EŞLERİNİZE HAZIRLADIĞIMIZ İLGİNÇ DOĞUM GÜNÜ SÜPRIZLERİ NELERDİR ARKADAŞLAR?

Başlatan nilüfer elif, 24 Ocak , 2011, 13:31:04

« önceki - sonraki »

nilüfer elif

KIZLAR EŞİMİN DOĞUM GÜNÜ YAKLASIYO VE ONA COK DEGIŞIK BI DOGUM GUNU SÜPRIZI YAPMAK ISTIYORUM BU KONUDA FIKIRLERINIZE IHTIYACIM VAR?
Aℓℓαн'ιм(¢.¢)ηє σℓυя нαуιяℓιѕιуℓα  ve de sağlıklı bir şekilde вαηα∂α ηαѕιρ єт. (AMİN)

ORNA

aynen canım ya bende kara kara düşünüyodum benim eşimide yaklaşıyo 4 şubat ne yapsam ki  :dontknow: :dontknow: :dontknow: :dontknow:

nilüfer elif

AYNI AYNI BENIM EŞİMİNKIDE SUBATTA AMA BU SEFER COK DEGISIK BISEY YAPMAK ISTIYORUM AMA NE
Aℓℓαн'ιм(¢.¢)ηє σℓυя нαуιяℓιѕιуℓα  ve de sağlıklı bir şekilde вαηα∂α ηαѕιρ єт. (AMİN)

nilüfer elif

°o.O євяυ O.o°

bizim evlilik yıldönümüz 21 haziran eşimin

doğum gnüde 22 haziran geçn sene 21 haziranda

yemeğe çıktık 1 taşla 2 kuş oldu diye düşündk

ama ben öle düşünmedm tabiki :laughing7:

bi resmimizi bardağa  bastrdım fotoğrafçıya

aynı resmi tişörtüme bastrdm tişörtüme aynı

zamnda kızıma hamileydm ultrason çıktısını bastrdm :binkybaby:

nese bide pasta yaptm eşime dedmki aşkım çay içer miyz olur dedi

süpriizzzz dedim pastayı getrdm çok sevndi çayı da o bardağa koydum

karşısında içerken birden bardaktan resmimiz çıktı (bardak önce siyah

sıcak bişe koyunca resim çıkıo :icon_thumright:) çok mutlu olmştu eşimmm :love3: :love9: :love9: :love9:

:love9:  :love9:   :love9:  :love9:

nilüfer elif

fıstık

CANIM YEMEK YİYELİM DE EŞİNE DAHA ÖNCEDEN RESTORANA GİT YADA NERDE YEMEK YİYORSANIZ DÜRÜMCÜ BİLE OLUR :k06:

PASTAYI YEMEKTEN SONRA GETİRMELERİNİ SÖYLE BÖYLE BİR SÜRPRİZ YAPABİLİRSİN

YADA ELİNDE PASTAYLA İŞ YERİNE GİDEBİLİRSİN

Demet_dk

İLK DOĞUM GÜNÜNDE

BÜYÜKADA DA DENİZE SIFIR Bİ OTELDE REZERVASYON YAPTIRDIM
PASTASINI ÖNCEDEN YOLLATTIM
BİZ İÇERİ GİRMEDEN ŞÖMİNE MUMLAR YAKILMIŞTI ÇOK MUTLU OLMUŞTU  :love9:

İKİNCİ DOĞUM GÜNÜNDE

TÜRKÜ BARA REZERVASYON YAPTIRDIM SEVDİĞİ SANATÇI VARDI
PASTAYI DA GÖRMEDEN ARABANIN BAGAJINA KOYMUŞTUM
TÜRKÜ BARA GİDİNCE GARSONLAR ARABADAN ALIP SERVİS YAPTILAR
TABİ DOĞUM GÜNÜNÜDE EN SEVDİĞİ SANATÇI ANONS ETTİ

ÜÇÜNCÜ DOĞUM GÜNÜ SADEYDİ

GEÇEN YILKİ DOĞUM GÜNÜNDE

OĞLUMA VE KENDİME TİÖRT BASTIRDIM İKİSİNİN RESMİNDEN
İŞYERİNE GİDİP SÜRPRİZ YAPTIK OĞLUMLA

BU YIL DA ARKADASLARINI ÇAĞIRIP SÜPRİZ PARTİ DÜŞÜNÜYORUM BKALIM

nilüfer elif

hedıyesını dusundum  süprız olarakta evın her tarafına notlar yazzıp bırakmayı dusunuyorum bıde gece  00 da dogum gunu sarkısı calmayı dusunuyom tabı pastasını kendım yapacam yanı gece 12 den sonra bunları ayarlamam lazım ama detayları daha dusunmedımyavas yavas notları yazmaya baslamam lazım küçük kağıtlara çünkü eşim benim hiç romantik olmadıgımı dusunuyo onu şaşırtmam lazım.demet hanım sızın süprızlerınızde cok guzel olmuş fakat eşim dısarda yemek yemeyı pek sevmıyo.....

nilüfer elif

evın korıdoruna mumlarmı yaksam acaba ama evı falan yakatım dıye korkuyom ya ben bıraz sakarımda :ehi: :ehi: :ehi:

nilüfer elif

aslında calıştıgı okula çiçekte gonderebılırım ama ne dusunuyom bılıyomusunuz ona en guzel hedıye olarak bır bebek vermek ısterdım inşallah onun dogum gununden once bellı olurda cok heyecanlıyoım test yapmayı dusunuyorum şubatta onun dogum gununden once ....kısmet artık bebek olmazsa artık telefon alcam ona ıhtıyacı var telefonunu degıştırmeyı dusunuyo ben ızın vermıyorum sırf ben hedıye olarak alayım dıye  :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

26 Ocak , 2011, 16:29:52 #11 Son düzenlenme: 01 Eylül , 2013, 22:45:59 ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ
HIMM CANIM BEN ANLATAYIM SANA BEN GECEN DOĞUMGÜNÜNDE EVDE KUTLAMIŞTIK VE O İŞTEN GELMEDEN EN SEVDİĞİ YEMEKLERİ YAPMIŞTIM VE SALONA MASAYA KURMUŞTUM AMA ÖZENEREK HATTA RESİMDE VAR YUKLEYEBİLİR HIM BİDE SERVİS TABAĞINA KETÇAPLA SENİ SEVİYORUM YAZDIM BASKA SERVİS TABAĞI ÜSTÜNE KAPADIM VE O TABAĞI ACINCA O YAZIYI GÖRDÜ TABİİ GÜZELCE ÜSTÜMÜ GİYDİM VE DIŞ KAPININ ORDAN BASLADIM Bİ MUM KOYDUM Bİ ARASINA YAPMA ÇİÇEK MUM YAPMA ÇİÇEK  MUM YAPMA ÇİÇEK VE BU UZUNLUK TAKİ YEMEK MASASINA KADAR UZATTIM VE EŞİM İŞTEN GELMEDEN 3DK ÖNCE ZATEN MERDİVENLERİ ÇIKIŞINDAN ANLIYORUM BEN MUMLARI YAKMAYA BASLADIM VE KAPIYI BEN ACMADIM EVE SAKLANDIM VE TABİKİ PASTAYIDA ORTAYA KOYDUM MUMUNUDA YAKTIM PASTANIN VE SALONA GİRDİ CANIM KUZUM NERDE DEDİ SARILIP ÖPTÜ ÇOK HOŞUNA GİTTİĞİNİ SÖLEYDİ SONRA DOĞUM GÜNÜNÜ Bİ ÖPÜCÜK KONDURARAK KUTLADIM  :opucuk: :love3: SONRA YEMEĞİMİZİ BASBASA YEDİK  :love8: :love8: BÖLE Bİ SÜPRİZİ TAVSİYE EDERİM ARKADASIM

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: nilüfer elif - 26 Ocak , 2011, 16:24:49
aslında calıştıgı okula çiçekte gonderebılırım ama ne dusunuyom bılıyomusunuz ona en guzel hedıye olarak bır bebek vermek ısterdım inşallah onun dogum gununden once bellı olurda cok heyecanlıyoım test yapmayı dusunuyorum şubatta onun dogum gununden once ....kısmet artık bebek olmazsa artık telefon alcam ona ıhtıyacı var telefonunu degıştırmeyı dusunuyo ben ızın vermıyorum sırf ben hedıye olarak alayım dıye  :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby:
CANIM İNŞALLAH BEBEK SÜPRİZİ OLUR NE GÜZEL OLUR İNŞALLAHHHHHHH

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

nilüfer elif

İNŞALLAH BEBEK OLUR AMA SENİN YAPTIGIN SUPRIZ COK GUZEL OLMUŞ HELE O KETCAP OLAYI COK BEGENDIM SANIRIM BENDE BOYLE BISEYLER YAPICAM GIBI FOTOGRAFI GORMEK ISTERIM SAKINCASI YOKSA EGER SENIN İÇİN ARKADAŞIM OF SUBATA KADAR BEKLEYECEM ACABA BEBEK VARMI YOKMU DIYE