24 Nisan , 2024, 23:28:59

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

YILBAŞI HEDİYEM HOŞGELDİN...

Başlatan oslemturgay, 13 Ocak , 2011, 09:18:10

« önceki - sonraki »

oslemturgay

annesinin balığı artık uyku saatlerinmi deişti doğum içinmi hazırlanıyorsun bilemem ama hep geceleri pıt pıt hareket ederdin şimdi sabah vakitlerinde hareket ediyorsun hep sırt üstü uzandıgımda rahat durmazdın şimdi otururkende rahat durmuyorsun annen işten ayrıldı tembelleşti şimdide senmi çalışıyorsun kuzum benim..çok özledim seni meleğim haftaya gidip görcem yine bi baska doktora gitcez ama ne yapalım..kendi doktorumuz taa 1 ay sonraya randevu verdi.. sağlıkla gel annecim seni hissetmek çok güzel  :love9: :nazar:

tulayysl

özlemcim butun aksiliklere korkulara rağmen seni böyle huzurlu mutlu hissetmek cok guzel. bize bile enerji veriyor durusun..

oslemturgay

Alıntı yapılan: tulayysl - 05 Ağustos , 2011, 22:11:56
özlemcim butun aksiliklere korkulara rağmen seni böyle huzurlu mutlu hissetmek cok guzel. bize bile enerji veriyor durusun..

üzülmenin kimseye bi faydası yokkicanım bende kızımı üzmemek için kendimi böyle yemişlendiriyorum hayırlısıyladoğsa  kuzum kocaa bi yük kalkacak üzerimden bıktım bu doktorlardan.

aydinays

Alıntı yapılan: oslemturgay - 05 Ağustos , 2011, 22:30:49

üzülmenin kimseye bi faydası yokkicanım bende kızımı üzmemek için kendimi böyle yemişlendiriyorum hayırlısıyladoğsa  kuzum kocaa bi yük kalkacak üzerimden bıktım bu doktorlardan.

Kesinlikle canım üzülmek yok. Onlar bizim sevincimizden neşemiz etkileniyorlar. Hayırlısı ile kucağına aldığında kızını ohh dünyalar senin olacak.  :k06: :k06: :k06:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

oslemturgay

Alıntı yapılan: aydinays - 05 Ağustos , 2011, 22:34:27

Kesinlikle canım üzülmek yok. Onlar bizim sevincimizden neşemiz etkileniyorlar. Hayırlısı ile kucağına aldığında kızını ohh dünyalar senin olacak.  :k06: :k06: :k06:

hele bi doğsun nazlı kızım cok üzdü beni o ellerini ayaklarını öpe öpe bitirecem hiç rahat vermiyecem  :hungry:

aydinays

Alıntı yapılan: oslemturgay - 05 Ağustos , 2011, 22:37:20
Alıntı yapılan: aydinays - 05 Ağustos , 2011, 22:34:27

hele bi doğsun nazlı kızım cok üzdü beni o ellerini ayaklarını öpe öpe bitirecem hiç rahat vermiyecem  :hungry:

verme annesi elelrini ayaklarını öpücük manyağı yap. :k06: :k06: :k06: :love9: :love9: :love9:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: oslemturgay - 05 Ağustos , 2011, 18:52:59
annesinin balığı artık uyku saatlerinmi deişti doğum içinmi hazırlanıyorsun bilemem ama hep geceleri pıt pıt hareket ederdin şimdi sabah vakitlerinde hareket ediyorsun hep sırt üstü uzandıgımda rahat durmazdın şimdi otururkende rahat durmuyorsun annen işten ayrıldı tembelleşti şimdide senmi çalışıyorsun kuzum benim..çok özledim seni meleğim haftaya gidip görcem yine bi baska doktora gitcez ama ne yapalım..kendi doktorumuz taa 1 ay sonraya randevu verdi.. sağlıkla gel annecim seni hissetmek çok güzel  :love9: :nazar:
:nazar: :nazar: :nazar: MASALLAHH CANIM HER DAİM MUTLU HUZURLU OLUN  :amin: :amin: :opucuk:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

oslemturgay

askımmm kızımmm gül goncamm melegimmmm

bugun bir ay oldu doğalı annem bebek görmeye gelenler yüzünden yazamadım hiçç..
zorlu geçen 8.5 ayın sonunda acil olarak sçarşamda günü sabah 10 da beni ameliyata hazırladılar
10:31 de o güzel sesini duydum öyle cılızdıki sesin uyuşmanın etkisiyle ameliyat haneye yavru kedimi girdi acaba dedim ama baktım ki sendinn :love9:
saniyeler içinde seni hemen belegine sarıp götürdüler annem yüzünü bile göremedim öye acıydıki ben 9 ay boyunca böyle bir dogum beklememiştim  :y25:
beni odaya aldılar yanımda aynı gün doğum yağan bi kaç kadında yatıyordu hepsinin bebegi yanındaydı ama bnm meleğim yoku yinede isyan etmedim annem yaşıyordun nefes alıyordun ya yinede dünyalar benmdi.
seni ilk görüşüm gece 10:00 civarıydı öyle küvözde küçüçük yatıyordun cok icim acıdı 1640 gramdın kendime kızzdım hiç besleyemedim diye ama elimden ne gelirdiki melegim
seni ilk cumartesi günü 17:25 de emzirdim küçücüktü ama hemen kaptın gögüsümü çok actın annemmm kücük mucizem benim sonra araya bayram tatili girdi sana bakan hemşireler nöbeti bize yazdılar diye küvözzdeki hiç bir cocuga bakmadı tek anne sütü içen cocukta sen vardın sagıp gittigim küvözde bekleyen 1 günlük sütü içirmişler sana haliyle miden bozulmus safra gibi şeyler çıkarmışsın miden temizlensin diye  burnundan hortum attlıar bir daha emziremedim seni çok rezildin yogun bakıımda annem kaç kez küvözün oaraya kafanın ve ayaklarının sıkışık oldugunu gördüm allahtanki ben sıksık seni kontrol edebiliyordum cogu bebegin annesi farkında bile degildi bebeklerinin rezilliginin neyseki 31 agustosta seni yanıma verdiler kendi ellerimle baktımda öyle toparlandı değilse o yogun bakımda cok kalırdık melegim
şimdi kollarımdasın ya aglayınca kucagıma aldgımda bir anda susveriyosun o güzel gözlerinle bakıyorsun ya o dünyalara beden annemmm

İYİKİ BENİMSİN ALLAHIM İYİKİ BAGISLADI SENİ BİZE KÜÇÜK MUCİZEM BENİMMMMM
ALLAH EN GÜZL KADERLERİ YAZMIS OLSUN SANA MELEGİMM

suzannn

allah sizi ayırmasın sağlıklı mutlu uzun seneler sizin olsun canım

aydinays

Çok şükür ki canım o kötü günler geçti. Çok zor günler yaşadınız. Ama pelin her şeyin üstesinden geldi. Maşallah canım size. Allah sizi hiç ayırmasın. Rabbim meleğine en güzel kaderleri yazmış olsun.  :amin: :amin: :amin:

oslemturgay

kuzummm balımmm herşeyimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

bugun kırkımız çıktı meleğimm ama aşı oldugundan barnyonu yaptıramadım kontrolümüz vardı 3800 gram olmussun kızım maşallah sana  :nazar:
artık etrafını gözetler oldun çok şirin bişiy oldun kızım yiyip yutuveresim geliyor seni
seninle zaman ne çabuk geçiyor anlamıyorum meleğim..seninle olan herşey bana neşe ve huzur veriyor.
öylesine değiştirdin olgunlaştırdınki beni en basidi gece biri beni uyandıracak bişi yapsın evi basına yıkardım ama sen o güzel sesinle aglayıverince ikiletmeden kalkıyor doyuruyorum seni annem
ama bazende kızıyorum sana herşeyinle ben ilgileniyorum ama sen babanla göz göze geldiginizde donup klıyorsun babandan gözlerini hiç ayırmıyorsun neyse aman siz babanla iyi gecininde ben bişiy istemem

allah ikinizide basımdan eksk etmesin iyiki varsınız biriniz canımsınız digeriniz canımın canı :love9:

aydinays

Alıntı yapılan: oslemturgay - 03 Ekim , 2011, 22:41:49
kuzummm balımmm herşeyimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

bugun kırkımız çıktı meleğimm ama aşı oldugundan barnyonu yaptıramadım kontrolümüz vardı 3800 gram olmussun kızım maşallah sana  :nazar:
artık etrafını gözetler oldun çok şirin bişiy oldun kızım yiyip yutuveresim geliyor seni
seninle zaman ne çabuk geçiyor anlamıyorum meleğim..seninle olan herşey bana neşe ve huzur veriyor.
öylesine değiştirdin olgunlaştırdınki beni en basidi gece biri beni uyandıracak bişi yapsın evi basına yıkardım ama sen o güzel sesinle aglayıverince ikiletmeden kalkıyor doyuruyorum seni annem
ama bazende kızıyorum sana herşeyinle ben ilgileniyorum ama sen babanla göz göze geldiginizde donup klıyorsun babandan gözlerini hiç ayırmıyorsun neyse aman siz babanla iyi gecininde ben bişiy istemem

allah ikinizide basımdan eksk etmesin iyiki varsınız biriniz canımsınız digeriniz canımın canı :love9:

maşallah suphannallah. Canım çok iyi bakmışsın peline. :nazar: :nazar: Demekki kızında babasına aşık kızlardan olacak  :nazar: :nazar:

suzannn

oslemturgay

annemmmmmmm guzummmmm bal köpüğümm

52 günlük oldun meleğim dünyaya geldigin ilk güne bakarak çoook yol katetik annecim kocaman oldun hergün değişiyorsun ve artık anneni tanıyıp ona gülüyorsun :love9:
ve artık basını dayıyabiliyorsun kaldırıp etrafı süzüyorsun çok tatlısın meleğimmm
nasıl birşeysin sen kuzum uyudugn zamanlar nasıl özlüyorum seni o güzel sesini..
iyiki geldin iyiki benimsin annem seni çoook seviyorumm

suzannn