EŞLERİNİZE HAZIRLADIĞIMIZ İLGİNÇ DOĞUM GÜNÜ SÜPRIZLERİ NELERDİR ARKADAŞLAR?

Başlatan nilüfer elif, 24 Ocak , 2011, 13:31:04

« önceki - sonraki »

βαlκιz

:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

04 Şubat , 2011, 11:47:06 #31 Son düzenlenme: 04 Şubat , 2011, 11:48:51 ● GϋŁ ßαКιşŁιм ●
SELAM KIZLAR, anca yazabiliyorum yorgunluktan ölüyorum :y25:
dün co kyoruldum hazriliklardi yemek filan, Ustune birde bebis, ayakta uyukluyorum  ;D
Dün hersey güzeldi esimin ailesi geldiler, ve tam tahmin ettigim gibi esim cok mutlu oldu
aksamda onlar gittikten sonra cok sevindigini soyledi,ve tesekkur etti
Bak bu iyiligi her zaman yapmam haa dedim gulerek  :laughing7: :laughing7:

ekstra biseyler yapmadim,
Ev yapimi ezogelin corbasi
Patatesli patlicanli Firinda Köfte yemegi
Nohutlu pilav
Kirmizi ve beyaz lahana salatasi yaptim

ek olarak mevye salatasi yaptim

Uploaded with ImageShack.us

derbeder

canim benim cok guzel gozukuyor  :hungry: kiz hem daha ne olsun yemekte  ;D insan bir gunde cok yoruluyor herseyi kendi yapinca.
herseyin istedigin gibi gecmesine cok sevindim canim, Allah yuzunuzu hep guldursun. arada bir her ne kadar ailesiyle iyi olmasakta eslerimizin hatrina bu tarz seyler yapmamiz gerek, fazlada yuz vermemek gerek haaa  :k06:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

βαlκιz

ne güzel yapmışın canım eşin mutlu olmuş daha ne olsun
ailesi yanında tabi benimkide havalara uçar ailesini çagırınca :ehi:
dün babası bizde kaldı diye nasıl sevindi :toothy10:
meyve salatanda de3gişik ananasmıydı o
eşin 24 yaşınbamı girdi daha nice yaşlara inşallah
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Alıntı yapılan: TuRQuaZ - 04 Şubat , 2011, 11:53:20
canim benim cok guzel gozukuyor  :hungry: kiz hem daha ne olsun yemekte  ;D insan bir gunde cok yoruluyor herseyi kendi yapinca.
herseyin istedigin gibi gecmesine cok sevindim canim, Allah yuzunuzu hep guldursun. arada bir her ne kadar ailesiyle iyi olmasakta eslerimizin hatrina bu tarz seyler yapmamiz gerek, fazlada yuz vermemek gerek haaa  :k06:

dedigin gibi tek basina yapmak yoruyor insani, birde bebis olunca.. agliyordu bir ara, kucagima aldim bi elimde onu tutuyorum b ielimde yemek yapiyordum  :ehi:
perisaligimi bi gorseydin  :laughing7:
evet kesinlikle katiliyorum sana fazla yuz vermemek lazim  :ehi: onceleri her 2 haftada bir çagiriyordum
hamileligimin son aylarinda artik cagirmadim, ondan beride ilk kezdi..
tek tarafli olmuyor yani bu isler hep ben hep ben.. baktim karsi taraftan cagirma yok bende skldm yani  :-\

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Alıntı yapılan: ❤balkızzz❤ - 04 Şubat , 2011, 11:56:23
ne güzel yapmışın canım eşin mutlu olmuş daha ne olsun
ailesi yanında tabi benimkide havalara uçar ailesini çagırınca :ehi:
dün babası bizde kaldı diye nasıl sevindi :toothy10:
meyve salatanda de3gişik ananasmıydı o
eşin 24 yaşınbamı girdi daha nice yaşlara inşallah

Mutlu olmaz mi gulsah hemde nasil  :k06:
bizimkide oyle annesi ve babasina pek duskun, bakma sen simdi dogum gunu diye kafama takmyiordum da
bu hali beni cok sinir ediyor aslinda  ;D ;) ;) neyse sikmayalim canimizi  ;D
evt ananasi ortadan ikiye böldüm, içini oydum,içine koydum meyve dilimlerini
görüntüsü pek guzel durdu  :ehi:
yaslandi garibim 24'e girdi yaa  ;D

derbeder

canim benim, fazla muhabbet karin agritir  ;D
yani her kimle olursa olsun, uzak olsun seviyeli olsun her zaman daha iyidir. yipratma kendini daha kucuk bebegin var. simdi iyi ettin tabiiki dogum gununde esinin ailesini cagirmakla, ama sen kendini dusunmezsen esin bile bazen seni dusunmeyebilir. yani belki bilerek dusunmediginden degil, ama dusunemeyebilir. hemmm fazla yapmayacaksinki, aliskanlik haline gelmesin bu durum. yoksa her zaman beklenir  :k06:

ORNA

slm kızlar bugünde benim eşimin doğum günü ama ben halen daha ne yapacagıma karar vermedim  :dontknow: :dontknow: işteyim çalışıyorumda of napıcam bilmem bi pasta alıp akşam kutlamayı düşünüyorum ama eve gidip temizlikte yapma lazım hangi birini yapayım :( ayşenur çok güzel olmuş pastana bayıldım bende ondan almak istiyorum :( krokanlı galiba canım çekti  :k06: :k06: :k06:

βαlκιz

:ehi: boşver ses çıkarma :ehi:
ne yaşlanması daha genç benim eşim üzülüyo yaşlanddııııım saçlarım beyazladı diyo 28 olcak yaşı :toothy10:
ben napcam acaba daha var agustos 18 gelsinde bi

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Alıntı yapılan: TuRQuaZ - 04 Şubat , 2011, 12:01:24
canim benim, fazla muhabbet karin agritir  ;D
yani her kimle olursa olsun, uzak olsun seviyeli olsun her zaman daha iyidir. yipratma kendini daha kucuk bebegin var. simdi iyi ettin tabiiki dogum gununde esinin ailesini cagirmakla, ama sen kendini dusunmezsen esin bile bazen seni dusunmeyebilir. yani belki bilerek dusunmediginden degil, ama dusunemeyebilir. hemmm fazla yapmayacaksinki, aliskanlik haline gelmesin bu durum. yoksa her zaman beklenir  :k06:

maalesef bi ara aliskanlik haline getirdiydim, kendimi mecbur hissediyor gibiydim
esimde annemleri yemege cagir diye basinin etini yiyordu, hamileligim ve dogumum girince aksadi  ;D allahtan  :laughing7:
boylelikle sadece ozel gunlerde cagiririm artik, bebegimle hiçte kolay olmuyo

Alıntı yapılan: ❤balkızzz❤ - 04 Şubat , 2011, 12:02:58
:ehi: boşver ses çıkarma :ehi:
ne yaşlanması daha genç benim eşim üzülüyo yaşlanddııııım saçlarım beyazladı diyo 28 olcak yaşı :toothy10:
ben napcam acaba daha var agustos 18 gelsinde bi

du kizz sizinkine daha coook var  :k06: hem o zaman oruçta olur, guzel bir iftar yemegi hazirlarsin  :k06:
vallah inan bana o yemek cok cok coookk ii gelicektir eminim  :ehi:
zaten bisey demedim NEYSEEEE sonra görür o   ;D

