idrar testi negatif olup hamile olanlar

Başlatan ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥, 20 Ocak , 2011, 15:38:44

« önceki - sonraki »

hasyet

hadi şeker ben kaçar izninlee  :) sabah erken kalkacağımm kendine cici bak Allaha emanet  :opucuk: 3 senelik maşaallahh  :nazar: Allah daim etsin bide hayırlısıyla bebişş inş.  :amin:
DaraLdığın ZamanLar oLacaktıR Hayat Denen Nefes aRaLarında.Taşıdığın Beden AğıR BiLe GeLecektiR ZamanLa RuhuNa.KaranLıktan Ve YaLnızLıktan Ne Kork NeDE Gözyaşı oLup Aksın HüzünLer O gözLerinden..Unutmaki Her Gece iki Gündüz Arasındadır..

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: hasyet - 20 Ocak , 2011, 23:25:22
hadi şeker ben kaçar izninlee  :) sabah erken kalkacağımm kendine cici bak Allaha emanet  :opucuk: 3 senelik maşaallahh  :nazar: Allah daim etsin bide hayırlısıyla bebişş inş.  :amin:
tmm cnm Allah rahatlik versin güzel haberlen gel insallah  :amin: :amin: :amin:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

tulayysl

Alıntı yapılan: yağmur nisa - 20 Ocak , 2011, 15:52:55
İNŞ ARKADAŞLAR BEKLEMİYORUM ASLINDA AMA ÇOK İSTİYORUM ANNE OLMAK ÇOK
canım bence de 2 gun sonra idrarı yinele.  stres yapma canım. malesef o da öteliyor adetini. inş pozitif cıkar.  çıkmazsa da içini ferah tut. bir gün olacak inş. ama en kısa zamnda istiyoruz hepimiz de

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

Alıntı yapılan: tulayysl - 21 Ocak , 2011, 14:02:12
canım bence de 2 gun sonra idrarı yinele.  stres yapma canım. malesef o da öteliyor adetini. inş pozitif cıkar.  çıkmazsa da içini ferah tut. bir gün olacak inş. ama en kısa zamnda istiyoruz hepimiz de

inş arkadaşım ama benim bebeğimin gelmesi uzun gibime geliyor
Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis

tulayysl

Alıntı yapılan: yağmur nisa - 21 Ocak , 2011, 14:10:44

dularım seninle.ben de p tesi dr a gideceğim. idrar testi yapmicam bu kez. ben de kimyasaldan sıkıldım. ben de psikolojik belirtiler yaşıyorum sanırım. umutlanmak bu noktada ii değil sanırım.

sessizlik

merhaba arkadaşlar burdaki herkes gibi hamile olmayı çok istiyorum aralık ayında düşük yaptım ocak - şubat ayların normal adet oldum ama bu ay en geç 13 martta olmalıydım bekliyorum ama daha yok idrar testi yaptım ama negatif çıktı en son salı günü yaptım acaba hamilemiyim

muhribe

canım 10 gün olmuş, eğer testte bir sorun yoksa hamile değilsin gibi. istersen bi kan testi ver için rahatlasın

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

Alıntı yapılan: tulayysl - 21 Ocak , 2011, 14:15:31
Alıntı yapılan: yağmur nisa - 21 Ocak , 2011, 14:10:44

dularım seninle.ben de p tesi dr a gideceğim. idrar testi yapmicam bu kez. ben de kimyasaldan sıkıldım. ben de psikolojik belirtiler yaşıyorum sanırım. umutlanmak bu noktada ii değil sanırım.

hey gidi günler cnm bak bir çoğumuz anne olduk yavrularımız kucağımıza geldi benimki salı günü gelecek ama sanki o günler geçmeyecek gibiydi
Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis