28 Mart , 2024, 14:29:15

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

rahim filmi

Başlatan ayse_etiskenece, 25 Şubat , 2012, 13:35:06

« önceki - sonraki »

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: serserim - 22 Mart , 2012, 13:28:24
Alıntı yapılan: ayy - 22 Mart , 2012, 13:22:20
yaa kızlar öyle tüpler hemnecik kapanmıyormuş yaaa benm filmimi çeken dr dediki all sakla bu filmini yıllar sonra yine isterler bak dedi ikincide falan dedi hatta sonuc kagıdının fotokpisini bile çek sakla dedi..daha bisürü şey söyledii ama ben anlamadım bayılıp bayılıp ayılmakla meşguldum çünkü

ben çocuğu olanların bile sonradan tüplerinin tıkandığını duydum canım sen nezaman çektirmiştin

mesela ben doktor film istedi sonuç temiz çıktı... özellikle kürtaj ve sezaryandan sonra sorunlar olabiliyormuş

ayy

Alıntı yapılan: güzgüneşim - 22 Mart , 2012, 13:36:58
Alıntı yapılan: serserim - 22 Mart , 2012, 13:28:24
Alıntı yapılan: ayy - 22 Mart , 2012, 13:22:20
yaa kızlar öyle tüpler hemnecik kapanmıyormuş yaaa benm filmimi çeken dr dediki all sakla bu filmini yıllar sonra yine isterler bak dedi ikincide falan dedi hatta sonuc kagıdının fotokpisini bile çek sakla dedi..daha bisürü şey söyledii ama ben anlamadım bayılıp bayılıp ayılmakla meşguldum çünkü

ben çocuğu olanların bile sonradan tüplerinin tıkandığını duydum canım sen nezaman çektirmiştin

mesela ben doktor film istedi sonuç temiz çıktı... özellikle kürtaj ve sezaryandan sonra sorunlar olabiliyormuş
canım ben iki kürtajım oldu 6 yıl önce hep tüplerimden korkardım ama çok şükür gecen hafta perşembe çeildim çok güzel çıktı hatta benm rahim biraz sapğa dönükmüş dr çektim rahmini dedi aslında sağa dönük olması sıkıntı değilmiş zaten ama rahim filmi hem teşhiz hem tedavi dedi drm ..kızlar önemli olan kürtajı yapan dr  ben adanada ilkini çok güzvendiğim bir drun özl muanesinde yaptırdım ikincisi yılbaşına denk geldiği için koca adannanın en büyük hastaneslerinde özel llerinde dr bulamadım en son üniversal hastanesinin dr ları yılbaşı eglencesinden acil olarak geldiler hatta gece elbiselri vardı üstlerinde..çok şükür sorunsuz geçti..o an dr düşünemiyorsun bende düşünemdim zaten ama ailem sağlık denildimi en ince ayrıntıana kadar düşünür bende babam sayesinde buldum o hasatenyi zaten..inşallah hiç bir sorun çıkmaz tatlım sendede :amin: :opucuk:

ayten

insallah hic sorun cikmaz  ve gebe kalirsin gebe kalmayi kolaylastryomus :amin:

bende gelcek ay cektirlecek doktorum bana cok guven verdigi agrin olmaz dedi yapan doktora bagli dedi hic bir hasatam simdiye kadar agrdigini soylemedi dedi insallah benim sonucta temiz cikar  :amin:

ayy

Alıntı yapılan: ayten - 22 Mart , 2012, 21:01:41
insallah hic sorun cikmaz  ve gebe kalirsin gebe kalmayi kolaylastryomus :amin:

bende gelcek ay cektirlecek doktorum bana cok guven verdigi agrin olmaz dedi yapan doktora bagli dedi hic bir hasatam simdiye kadar agrdigini soylemedi dedi insallah benim sonucta temiz cikar  :amin:
inaşallah sendede temiz çıkar hemen o ayda hamiş kalırsın tatlım :amin:regl sancısından biraz fazla sancı oluyor kasıklarında ayağa kalkmadan bir ağrı kesici iğne vurdur hemen geciriyor.zaten öncesindede agrı kesici veriyorlar ama sen yinede iğneyi vurdur mutlaka..evet işlem sırasında çok fazla ağrın olmuyor zaten 5 dk sürüyor...birde yanında soğuk küçük meyve sularından al bitane ayağa kalkınca iç tansiyonunu dengeler ben biraz gec içtim tansiyonum düştü sadece..inşallah filme gerek kalmaz ve bu ay meleğin gelir canım :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

ayten

insllah canim insallah bu ay hepberaber guzel heberi veririz  :amin:allahim dualarimizi kabulet  :amin:

ayy

kızlar slm yaa bişey sorcam rahim filmi ni perşembe çekilmiştim ya ben salı günü kontrole gittim bir ssorun yokk herşey gayet normalmiş..ama benm şu bel ağrım geçmiyorr normalmi bu ve nezaman gececek sizdede oldumu

mutluluk

BENİM BELİMİN AĞRISI HİÇ GEÇMEZ SABAH YATAKTAN KALKAMIYO.ÖZELLİKLE İLŞKİDEN SONRA ÇOK AĞRIYOR. :honk:

ayy

Alıntı yapılan: mutluluk - 23 Mart , 2012, 15:10:04
BENİM BELİMİN AĞRISI HİÇ GEÇMEZ SABAH YATAKTAN KALKAMIYO.ÖZELLİKLE İLŞKİDEN SONRA ÇOK AĞRIYOR. :honk:

yaa benm olmazdı ki sadece regl döneminde olurdu filmden sonra gececek diye bekliyom bekliyom yok tık yok bir grm eksilme yok agrımda

mutluluk

ÜŞÜTTÜN MÜ ACABA KENDİNİ :icon_scratch:

ayy

Alıntı yapılan: mutluluk - 23 Mart , 2012, 15:24:32
ÜŞÜTTÜN MÜ ACABA KENDİNİ :icon_scratch:
ama dr salı günü allatan çok muane etti rahim ağzında ve ilerde bişey yok dedi sadece akıntın var o da olur normal dedi korkma dedi