nilüfer elif

GÜNAYDIN KIZLAR PAZAR GÜNÜ EŞİMİN DOGUM GUNUYDU AYLARDIR HAZIRLANDIGIM DOGUM GUNU SÜPRİZLERİMİ SIZLERLE PAYLAŞMAK ISTIYORUM.İLK ONCE O ÇOK ISTEDIGI TELEFONU ALDIM TABI SAKLADIM SONRA KÜÇÜK KÜÇÜK NOTLAR HAZIRLADIM İŞYERINDE SONRA UZUN BI MEKTUP YAZDIM KURDELE ILE SUSLEDIM SONRA CICEKCIYE GIDIP PAZAR GUNU IÇIN KOCAMAN BI CICEK SIPARISI VERDIM SONRA İLK TANIŞTIGIMIZ GUNDEN BUGUNE KADARKI FOTOLARDAN BI SLAYT HAZIRLADIM TABI BUTUN BUNLAR BENI ÇOK YORDU.ŞİMDİ SİZE NASIL YAPTIGIMI ANLATYAIM.EŞİMİN DOGUM GUNU PAZAR YA CUMARTESI AKŞAMI EŞİM TELEVIZYON İZLERKEN BEN MUTFAKTA PASTASINI HAZIRLADIM MEYVELERLE FALAN SUSLEDIM ZAATEN ELMA SEKLINDE BI MUM ALMIŞTIM BI ELMANIN IKI YARAISIYIZ DER GIBI ONU YAKTIM UZERIMI GIYINDIM TABI SAAT GECE 11 E GELIYO BENDE HAZIRLANDIM EŞİME SESLENDIM CABUK GEL BEN ELİMİ KESTIM DIYE BAGIRDIM
TABI EŞİM EVIN İÇİNDE BENI ARADI SONUNDA BULDU IŞIKLARI KAPATMIŞTIM
GORUNCE ÇOK SASIRDI SONRA PASTAYI YERKEN DEDIMKI HADI FILM IZLEYELIM TABI BEN SLAYTI ACTIM COK ŞASIRDI BITTI BU KADAR DEDIM HEDIYE FALAN YOK DEDIM SONRA HAZIRLADIGIM NOTLARI EVIN HER YERINE YAPIŞTIRDIM TEK TEK ONLARI TOPLADI MEHKTUBUDA NIYEYSE MUTFAGA BIRAKTIM GOREBILECEGI YERE .KALP ŞEKLINDE BI HEDIYE KUTU ALMIŞTIM İÇİNİ SEKERLE DOLDURDUM TELEFONUDA İÇİNE KOYDUM  KOMIDININ UZERINEDE BIRAKTIM YATAGININ KENARINA GECE YATMADAN HEDIYESINI GORSUN DIYE.TABI YATMADAN GORDU BI ÇIGLIK ATTI SONRA OAZAR GUNU BIDE ÇİÇEK GELINCE COK AMA ÇOK SASIRDI AKŞAMA KADAR SÜPRIZ BEKLEYIP DURDU BU KADAR SÜPRIZIN SONUNDA.TABI ARTIK BENIM ROMANTIK OLDUGUMU DUSUNUYO:)
Aℓℓαн'ιм(¢.¢)ηє σℓυя нαуιяℓιѕιуℓα  ve de sağlıklı bir şekilde вαηα∂α ηαѕιρ єт. (AMİN)

Demet_dk

Alıntı yapılan: Demet_dk - 24 Ocak , 2011, 18:29:18
İLK DOĞUM GÜNÜNDE

BÜYÜKADA DA DENİZE SIFIR Bİ OTELDE REZERVASYON YAPTIRDIM
PASTASINI ÖNCEDEN YOLLATTIM
BİZ İÇERİ GİRMEDEN ŞÖMİNE MUMLAR YAKILMIŞTI ÇOK MUTLU OLMUŞTU  :love9:

İKİNCİ DOĞUM GÜNÜNDE

TÜRKÜ BARA REZERVASYON YAPTIRDIM SEVDİĞİ SANATÇI VARDI
PASTAYI DA GÖRMEDEN ARABANIN BAGAJINA KOYMUŞTUM
TÜRKÜ BARA GİDİNCE GARSONLAR ARABADAN ALIP SERVİS YAPTILAR
TABİ DOĞUM GÜNÜNÜDE EN SEVDİĞİ SANATÇI ANONS ETTİ

ÜÇÜNCÜ DOĞUM GÜNÜ SADEYDİ

GEÇEN YILKİ DOĞUM GÜNÜNDE

OĞLUMA VE KENDİME TİÖRT BASTIRDIM İKİSİNİN RESMİNDEN
İŞYERİNE GİDİP SÜRPRİZ YAPTIK OĞLUMLA

BU YIL DA ARKADASLARINI ÇAĞIRIP SÜPRİZ PARTİ DÜŞÜNÜYORUM BKALIM

BU YIL Kİ DOĞUM GÜNÜ İÇİN ABANT  TURU PLANLADIM
OTOBÜSE BİNENE KADAR NEREYE GİTTİĞİMİZİ BİLMEDİ
ÇOK GÜZELDİ ABANTTA AŞK

AMA EVDE NASIL KUTLAYACAĞIM HENZ KARAR VEREMEDİM

Nezo

Ben Eşimin Doğum Gününden 1 gün önce masanın yerini değiştirmek için nerdeyse yalvardım  :caca: :caca: yarın arkadaşlarım yemeğe gelecek sende şirketten erken gel dedm arkadaşların yemeğe gelecek diye masanın yeri değişiyor oohhh benimkiler gelince hiç değişmiyor filan dedi  :ehi: çok sevdğimiz 2 arkadaşı var onları aradm onlar içecekleri hallettiler bende 2 3 çeşit salata zeytinyağlı dolma fırında tavuk ve pasta yaptım. kuaföre gittim güzel bi elbise giydim. arkadaşlara dedim ki erken gelin arabaları saklayın neyse tamam dediler. eşim sözde 7 de gelecek arkadaşlar 6 buçukta evde olacak süprizzzz diye bağıracağız. eşim 6 da geldi  :toothy10: :toothy10: :toothy10: arkadaşın biri 7 de  :toothy10: öteki 8 buçukta  :toothy10: :toothy10: pek süpriz olmadı ama eşim çoook sevindi çok gülmüştük en son gelen arkadaşa bğırdık artık süprizzzz diye  :toothy10: :toothy10:

derbeder

Alıntı yapılan: Nezo - 28 Şubat , 2011, 12:20:53
Ben Eşimin Doğum Gününden 1 gün önce masanın yerini değiştirmek için nerdeyse yalvardım  :caca: :caca: yarın arkadaşlarım yemeğe gelecek sende şirketten erken gel dedm arkadaşların yemeğe gelecek diye masanın yeri değişiyor oohhh benimkiler gelince hiç değişmiyor filan dedi  :ehi: çok sevdğimiz 2 arkadaşı var onları aradm onlar içecekleri hallettiler bende 2 3 çeşit salata zeytinyağlı dolma fırında tavuk ve pasta yaptım. kuaföre gittim güzel bi elbise giydim. arkadaşlara dedim ki erken gelin arabaları saklayın neyse tamam dediler. eşim sözde 7 de gelecek arkadaşlar 6 buçukta evde olacak süprizzzz diye bağıracağız. eşim 6 da geldi  :toothy10: :toothy10: :toothy10: arkadaşın biri 7 de  :toothy10: öteki 8 buçukta  :toothy10: :toothy10: pek süpriz olmadı ama eşim çoook sevindi çok gülmüştük en son gelen arkadaşa bğırdık artık süprizzzz diye  :toothy10: :toothy10:
hehehe daha ilginc yapamazdiniz herhalde  :k06:

Nezo

Alıntı yapılan: {narin} - 28 Şubat , 2011, 12:30:33
Alıntı yapılan: Nezo - 28 Şubat , 2011, 12:20:53
hehehe daha ilginc yapamazdiniz herhalde  :k06:
Evet baya baya ilginç oldu =)