idrar testi negatif olup hamile olanlar

Başlatan ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥, 20 Ocak , 2011, 15:38:44

« önceki - sonraki »

__nil__

yağmurcum senin ne zamandı adet günün gecikti mi canım ondan mı kan testi yaptırmak istiosun?

ornacım sen ilk kantestini ne zaman yaptın adet geçmeden mi

ORNA

Alıntı yapılan: __nil__ - 20 Ocak , 2011, 17:51:11
yağmurcum senin ne zamandı adet günün gecikti mi canım ondan mı kan testi yaptırmak istiosun?

canım benim günüm ayın 19 du 2 gün önce 0,53 bugün yaptırdım 0,77 ama doktor bekleyelim 1 hafta dedi

__nil__

anladım cnmdaha çok olmamış yükselebilir o zaman geç döllenmeolduysa sen yinede dikkat et  :amin: :amin: :amin: :amin:

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

BENİMDE 19UYDU CNM
Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis

sinem88

canım benim hayırlısı olsun inşallah

__nil__

Alıntı yapılan: yağmur nisa - 20 Ocak , 2011, 18:03:36

BENİMDE 19UYDU CNM

anladım  cnm inşş sende güzel sonuçlar alırsın bende günüm gelsin 1gün bile geçse kan testi yapıcam hemen.en azındanemin olurum.geçen ay geciktibaya kan testi de yaptırmadım çok bekledim öle çok kötü oluo.bu ay test yapıp rahatlıcam

suzannn

Alıntı yapılan: ORNA - 20 Ocak , 2011, 17:54:56

canım benim günüm ayın 19 du 2 gün önce 0,53 bugün yaptırdım 0,77 ama doktor bekleyelim 1 hafta dedi
canım cok az ılerlemıs kımyasal gebelık olabılır

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: ORNA - 20 Ocak , 2011, 17:54:56

cnm sen kan testimi yaptirdin  :icon_scratch: valla yeni gördüm degerlerden pek anlamam ama benim ilk gebeligimde ilk yaptirdigimda 200den fazlaydi  :dontknow: insallah hamilesindir cnm  :amin: :amin:
:nazar: :nazar:

susanna

herkeze merhaba kızlar yağmur hamilemi  :amin: :amin: :amin: :amin:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: susanna - 20 Ocak , 2011, 22:25:33
herkeze merhaba kızlar yağmur hamilemi  :amin: :amin: :amin: :amin:
yook cnm yagmur hamile deil benim bildigim  :dontknow:

hasyet

kızlar benim adet 13 gün geçmesine karşın testte negatif çıktı yarın sabah önce bi kan testi sonuçları alıncada akşamüsü saat 4.30da dr uma gidicemm..uuffff dualarınıza ihtiyacımm varrr..
DaraLdığın ZamanLar oLacaktıR Hayat Denen Nefes aRaLarında.Taşıdığın Beden AğıR BiLe GeLecektiR ZamanLa RuhuNa.KaranLıktan Ve YaLnızLıktan Ne Kork NeDE Gözyaşı oLup Aksın HüzünLer O gözLerinden..Unutmaki Her Gece iki Gündüz Arasındadır..

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: hasyet - 20 Ocak , 2011, 22:39:06
kızlar benim adet 13 gün geçmesine karşın testte negatif çıktı yarın sabah önce bi kan testi sonuçları alıncada akşamüsü saat 4.30da dr uma gidicemm..uuffff dualarınıza ihtiyacımm varrr..
hadi bakalim yarin güzel haberlen gel cnm  :amin: :amin: :amin: :amin:

hasyet

inaşallaahh gülümmmmm inşallaahhh hiç umudum yok gibii amaaa iştee illaa bi heyecann  :love9:  :love9:
DaraLdığın ZamanLar oLacaktıR Hayat Denen Nefes aRaLarında.Taşıdığın Beden AğıR BiLe GeLecektiR ZamanLa RuhuNa.KaranLıktan Ve YaLnızLıktan Ne Kork NeDE Gözyaşı oLup Aksın HüzünLer O gözLerinden..Unutmaki Her Gece iki Gündüz Arasındadır..

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: hasyet - 20 Ocak , 2011, 22:43:35
inaşallaahh gülümmmmm inşallaahhh hiç umudum yok gibii amaaa iştee illaa bi heyecann  :love9:  :love9:
cnm senin baya bi gecikmis ya benim o  kadar gecikse bekleyemezdim giderdim doktora  :ehi: ilk defami böyle gecikti  :icon_scratch: en son ne zaman test yaptin

hasyet

ewet canımm ilk defa bukadar çok geçtii..dün sağlık ocağına gittim ordada idrar testi yaptılar hatta test kalmamış eczaneden istedik  :k06:  :k06: yhaa ama hiç lee göpüs sızlaması falan yok..sadece fazla akıntım var hepsi o  :dontknow: