19 Nisan , 2024, 16:35:17

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

YILBAŞI HEDİYEM HOŞGELDİN...

Başlatan oslemturgay, 13 Ocak , 2011, 09:18:10

« önceki - sonraki »

oslemturgay

annecimm birtanemmm bugun çok kötüyüm sende farkındamısın sende hissediyormusun bnm mutsuzlugumu korkumu babamızın baş agrısı şikayetleri vardı doktor emar istemiş.. daha hiç bişiy belli diil bişiy varmı yokmu varsa ufak bişiymi yoksa önemli bişiymi..ben babanı çoook seviyorumm ben sadece onnla nefes aldığımı hissediyorum sabah durakta ayrılmak bile beni huzursuz ediyor..ben onsuz yaşayamam annemm o benim herşeyimm..inşallah birşeyi yoktur..ben onun yanındayken bile özlüyorum onu öylesine safki bana olan sevgisi öylesine mutlu etmek için çabalıyorki beni offfffffff  içim sıkılıyorr çarşanba günü sonucu alacaz inşallah babamızın bişeysi yoktur...içime öyle bi sıkıntı oturduki sorma gitsin ne yapsam gitmiyor...buraya yazayım rahatlayayım dedim ama içimdekileri anlatmak için huzursuzlugumu anlatmak için onu yeterli kelime bulamıyorum bitanem..belkide ufak bi ağrı belkide normal bişiy ama olsun onun bir an bile benden ayrılacagı onu bir an bile göremiyecegim korkusu içimde koca bi kurt oldu kemiriyor...akşam işten gelip ona yemek hazırlayıp sonra gelecegini beklemek onun eve gelecegini bilmek çoook güzel bir duygu biliyormusun...onun bi parçası olman bile sana canımı sana feda etmem için geçerli bi sebeb... o bnm ömrüm sense ömrümden olan diger yarım etimden kopacak olan küçük mucizemsin sende babanda beni sakın yalnız burakmayın tamammı ALLAHIM sizi benden önce almasın yanına...

oslemturgay

melegim birtanemmm bugun varlığını bir kez daha hissettim..belki cinsiyetini görürüz diye gitmiştik doktorumuza ama sen yan yatmısın göremedik bugun babada vardı..haha ilk kez gördü seni kalp atışlarını gözlerindeki heyacanı görmen lazımdı.. canım askım benim benden daha fazla heyecanlı.. nasıl hareketliydin kuzum benim basını nasıl ileriye atıyodun agzını gördüm açıp kapadın..ellerini ayakalarını kımıldatıp durdun ama :D irkekmisin kızmısın göstermedin bize annesi kılıklı yaptın yapacagını 1 ay daha ileriye attın bizi..büyümüşsün meleğim maşallah 8.5 cm olmussun herşey yolunda gidiyormus. doktor amca sana zeka testi yapcak ben istemedim ama sen karışma bana burak dedi..karamandaki en iyi doktorlardan biri vardır bi bildiği..sen iyi ol annemm...baban azcık hasta bası cok agrıyor.. migren demişler ama inşallah iyileşir bitanemm.. inşallah senin varlığın iyileştirir. seni çok seviyoruz meleğimm

oslemturgay

06 Nisan , 2011, 09:17:37 #17 Son düzenlenme: 07 Nisan , 2011, 09:46:52 oslemturgay
melek kızımm benimm.. pazartesi 04.04.2011 tarihinde cinsiyetini öğrendimmm..2 haftadır seni görmek için çabalıyoruz  her gidişimizde saklıyordun kendini ama bu sefer doktor amcalarda inat etti salladılar seni nasılda açtın bacaklarını...kız dedi doktor babanda bende anlamsız kahkahalar attık hastahanenin içinde süper bi gün yaşattın bize annem.. bel kemigini gördük böle nasıl sıralanmışlar maşallah kuzum sana 200 gram olmussun.. anneyide hiç üzmüyor hiç yormuyorsun..daha doğmadan ne mutluluklar yasattın babanada banada..trafik polisine emniyet kemersiz yakalandık durumu anlatınca senin hatrına polis amcamızda ceza yazmadı bize.doktordan fotografını aldım haha yüzün bize dönük dü sanki sende bizi görmeye çalışıyormussun gibi..çok seviyoruz seni canım kızım.. bu aya kadar cinsiyetinin peşindeydik şimdide sana güzel bi isim bulmanın çabasına girdik bakalım babanla beni daha hangi maceralara sürüklüyeceksin...bu arada baban şu sıralara karaları bağlamış durumda laf aramızda ben bi özlemle baş edemiyordum 2.side yolda diyor. bana benze bnm gibi uslu ol diyor..şimdiden senle pazarlık yapıyor hissediyormusun babanın sesinii.. :aferin:

oslemturgay

12 Nisan , 2011, 11:30:32 #18 Son düzenlenme: 22 Nisan , 2011, 18:50:02 oslemturgay
annemmm bugun çok hareketlisin maşallah.. sabahtan beri tekmelerin durmadı.. inşallah iyisindir bir sorun yoktur. dün zeka testimizin sonucunu aldık kan degerlerim tavan yapmış annecimmm. seni ilk öğrendigimde 15.1 din şimdi 19 binlere çıkmış seni 14. haftamdan buyana hissediyordum ama. beni benden almıyordu kıpırtıların şimdi ise geceleri bile seni sevmek için uyanıyorum heran aklımdasın..sanki içimde beni duyuyor gibisin. doğduğunu hayal ediyorum büyüdügünü bıcır bıcır konustugunu bana anneliği ilk sen tattıracaksın canım kızım benim ilk göz ağrım olacaksın nebiliyim şuan bile yavas yavas büyyen kıpırtılarıma büyük bir aşkla bakıyorum.. acaba sen dogunca sana nasıl bakıcam ben sana doğmadan asık oldum annemm. bnm annem bana hiç aşkla bakmadı belki oda haklıydı ailevi sorunlar babamla olan problemler felan.. ama sen bnm gibi olmuyacaksın meleğimm.. sakin huzurlu bir ailen olcak seni büyük bir aşkla bekliyen annen ve baban olcak.. kıpırtıların basladı baslıyalı babanda seni dinlemeye basladı senle konusmaya basladı. hissediyormusunn.. seni sağ salim o pembiş kıyafetlerinle kucagıma alacagım günleri sabırsızlıkla bekliyorum...mükemmel bi anne kız olcaz senle  :muzz: :muzz: :muzz:

Aytii

oslemturgay

oslemturgay

annesininn bir tanesiii haftaya seni görcemmm.. sen büyüdükçe içim kıpır kıpır oluyor elimde olsa hergün saatlarce izlerim senii... babamız yatağını aldı cinsiyetini öğrenir öğrenmez..hergün bakıyorum yatağına annem pembiş pembiş öyle tatlıki.. sanki içindeymişsin gibi.saatlerce seyrediyorum onu..ışığını açıyorumm titreşimini açıyorum.. ben yatagını seyrederken baban geliyor olmassa yatın bari içine seyretmeyin uzaktan diyor..şimdiden isim teleşına girdikn olcak ismin .. keşke senin seçme imkanın olsaydı :hello2:  ama yok :dontknow:.. ama merak etme annecim ben sana çoooook güzel bi isim bulcam.. haftaya kontrolümüz var şuan 20+6 haftalıksın.. doktora gittigimizde 21+ haftalık olcan 2 haftada göbüşüm öyle büyüdüki artık hamile olduğmu herkes görünce anlayabiliyor..sen içimdebüyüdükçe bende büyüyorum annecim eskisi gibi çoçuksu tavırlarım kalmadı artık olgunlaştırıyorsun benii.. baban hep derdi ilk zamanlar.. olmassa çoçuk yapalımda yalnız kalma ikiniz beraber büyüyün diye.. sen gelmeden büyüttün benii.. önce Allah sonra baban sayesinde ve tabi senin sayende anne olcam.. Allahabinlerce şükürler olsun seni bana verdi.. seni çok seviyorum meleğimm

oslemturgay

02 Mayıs , 2011, 09:58:29 #22 Son düzenlenme: 10 Haziran , 2011, 12:53:32 oslemturgay
gül yüzlü kızım .. 29.04.2011 tarihinde kontrolümüz vardı.. ananende geldi.. baban gelmicekti ama son anda süpriz yaptı biz sıramızı beklerkenn  :-ooo bi baktım babiş.. oyüzdenmidir yoksa ilk kez anneannenin gelişindenmidir. ultrasyonda doktorumuz gülerken fotonu çekti.. melek yüzlüm benim gün geçtikçe dahada fazla belirginleşiyorsun..gün geçtikçe seni görmenin sana sarılmanın heyecanı git gide artıyor..hiç gözümün önünden gitmiyor o gül yüzün.. umarım yanılmıyorumdur.. tekmelerini daha önceden hissediyordum hafif hafif ama.. dün gece ilk defa bi kıpırtı hissettim içerde sanki biri içimde dönüp duruyordu hemen göbüşü tuttumm durdu kıpırtılar..hayatımda ilk defa birşey ördüm patik ördüm sana çokkk tatlı olduu.. bana hayatta yapmayacagım şeyleri yaptırıyorsun şimdiden.. doğduğun günü sabırsızlıkla beklioyorum annemm umarım gülen yüzün hiç solmaz..400gr

oslemturgay

minik balığım benimmmm ufak ufak tekmelerini hissediyordum. ama bugun hareket ettin eminimmm ölürüm ben senin kıpırtılarına saat 8.55 hala kımıldıyorsunnn...  :nazar: :nazar:

oslemturgay

06 Mayıs , 2011, 10:51:05 #24 Son düzenlenme: 10 Haziran , 2011, 12:53:21 oslemturgay
canım meleğimm.. güzel  yüzlü kızım.. dün sende çok üzüldün dimi.. haketmedigimiz laflar duyduk haketmediğimiz hareketlere maruz kaldık umarım hissetmemişsindir diyecegim ama karnımdasın canımdasın benm hissettiğim bir şeyi sen nasıl hissetmessin. keşke elimde olsaydı sana hiç bişey hissettirmeseydim ama elimde değildi meleğimm.. ama sana söz kızım belki ben annemin kaderini yaşayacagım ama sen bnm kaderimi yaşamayacaksın..bnm için herşey bitti kızım tek varlığım sensin.. tek sahip olduğum sensin.. sende diğer sevdiklerim gibi yaralama telafisi imkansız hasarlar burakma yüreğimde.. dün beni hırpaladı ya sende hırpalandın ister istemez en çokda canımı yakan bu oldu..dünyamm dediğim biri vardı.. dün akşam ki hareketiyle içimdeki yerini kanıtladı.. bnm tek dünyam sensin artık..  :y25:

oslemturgay

10 Mayıs , 2011, 11:39:02 #25 Son düzenlenme: 10 Mayıs , 2011, 11:40:54 oslemturgay

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

oslemturgay

canım kızım 25 hafta 1 günlük olduk bugun seninle..24+2 günlükken doktora gittigimizde 561 gramdın..esniyordun öyle mükemmel bişeysinki seni her görüşümde sevgin katlanarak çoğalıyor içimde..artık sert sert hissetmeye basladım kıpırdanmalarını.. 21 mayısta göbüşümde yaptıgın hareketlenmeyi asla unutamam..çok güzeldi annem.. iyiki varsın heran yanımda oldugunu bilmek çok güzel bitanem.. iyiki bnmlesin iyiki ...seni çoook seviyorum..

oslemturgay

25 Mayıs , 2011, 15:13:56 #28 Son düzenlenme: 25 Mayıs , 2011, 15:16:25 oslemturgay
canım kızım şuanda ismini koymuş bulunmaktayız :toothy10: :toothy10: baban pelin diye tutturdu bende itiraz etmedimm  :love9:

ƬЦЯGΛΥツ ♂ + ♀ = ♥öรรlє๓๓ツ: (15:09):
PELİN PELİN PELİN PELİN PELİN PELİN PELİN PELİN PELİN PELİN PELİN PELİN PELİN PELİN PELİN PELİN PELİN PELİN PELİN PELİN PELİN PELİN PELİN PELİN PELİN PELİN PELİN PELİN PELİN PELİN PELİN PELİN PELİN PELİN PELİN PELİN PELİN PELİN PELİN PELİN PELİN PELİN PELİN
EVET
HAYIRLI UĞURLU OLSUN
VATANA MİLLETE
PELİ UÇAR ANA ADI ÖZLEM BABA ADI TURGAY
ƬЦЯGΛΥツ ♂ + ♀ = ♥öรรlє๓๓ツ: (15:10):
TAMAM OLDU
[email protected] (15:10):
okaaaa
pelinnnnnn

bak vazgeçmek yok

OKA
ANLAŞTIK
OLDU BİTTİ
OH BE
RAHATLADIM HA
HEMDE GÜZEL OLDU DEMİ
haha evet

ƬЦЯGΛΥツ ♂ + ♀ = ♥öรรlє๓๓ツ: (15:11):
  PELİN
ÇOK KİBAR OLDU
ÇOK GÜZEL OLDU
ƬЦЯGΛΥツ ♂ + ♀ = ♥öรรlє๓๓ツ: (15:12):
ALLAHIM KADERİNİ GÜZEL YAZSIN
SAĞLIKLI OLSUN
HERŞEY GÖNLÜYCE OLSUN İNŞ.

ƬЦЯGΛΥツ ♂ + ♀ = ♥öรรlє๓๓ツ: (15:14):
HAHAHAHA
ABOWWW
PELİN
ÇOK GÜZEL OLDU AMA
GERÇEKTEN İÇİME SİNDİ
AMA

özgemm

özlemcimmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

canım benim
hadi hayırlı olsun  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: