idrar testi negatif olup hamile olanlar

Başlatan ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥, 20 Ocak , 2011, 15:38:44

« önceki - sonraki »

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: hasyet - 20 Ocak , 2011, 22:53:43
ewet canımm ilk defa bukadar çok geçtii..dün sağlık ocağına gittim ordada idrar testi yaptılar hatta test kalmamış eczaneden istedik  :k06:  :k06: yhaa ama hiç lee göpüs sızlaması falan yok..sadece fazla akıntım var hepsi o  :dontknow:
cnm gögüs agrisi bendede yoktu ilk baslarda 6haftalikken baslamisti baska ne belirti var akintin nasil akintida hamilelik belirtisi bilirsin  :occasion14: bendede var suan ama gecen ayda vardi adetim geldi genede  :dontknow: bende yarin evde test yapcam bakalim hayirlisi  :amin: :amin:
:nazar: :nazar:

KasrıCinan

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

hasyet

ya akıntı çok fazlaa amaa her defasında adet oldum die lavoboya gidiorumm..2 haftadır boşuna ped koymaktann bıktımm yafff  :k06:
DaraLdığın ZamanLar oLacaktıR Hayat Denen Nefes aRaLarında.Taşıdığın Beden AğıR BiLe GeLecektiR ZamanLa RuhuNa.KaranLıktan Ve YaLnızLıktan Ne Kork NeDE Gözyaşı oLup Aksın HüzünLer O gözLerinden..Unutmaki Her Gece iki Gündüz Arasındadır..

hasyet

Alıntı yapılan: kasrıcinan - 20 Ocak , 2011, 23:02:33
canım ya insallah geç döllenmedir

geç döllenmede olsaa bunca zamandır çıkması gerekmezmiydii canımm yhaa  :dontknow: yarın umarım güzel haberler veririm size
DaraLdığın ZamanLar oLacaktıR Hayat Denen Nefes aRaLarında.Taşıdığın Beden AğıR BiLe GeLecektiR ZamanLa RuhuNa.KaranLıktan Ve YaLnızLıktan Ne Kork NeDE Gözyaşı oLup Aksın HüzünLer O gözLerinden..Unutmaki Her Gece iki Gündüz Arasındadır..

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: hasyet - 20 Ocak , 2011, 23:04:13
ya akıntı çok fazlaa amaa her defasında adet oldum die lavoboya gidiorumm..2 haftadır boşuna ped koymaktann bıktımm yafff  :k06:
bende cnm günlük pet koyuyom ama genede islaklik var saniyom adetim geldi  :k06: :k06: ama akinti sadece hamilelik icin deil mantar yada mikrop kaptimida oluyomus  ::)

KasrıCinan

canlar ben çıkıyorum hayırlı geceler şaşı oldum galiba ya huu  :ehi: gözlerim karıstı iyice

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

KasrıCinan

:opucuk: :opucuk: :opucuk: iyi geceler iyi geç döllenmeler pozitifli günler ola.  :amin: haydin iyi gecelr. :k06:

hasyet

evet olabilirrr canımcımmmm amaannnn napalımm yhaaa bebek diye diyeee kafayı yiyeceğimm yhaaa napalımmm hayırlısııı..bugün dalga geçiyorum kendimle erken menopozamı girdim ne diee  :k06:  :k06:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: kasrıcinan - 20 Ocak , 2011, 23:08:37
canlar ben çıkıyorum hayırlı geceler şaşı oldum galiba ya huu  :ehi: gözlerim karıstı iyice
iyi geceler cnm  :opucuk:

hasyet

Alıntı yapılan: kasrıcinan - 20 Ocak , 2011, 23:09:38
:opucuk: :opucuk: :opucuk: iyi geceler iyi geç döllenmeler pozitifli günler ola.  :amin: haydin iyi gecelr. :k06:

:opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: ii gclr canımmmmmm Allaha emanet

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: hasyet - 20 Ocak , 2011, 23:10:31
evet olabilirrr canımcımmmm amaannnn napalımm yhaaa bebek diye diyeee kafayı yiyeceğimm yhaaa napalımmm hayırlısııı..bugün dalga geçiyorum kendimle erken menopozamı girdim ne diee  :k06:  :k06:
deli  :ehi: :ehi: :ehi: düsünme öyle giii senin yasin kac  :caca: :caca: :caca:

hasyet

25 yaşındayımmm dahaa yhaaa  :k06:  :k06: evet yhaa delilikte var galibaa elin oğlu değilmi psikolojimi bozdu 2.5 senedee  :toothy10:  :toothy10: senin yaş kaçtı?

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: hasyet - 20 Ocak , 2011, 23:16:01
25 yaşındayımmm dahaa yhaaa  :k06:  :k06: evet yhaa delilikte var galibaa elin oğlu değilmi psikolojimi bozdu 2.5 senedee  :toothy10:  :toothy10: senin yaş kaçtı?
:k06: :k06: :k06: :k06: ben 22yasindayim cnm

hasyet

pekii şeker  :opucuk: nerelisin peki ben balıkesirden  :flowers:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: hasyet - 20 Ocak , 2011, 23:19:58
pekii şeker  :opucuk: nerelisin peki ben balıkesirden  :flowers:
ben trabzonluyum cnm ama almanyada yasiyorum  3senedir de evliyim  :love3: