YILBAŞI HEDİYEM HOŞGELDİN...

Başlatan oslemturgay, 13 Ocak , 2011, 09:18:10

« önceki - sonraki »

...ŞehzadEfe...

teyzesinin kuzusuu oo annesi merak etme kapatır minik kuzu arayı  :nazar: :nazar: :opucuk:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

oslemturgay

inşallah nagihancım..sıpaların işleri güçleri anneyi korkutmak Allah bebişlerimize sağ salim kavuşmayı nasip etsin

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: oslemturgay - 14 Haziran , 2011, 11:28:06
benim minik balığımmm nazlı kızım.. 10.06.2011 de kontrolümüz vardı doktorumuz değişti annecim tayini çıkmış bursaya gitmiş alçak doktor hiçde söylemedi ayrılacagını. ama belkide iyi oldu eski doktorumuzun ultrasyonu eskiydi göremiyordum seni tam olarak. bu doktorumuzun ki 3 boyutlu.. annesinin balığı yüzünü gösterdin anneye tam foto çekecektikki elinle kapayıverdin hemen. oyunmu yaptın sen bana. :love9:o gün biraz beni üzdün kızım.27+4 günlük olman gerekirken 26 haftalık çıktın. 861 gramcıktın. ama doktorumuz çok önemli bi sorun olmadığını iyi oldugunu söyledi.. inşallah bu bi haftalık açığı kapatırsın annem seni seviyorum  :love9:
:opucuk: :opucuk: OYYY YEYİM YA ANNESİ OYUN OYNAMIŞ SENİNLE  ;D :nazar: :nazar: :hello2:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

oslemturgay

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 16 Haziran , 2011, 21:44:01
benim minik balığımmm nazlı kızım.. 10.06.2011 de kontrolümüz vardı doktorumuz değişti annecim tayini çıkmış bursaya gitmiş alçak doktor hiçde söylemedi ayrılacagını. ama belkide iyi oldu eski doktorumuzun ultrasyonu eskiydi göremiyordum seni tam olarak. bu doktorumuzun ki 3 boyutlu.. annesinin balığı yüzünü gösterdin anneye tam foto çekecektikki elinle kapayıverdin hemen. oyunmu yaptın sen bana. :love9:o gün biraz beni üzdün kızım.27+4 günlük olman gerekirken 26 haftalık çıktın. 861 gramcıktın. ama doktorumuz çok önemli bi sorun olmadığını iyi oldugunu söyledi.. inşallah bu bi haftalık açığı kapatırsın annem seni seviyorum  :love9:
:opucuk: :opucuk: OYYY YEYİM YA ANNESİ OYUN OYNAMIŞ SENİNLE  ;D :nazar: :nazar: :hello2:
ölürüm ben ona teyzesi hiç sevmiyor ultrasyonu ne zaman doktor gözetlese 2 büklüm oluyor. kapatıveriyor her yerini

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: oslemturgay - 17 Haziran , 2011, 08:22:15
Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 16 Haziran , 2011, 21:44:01
ölürüm ben ona teyzesi hiç sevmiyor ultrasyonu ne zaman doktor gözetlese 2 büklüm oluyor. kapatıveriyor her yerini
canım benim yaaa masallah size

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

oslemturgay

günaydın meleğimm.. bugun tam 30 haftalık olduk. 2 gündür hareketlerin coook azaldı annecim..cumartesi pazar temizlik yapmıştım içim içimi yiyior acaba zarar mı verdim kızıma diye.. bu hafta kontrolümüz var seni görmeyi çok istiyorum ama bir yandanda hiç o kontrole gitmek istemiyorum. hadi gelişimin hala 2 hafta geriden gelyorsa..hadi seni besleyemiyorsam.. ah kızım bi bilsen anne ne sorunlarla uğrasıyor ne olur sen bari üzme beni kızım tek yüzümü güdüren sen varsın.. düğünden kalma borçlarımız üstüne babanın olur olmadık teknoloji hastalığı yüzünden tüm birikimimiz uçup gitti elimizden. yine ufak tefek bişiyler buraktım kenara ama nafile.halbuki ne hayaller kurmuştum sana dair bnm çektigim sıkıntıları hiç çekmeyecektin..eğer baban sınavı kazanamazsa senide zor günler bekliyor kızım..malesefkii. seni seviorum umarım bnm yasadıklarımı sen yasamassın.

oslemturgay

kızım doktora gittim bugun keske hep mutlu oldugum anları yazabilseydim yavrum. suyun bitmiş annem 30+3 yerine 27 haftalık gözüküyorsun bi baş çevren 29 hafta ah annecim bakamadımmı ben sana besleyemedimmi ben seni. ciddi sağlık sorunları sonucu böyle bi durum yasanır diyor doktorun bebegin büyük ihtimalle bizim göremedigimiz ciddi bi sorunu var suyu yok denecek kadar az diyor annem beni terkmi edeceksin kızım..sen yasa ben ölürüm annecimm o güzel tekmelerini hissetmişken o hareketlerini gözlerimle görmüşken  seni kaybetmenin acısıyla burun burunayım şimdi Allahım bnm günahım varsa seninle sınamasın beni ne allahım sağsalim hayırlısıyla kavustursun seni bana

tulayysl

Alıntı yapılan: oslemturgay - 30 Haziran , 2011, 15:11:17
kızım doktora gittim bugun keske hep mutlu oldugum anları yazabilseydim yavrum. suyun bitmiş annem 30+3 yerine 27 haftalık gözüküyorsun bi baş çevren 29 hafta ah annecim bakamadımmı ben sana besleyemedimmi ben seni. ciddi sağlık sorunları sonucu böyle bi durum yasanır diyor doktorun bebegin büyük ihtimalle bizim göremedigimiz ciddi bi sorunu var suyu yok denecek kadar az diyor annem beni terkmi edeceksin kızım..sen yasa ben ölürüm annecimm o güzel tekmelerini hissetmişken o hareketlerini gözlerimle görmüşken  seni kaybetmenin acısıyla burun burunayım şimdi Allahım bnm günahım varsa seninle sınamasın beni ne allahım sağsalim hayırlısıyla kavustursun seni bana
kıyamam ben size. once uzuldum sonra sevindim sizin adınıza. çok sukur pelin kız iyiymiş..üzülme canım. bu hafta benm dr um da bebeğimin bir hafta geriden geldiğini söyledi. kilosu cok fazla olmayacak doğumda dedi. Rabbim bize ne yazdıysa onu yasıyoruz. sen moralini  yuksek tut ki Pelincik etkilenmesin daha fazla annesi. bi de pekmezin bebeğin kilosunu olumlu etkilediğini sölüyolar. dene istersen ben de basladuım her sabah pekmez yemeye. kalbimiz sizinle güzeller

oslemturgay

Alıntı yapılan: tulayysl - 01 Temmuz , 2011, 18:54:12
Alıntı yapılan: oslemturgay - 30 Haziran , 2011, 15:11:17
kıyamam ben size. once uzuldum sonra sevindim sizin adınıza. çok sukur pelin kız iyiymiş..üzülme canım. bu hafta benm dr um da bebeğimin bir hafta geriden geldiğini söyledi. kilosu cok fazla olmayacak doğumda dedi. Rabbim bize ne yazdıysa onu yasıyoruz. sen moralini  yuksek tut ki Pelincik etkilenmesin daha fazla annesi. bi de pekmezin bebeğin kilosunu olumlu etkilediğini sölüyolar. dene istersen ben de basladuım her sabah pekmez yemeye. kalbimiz sizinle güzeller

canım allaha şükür 1600 olmuş kızım gayet iyi kilosu dedi doktor aman sağlıklı olsunlarda kiloyu hiç dert etmiyorum.sağlıklar alırız kızçelerimizi kucaklarımıza inşallah..

oslemturgay

annesinin kuzuzu ilk göz ağrısı geçen hafta 2 zıt duyguyuda yaşadık doktorlarımız sayesinde. seni kaybetmek korkusu çok kötü annem annelik anlatılmaz bi duyguymuşş.. seni kaybetmekten bukadar korkacagım aklıma gelmezdi ne acı senle ilgili kötü bi haber almak.. allahtanki yalnış teşhismiş baska bi doktora gittik o turp gibi oldugunu söyledi.. sanki sende inatla ben iyiyim dercesine birsürü kıpırdadın annem seni hissetmek çok güzel 1600gramdın.. bacak kemigini gördüm yerim ben senin o kürdan kemiklerini.. Allahım seni nazarlardan korusun askım ... Bana gelen en güzel en büyük hediye sensin.. sağlıkla hayırla gel pelinim annen seni çooooooooook seviyor.. iyiki benimlesin..

oslemturgay

annesinin ugur böcüğü... baban sınavı kazandı.. madii olarak dururmumuz iyiye gidicek inşallah.. ama ben annemlerden baska bi şehirde olcam kuzucum her cumartesi onlarda olmaya alışmıştım.. annemde istemiyordu hiç gitmemizi yinede dua ediyordu hayırlısı olsun diye..dün baban çok üzdü beni annem.. evde annemler var diye surat yaptı halbuki ben onun annesi gile onca yaptıklarına rağmen bigün olsun surat asmadım.. çok üzdü beni annecim.. bu tür davranışlarını gördügüm zaman soğuyorum ondan bugun babaya dair içimde bişiy yok.. yerini bitiriyor bnm gözümde..

özgemm

öslemcim çok garip değilmi hayatını verdiğin canını verebileceğin adama bir anda hiççbirşey hissetmiyorsun
sıradan bir insan oluveriyor

oslemturgay

Alıntı yapılan: özgemm - 05 Temmuz , 2011, 11:24:35
öslemcim çok garip değilmi hayatını verdiğin canını verebileceğin adama bir anda hiççbirşey hissetmiyorsun
sıradan bir insan oluveriyor
aynen öyle bugun gözükmesin gözüme..bianda bitti dün gözümde .. geçer ama izi kalır bende bana yapılan hiç bişiyi unutmam..

özgemm

unutamazsın canım benim unutulurmu
kendine yapılan neysede bi şekilde geçiyor unutuluyor ama ailene yapılan asla
bizde bi kez böyle bişey yaşamıştık ama yaptığına yapacağına pişman ettim onu birdaha asla böyle bişey yapamaz yaparsa bu kez daha farklı olur herşey

oslemturgay

annesinin tontigi bugun sağlık ocagına gittik pıtpıt kalp atışlarımızı dinledik..idarar tahlili yaptırdık kiloya baktıkki aman allahımmm bir ayda 4 kilo almışım annecim suan toplam 11 kilo aldım  :-ooo kabus gibi ama ebemiz dedi büyük ihtimalle ödemlerinden böyle çok çıktı kilon diye.. tansiyonda fırlamış 15 lere çıkmış doktor riskli dedi.. ve beni doğum iznine ayrıldı şuan iş yerimdeyim..öğle arası bitsin evrakları teslim edip dinlenmeye gidicek annecik.. tontik kızım bnm çok seviyorum seni sayende uzunn bi izin beni bekliyor :love9: