29 Mart , 2024, 01:57:29

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

idrar testi negatif olup hamile olanlar

Başlatan ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥, 20 Ocak , 2011, 15:38:44

« önceki - sonraki »

HASRET!M S@N@

SEN NE DURUMDASIN ORNACIM GELMEDİ DEMİ HENÜZ İNŞ GÜZEL HABERLER VERİRSİN

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

İNŞ ARKADAŞLAR ÖĞLEN DAYANAMADIM DAYANDIMDA ARKADAŞIMIN İSTEĞİ ÜZERİNE YAPTIM NEGATİF TEK ÇİZGİ ÇIKTI
Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis

sinem88

ORNA

Alıntı yapılan: hasretimsana - 20 Ocak , 2011, 16:45:08

canım yok gelmedi bugün doktora gittim kanda baktı 0,77 çıktı 1 hafta bekleyelim dedi düzensiz oldugundan dolayı geç yumurtlamışsındır çıkmayabilir dedi beklemedeyim :( inş. adet olmamda hamiş kalırım belli değil yani:(:(

suzannn

Alıntı yapılan: ORNA - 20 Ocak , 2011, 16:55:48

canım yok gelmedi bugün doktora gittim kanda baktı 0,77 çıktı 1 hafta bekleyelim dedi düzensiz oldugundan dolayı geç yumurtlamışsındır çıkmayabilir dedi beklemedeyim :( inş. adet olmamda hamiş kalırım belli değil yani:(:(
CANIM DEĞER ÇOK DÜŞÜK BEKLE İNŞALLAH YÜKSELİR

ORNA

Alıntı yapılan: ERSUU - 20 Ocak , 2011, 16:57:30
Alıntı yapılan: ORNA - 20 Ocak , 2011, 16:55:48

CANIM DEĞER ÇOK DÜŞÜK BEKLE İNŞALLAH YÜKSELİR

evet canım 0,53 tü adetten önce ama bugün yaptırdım 0,77 olmuş acaba neden yükseldi normalmi kızlar yükselmesi?????

HASRET!M S@N@

ORNA

Alıntı yapılan: hasretimsana - 20 Ocak , 2011, 16:59:56
İNŞ GEC DÖLLENMEDİR CANIM YA

inşallah canım ya :amin: :amin: :amin: pekte ümitlenmek istemiyorum ama bilemiyorum doktor haftaya gel dedi olmazsan bakalım beklemekten başka çare yok  :dontknow: :dontknow: :dontknow:

__nil__

canım bu mevzular çok karışık bazenbi mucize oluor ve hiç yükselmez dediğimiz değerler yükseliyor.bazende olmadımı olmuyor.eğer hayırlıysa olsun tatlım.benimde önceden adete 3-4 gün kala 1.20 ydi değerim dr yükselebilir demişti.ama kısmet olmadı hayırlsı buymuş.inşş senin yükselir bildiğim kadarıyla eğer hamilelik varsa değer 2günde filan katlıyormuş.bekle sende dikkat et.o zamanbana dr ağrı kaldırma çok ayakta durma ilişkiye girme demişti.sende bunlara dikkat et belkide meleğin gelmiştir sana ama lütfen herşeye de hazırlıklı ol canım. :flowers: :flowers: :flowers:

ORNA

Alıntı yapılan: __nil__ - 20 Ocak , 2011, 17:07:21
canım bu mevzular çok karışık bazenbi mucize oluor ve hiç yükselmez dediğimiz değerler yükseliyor.bazende olmadımı olmuyor.eğer hayırlıysa olsun tatlım.benimde önceden adete 3-4 gün kala 1.20 ydi değerim dr yükselebilir demişti.ama kısmet olmadı hayırlsı buymuş.inşş senin yükselir bildiğim kadarıyla eğer hamilelik varsa değer 2günde filan katlıyormuş.bekle sende dikkat et.o zamanbana dr ağrı kaldırma çok ayakta durma ilişkiye girme demişti.sende bunlara dikkat et belkide meleğin gelmiştir sana ama lütfen herşeye de hazırlıklı ol canım. :flowers: :flowers: :flowers:

çok saol nilcim çok saol verdiğin destek için  :opucuk: :opucuk: :opucuk:evet herşeye hazırlıklı olup beklemek en iyisi ama umut varmıki sizce???? ama değerde çok düşük 1 bile değil çıkması normalmiki 2 günde onu anlamadım 17.de 0,53 tü şimdi 0,77 ?????

✿گสЯเ_ќĮż✿

ORNACIM İNŞALLAH DEĞER YÜKSELİR VE BEBİŞİN SANA TUTUNUR :amin: :amin:
RABBİM HAKKINDA HAYIRLISINI NASİP ETSİN :amin:
STRES YAPMADAN DUA EDEREK BEKLEMEYE ÇALIŞ  :opucuk: :opucuk:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

BEN UMUTSUZ VAKA OF KAN TESTİ İÇİN YARIN İZİN ALMAM GEREK İŞTEN NASIL ALACAĞIM YA TEKRAR SONUCU ALMAK İÇİN İZİN OF OF

ORNA

Alıntı yapılan: S@rIkız ◡‿◡✿✿ - 20 Ocak , 2011, 17:14:20
ORNACIM İNŞALLAH DEĞER YÜKSELİR VE BEBİŞİN SANA TUTUNUR :amin: :amin:
RABBİM HAKKINDA HAYIRLISINI NASİP ETSİN :amin:
STRES YAPMADAN DUA EDEREK BEKLEMEYE ÇALIŞ  :opucuk: :opucuk:

çok saol canım  :amin: :amin: :amin: inşallah cnm tutunmuştur dua etmekten başka çare yok  :amin: :amin: :amin:

ORNA

Alıntı yapılan: yağmur nisa - 20 Ocak , 2011, 17:17:30
BEN UMUTSUZ VAKA OF KAN TESTİ İÇİN YARIN İZİN ALMAM GEREK İŞTEN NASIL ALACAĞIM YA TEKRAR SONUCU ALMAK İÇİN İZİN OF OF

canım yaptır bence sabah direk git aldır sonucu telle ögrenebilirsen ögren bizede bildir inşallah hamilesindir bende ümit yok cnm  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

Alıntı yapılan: ORNA - 20 Ocak , 2011, 17:20:12
Alıntı yapılan: yağmur nisa - 20 Ocak , 2011, 17:17:30

İNŞ CNM

canım yaptır bence sabah direk git aldır sonucu telle ögrenebilirsen ögren bizede bildir inşallah hamilesindir bende ümit yok cnm  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: