSUZ , ALLAHIM HAKKINDA HAYIRLISINI NASİP ETSİN , İNŞALLAH GERÇEKTEN DE GÜZEL VE HAYIRLIDIR
çok tesekkür ederim sağolun insallah

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

KasrıCinan

Alıntı yapılan: g10ca - 31 Ocak , 2011, 10:07:31
aslinde bebeğim olacakmı diye yatırmadım.sarce doktorum marta nisana kadar dursan senin için iyi yada 3 ay dedi.ama ben beklemek istemediğim için,ama bu seferde acaleci davranıp tekrar aynı şeyi yasarsam korkusu ili bu rüyaya yatırdım.baslamam hayırlımı hayırsızmı diye,.ama çok sükür güzel rüya görmüs benim için güzel bi isaret insallahh

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

KasrıCinan

Alıntı yapılan: muhribe - 31 Ocak , 2011, 09:48:36
kasrıcinan canım biliyorsun Peygamberimiz önce istişare sonra istihare önermiş. istihareyi 7 defaya kadar tekrarlayabilirsiniz buyurmuş. ama bence arkadaşının rüyası hayra işaret. çünkü çok belirgin çıkmış her şey. ben de evlenmeden önce eşim için yatmıştım istihareye. bembeyaz karlarla dolu bir futbol sahası görmüştüm. yani beyaz ve yeşil kombinasyonu. hamdolsun Rabbime evlendiğime bir kez dahi pişman olmadım. bence bu rüya senin için bir işaret canım..
evet canım bende öyle düsünüyorum insallah bakalm

KasrıCinan

Alıntı yapılan: aydinays - 31 Ocak , 2011, 11:46:38
BENDE YATICAM. YATSIDAN SONRA YAPSAK OLUR MU?
olur canım.sadca aklında yatarken hayırlı mı hayırsız mı allahım diye yat.

aydinays

Efet bu gece deniyeyim bakalım? Allah hepimizi hayırlı evlatlar nasip etsin.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

KasrıCinan

KasrıCinan

bakalım rüyam gercek olacakmı.istihare benim çook inandığım bi namaz.eşim için yatmıstım çünki insan harfi harfine yasıyor.insallah bi dahaki aylara bebeğim sağlıklıca göbisime gelirr :amin: :amin: :hello2:

FeHi

Alıntı yapılan: KaSrI-CiNaN - 31 Ocak , 2011, 18:11:05
bakalım rüyam gercek olacakmı.istihare benim çook inandığım bi namaz.eşim için yatmıstım çünki insan harfi harfine yasıyor.insallah bi dahaki aylara bebeğim sağlıklıca göbisime gelirr :amin: :amin: :hello2:
İnşallah canım sağlıkla, hayırla gelsin  :amin: :amin: :amin: