YILBAŞI HEDİYEM HOŞGELDİN...

Başlatan oslemturgay, 13 Ocak , 2011, 09:18:10

« önceki - sonraki »

banu_fth

ayyyyyy maşşallah size.. sağlıkla tamamına erdirsin Allah ..  :nazar: :nazar:

oslemturgay

canım kızımmm.. bugun baba gitti az önce otobüse bindi... onun her gidişi bana koca bi hüzün burakıyor.. çok seviyorum ben onu çoğu zaman kızsamda o benim herşeyim.. 1 hafta yok babamız. Allaha şükür yüzdü yüzdü kuyruguna geldi bu uzmanlık işinde en son aşama sağlık raporu kaldı.. onuda alırsa bi kaç ay tamamen ayrı yaşıyacagız babamızdan..eğitime gidicekmiş... sağsalim gitsin inşallah .. Allah ababmızı bizden hiç ayırmasın annecim..bu hafta kontrolümüz var bakalım ne kadar büyüdün ne olur anncimm bu sefer üzmesin doktorlar benii iyi bişiyler söylesinler son üç kontrolümüzde hep bi korku yasadık ne olur meleğim bu sefer korkutma anneyii.. babada yok zaten dayanamam bu sefer düşer kalırım biyerlerde.. sakın üzme anneyi...

...ŞehzadEfe...

ah bu ayrılıklar çok zor canım allah yardımcın olsun canım üzülme annesi pelin çok iyidir inşallah  :nazar:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

oslemturgay

annesinin kuzusu babiş 4 günlük koşuşturmanın ardından sağlık raporunu aldı herbişeysi temiz çıktı PAZARTESİde heyete gircek.. uzmanlıgı kazandı annecim artık geriye beklemek kaldı...1-2 aya kadarda göreve başlıyacagını söylemişler..senin şansın bu kızım.. senin uğurun.. evimize gelmeden uğurun geldii..az önce babanla konustum annecim özlemiş bizi çok sesi titriyordu knusurken bizde çok özledik dimi annem..Allah onu hiç almasın bizden.. ne yaparız biz onsuz..çok özledim babayı annecim..anneannen gilde çok sıkılıyorum.. annemin bazı huylarını sevmiyorum oyüzdende rahatsız oluyprum kalmak istemiyorum.. insanın evi gibisi yok.. iyiki baban var iyiki evim var iyiki sen varsın annecim Allah ikinizide almasın benden.

hüzünden_gelme

rabbım ayırmasın bırdaha sızı ayrılık zor hele kı hamısken  :sad1:
allah tez zamanda kavurtursun sizi  :amin: :amin:

oslemturgay

Alıntı yapılan: Nar Çiçeği❀ܓ - 23 Temmuz , 2011, 21:45:35
rabbım ayırmasın bırdaha sızı ayrılık zor hele kı hamısken  :sad1:
allah tez zamanda kavurtursun sizi  :amin: :amin:

:opucuk:

amin canım benimm.. seninde herşeyi allah gönlüne göre versin

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

CANIM  KIZIN NASIL SEN NASILSIN  :opucuk: :opucuk:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

oslemturgay

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 24 Temmuz , 2011, 19:08:57
CANIM  KIZIN NASIL SEN NASILSIN  :opucuk: :opucuk:

iyiyiz canım benimmm.. bugun babamız geldi süperiz hatta.. büyüyoruz kızımla gün geçtikçe... :opucuk:

oslemturgay

BABAMIZ GELDİİİİİİİİİİİ :muzz: 10 DAKKA ÖNCE EVİMİZE GELDİK KIZIM BABA ALDI BİZİ ANNEANNEDEN.. BUGUN PEKTE HAREKETLİYDİN GECE KUŞUM BNM GÜNDÜZ TEK KIPIRTI YOK GECE ANNEYE EZİYET  :toothy10: OLSUN BE SANA DEĞERRR MİNNİK BALIGIM BNMMMMMMMMM

aydinays

Gözünüz aydın canım. Allah sizi hiç ayırmasın. Meleğin yaramaz mı annesi :k06: :k06: :k06: Yerim ben o kıpır kıpır olan ayaklarını  :nazar: :nazar: :nazar:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

oslemturgay

Alıntı yapılan: aydinays - 26 Temmuz , 2011, 08:47:19
Gözünüz aydın canım. Allah sizi hiç ayırmasın. Meleğin yaramaz mı annesi :k06: :k06: :k06: Yerim ben o kıpır kıpır olan ayaklarını  :nazar: :nazar: :nazar:

yaramaz teyzesi gündüz hiç kımıldanmaz gece kafamı yastıga koydummu baslar uyutmayacak bnmki anlaşıldı..gece kuşu olcaz..

oslemturgay

26 Temmuz , 2011, 21:15:35 #71 Son düzenlenme: 27 Temmuz , 2011, 14:04:42 oslemturgay
bnmm minik balıgımmmmmm... bugun kontrole gittik babişte geldi seni gördük daha doğrusu görmeye çalıştık..bu doktor 2 dakkada bakıverip toparlıyor bizi annem izleyemiyorum hiç senii..babada göremedi hiç ama sağlıklı oldugunun haberini almak güzeldi melegim..2000 gram olmussun doktorumuz bacak uzunluguna baktı 32 haftalık dedi.. ben nasıl olur bugun 34+1 günlük olduk dedim ... ultrasyonda 1-2 haftalık oynama olabilir hiç bi sorun yok bebeginde dedi.. ve daha dönmemişsin bebegim ters duruyormussun agustosun 26sında gidicez hala dönmediysen doktorumuz sezeryan günü belirliyecek :nazar: :love9:

oslemturgay

canımın canı kızım meleğimm..Allahın en güzel hediyesi minik yavrum.. artık varlıgın sardı bu evi.. gecen cuma ve pazar günü anneannede babannede ne eşyamız varsa topladık geldik en büyük odamızı senin eşyaların kapladı..öyyle güzellerki minik minik içinde seni görmek için deliriyorum desem yeridir.. inşallah sağlıgın yerindedir meleğim iyisindir..maşallah çok hareketlisin ne zaman dinlenmeye kalksam baslıyosun pıt pıt vurmaya ölürüm ben senin tek bir kıpırtına canım yavrum..hayırlısıyla sağlıkla gel annecim..seni çoook seviyorum.. :love9:

...ŞehzadEfe...

prensesesin gelmesine az kaldı  :occasion5: hadi açılışı yapın artık sıra bizlere gelsin
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

oslemturgay

Alıntı yapılan: nagihannn - 04 Ağustos , 2011, 08:26:00
prensesesin gelmesine az kaldı  :occasion5: hadi açılışı yapın artık sıra bizlere gelsin

agustos 26dan sonra herşey kesinleşicek canım