EŞLERİNİZE HAZIRLADIĞIMIZ İLGİNÇ DOĞUM GÜNÜ SÜPRIZLERİ NELERDİR ARKADAŞLAR?

Başlatan nilüfer elif, 24 Ocak , 2011, 13:31:04

« önceki - sonraki »

nilüfer elif

Aℓℓαн'ιм(¢.¢)ηє σℓυя нαуιяℓιѕιуℓα  ve de sağlıklı bir şekilde вαηα∂α ηαѕιρ єт. (AMİN)

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

°o.O євяυ O.o°

burdan canımm :opucuk:
buraya yükle sonra forum kodunu yanıtla sayfasına yapştır :icon_thumright:

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Bugün esimin dogum günü...
Ona ne yapayim diye kac gundur dusunup duruyordum
dun gece 10 dk suren bir video hazirladim, ciktigimiz gunden bu gune cekindigimiz resimlerden olusan super bir video yaptim..
dun gece sabha 5'e kadar uyumadim  :tongue3: cok uykusuzum ama degdi  :icon_thumright:
bugunde onun en cok begenecegi bisey yapicam
Ailesini yemege davet ettim aksam, esime soylemedim, kendisinin dogum gununu de kutlamadim daha  :k06:
unutmus rolu yaptim... aksam gelince emini mcok mutlu olucak tum ailesini cagirdigimi gorunce..
birazdan da eve kuaforum gelicek, once guzelce bi saclarimi kestirip sekil yaptircam
sonrada pastasin ialmaya gitce, sonra yemegi hazirlicam, ve sofrayi.... oooo gun cok uzun olucak..  :)

ilkcemre

allah mutluluğunuzu daim etsin ayşecim... faceye koyda bakalım güzelliğine  :love9:

bizimkide yaklaşıyo demetin tişört fikri güzelmiş... bende yapıcam  :laughing7: :laughing7: bi cemreye bi bana iş yerine pastayla baskına gidicez  :muzz: :muzz: :muzz: çok güzel olucak yaaa

sağol demetcim ii bi fikri verdin bana  :hieyt: :hieyt:

Demet_dk

Alıntı yapılan: ♥✿GÜL✿♥ üмƨɛ κα∂ɛяιиɛ ヅ - 03 Şubat , 2011, 09:38:51
allah mutluluğunuzu daim etsin ayşecim... faceye koyda bakalım güzelliğine  :love9:

bizimkide yaklaşıyo demetin tişört fikri güzelmiş... bende yapıcam  :laughing7: :laughing7: bi cemreye bi bana iş yerine pastayla baskına gidicez  :muzz: :muzz: :muzz: çok güzel olucak yaaa

sağol demetcim ii bi fikri verdin bana  :hieyt: :hieyt:

:icon_thumright: :icon_thumright:

KOLAY GELSİN GÜLCÜM
TŞÖRTLER ÇOK KULLANIŞLI BABALAR GÜNÜNDE DE KULANMIŞTIM BEN ÇOK AMAÇLI YANİ  :laughing7:

derbeder

Alıntı yapılan: ● GϋŁ ßαКιşŁιм ● - 03 Şubat , 2011, 09:26:21
Bugün esimin dogum günü...
Ona ne yapayim diye kac gundur dusunup duruyordum
dun gece 10 dk suren bir video hazirladim, ciktigimiz gunden bu gune cekindigimiz resimlerden olusan super bir video yaptim..
dun gece sabha 5'e kadar uyumadim  :tongue3: cok uykusuzum ama degdi  :icon_thumright:
bugunde onun en cok begenecegi bisey yapicam
Ailesini yemege davet ettim aksam, esime soylemedim, kendisinin dogum gununu de kutlamadim daha  :k06:
unutmus rolu yaptim... aksam gelince emini mcok mutlu olucak tum ailesini cagirdigimi gorunce..
birazdan da eve kuaforum gelicek, once guzelce bi saclarimi kestirip sekil yaptircam
sonrada pastasin ialmaya gitce, sonra yemegi hazirlicam, ve sofrayi.... oooo gun cok uzun olucak..  :)

canim benim cok guzel dusunmussun, ne demisler erkegin kalbine giden yol mideden gecermis  ;D
esinin dogum gunu kutlu olsun tatlim..kolay gelsinnn  :opucuk:
haaa buarada nasil gectigini sonra anlat taammmi  :k06:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

tesekkurler kizlar merak etmeyin menü'mün soframin ve pastamizin resmini eklerim
kosusturup duruyorum  :k06: biraz once esim aradi annemleri caya cagiralim ona ore hazirlik yap dedi
kusura bakma dedim ben basbasa olmak istiyorum dedim  :k06: yok olmaz cagir dedi yok dedim kapatti  :k06:
aksam gelince surpriz olucakk, tabii aksama kadar bana cok kizacak sinirlencek cagirmadigimi saniyor :laughing7: :laughing7:

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

TURQUAZ canim esimin yemege düskün oldugundan degil ailesine duskun oldugundan boyle bisey dusundum  :tongue3:
eminim ona bu aile yemege cok guzel bir hediyeden daha cok hosuna gidicek  ;)
hem biraz once kendi aradi annemleri cagiralim caya diye, baksana ben cagirmasam yemege
o zaten caya davet edttirecekti  :ehi: huyum kurusun cok ii taniyorum artik kendisini   :laughing7:

derbeder

evet canim bende aslinda onu demek istiyordum hani hem ailesi hemde guzel bir yemek, yani hemde gelin hanim gonullu gonullu yapiyorsa bu isi  ;D ne demisler kocanla iyi gecinmek istiyorsan once anasiyla iyi gecinecekmissin  ;D

kolay gelsin canim guzel haberler bekliyoruz senden, umarim hersey diledigin gibi gecer  :opucuk:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

çağınım

27 ocakta eşimin doğum günüydü ben bana evlenme teklif ettiği restaurantta yer ayırttım balık restaurantı çokta hoş bi yer müzik var dans etme imkanımızda oldu eşime cam bardak üstüne yazı yazdırdım ve gömlek süğeter aldım yemeğimizi yedik içkimizi içtik az biraz oğlumuzu anneme bırakmıştım o gece orda kaldı sonra gece eve geldik ben eşime bi süprizde evde yaptım anlayın artık gerisi söylenmez çok ayıp  :suclu: :ehi: :ehi:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: çağınım - 03 Şubat , 2011, 17:50:02
27 ocakta eşimin doğum günüydü ben bana evlenme teklif ettiği restaurantta yer ayırttım balık restaurantı çokta hoş bi yer müzik var dans etme imkanımızda oldu eşime cam bardak üstüne yazı yazdırdım ve gömlek süğeter aldım yemeğimizi yedik içkimizi içtik az biraz oğlumuzu anneme bırakmıştım o gece orda kaldı sonra gece eve geldik ben eşime bi süprizde evde yaptım anlayın artık gerisi söylenmez çok ayıp  :suclu: :ehi: :ehi:
:toothy10: :toothy10: :toothy10: :ehi: :ehi: :ehi: :love8: :love8: :love8: :icon_thumright: :icon_thumright: :love3: :icon_thumright: :icon_thumright:

βαlκιz

:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Alıntı yapılan: ❤balkızzz❤ - 03 Şubat , 2011, 18:13:52
ayşenur naptın canım anlat

yemekler hazir canim daha zaman var gelmelerine sofrayi hazirladim
simdide meyve salatasi yapiyorum pastanin yanina :)