Yetenek SİZ siniz...

Başlatan ) SaMiRa (, 08 Ocak , 2011, 21:24:58

« önceki - sonraki »

❤ÜmmÜ♥EyMeN❤

AREFİN SIRRI ÇÖZÜLMÜŞ...
AREFİN ADI 4 HARFLİ KENDİ 3 HARFLİ...  :k06:

Aytii

Alıntı yapılan: ❤ÜmmÜ♥EyMeN❤ - 02 Mart , 2011, 00:56:31
AREFİN SIRRI ÇÖZÜLMÜŞ...
AREFİN ADI 4 HARFLİ KENDİ 3 HARFLİ...  :k06:

:ehi:

мiŁenα.

:love9: :love7: :love9:

Balböceği

Alıntı yapılan: Demet_dk - 01 Mart , 2011, 16:57:51
Alıntı yapılan: ๑ Ằyт¡¡ ♡♥♡ ÕģµZ ๑ - 01 Mart , 2011, 15:32:38
Lara Fabian'nın Je T'aime şarkısını sulandıran küçük bacıma selamlar buradan  :wave:
:ehi: :ehi:

FENA DEĞİLDİ ABLASI DEME ÖYLE  :k06:
ŞU HÜLYANIN ÇOK MÜZİKTEN ANLAR GİBİ YORUM YAPMASI BENİ DELİ EDİYO  :cildir:

http://www.youtube.com/watch?v=RDLj1sPOmD4
Aynen katiliyorum demek  :icon_thumright:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

su areften ne istiyolar anlamadim bitek o degilki onun gibilerde var onlarin ipini niye pazara cikarmiyolar  :dontknow: sunday amca vardi elenen mesala kimse ondan soz etmiyor suyu her icirdiginde farkli tatlar aliyolardi  ::) ama midem bulandi 3 kisi ayni bardakta defalarca ictiler  :ehi: :ehi: :igrenc: :igrenc:
benim favorim almanyadan gelen hulyanin yuzugunu arka cebinden cikaran varya iste o adini unuttum  ::) ::) finalist oldu o ve yilan adam onunda begendim  :basardim: :basardim:
valla cocuklugumdan beri sihirbazlar ilgimi ceker dans eden ve sarki soyluyenlerden biktim  :cildir:
keske hepsi aref gibi olsa izlemek hosuma gider tabiki hile olucak onemli olan hileyi hissettirmemesi  :icon_thumright: yoksa tovbe Allahmi herseyi bilsin bu adam  :icon_thumright:

bide su ingilizce sarki soyluyenlere illet oldum  :cildir: hicte guzel soylemiyolar anca bagiriyolar dinlerken kapatasim geliyo  :igrenc: :igrenc: :igrenc:

bide paskala bayildim cok tatli bir kopek  :k06: :k06: ve finalist oldu  :basardim: :basardim:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

derbeder

Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 03 Mart , 2011, 15:29:25
su areften ne istiyolar anlamadim bitek o degilki onun gibilerde var onlarin ipini niye pazara cikarmiyolar  :dontknow: sunday amca vardi elenen mesala kimse ondan soz etmiyor suyu her icirdiginde farkli tatlar aliyolardi  ::) ama midem bulandi 3 kisi ayni bardakta defalarca ictiler  :ehi: :ehi: :igrenc: :igrenc:
benim favorim almanyadan gelen hulyanin yuzugunu arka cebinden cikaran varya iste o adini unuttum  ::) ::) finalist oldu o ve yilan adam onunda begendim  :basardim: :basardim:
valla cocuklugumdan beri sihirbazlar ilgimi ceker dans eden ve sarki soyluyenlerden biktim  :cildir:
keske hepsi aref gibi olsa izlemek hosuma gider tabiki hile olucak onemli olan hileyi hissettirmemesi  :icon_thumright: yoksa tovbe Allahmi herseyi bilsin bu adam  :icon_thumright:

bide su ingilizce sarki soyluyenlere illet oldum  :cildir: hicte guzel soylemiyolar anca bagiriyolar dinlerken kapatasim geliyo  :igrenc: :igrenc: :igrenc:

bide paskala bayildim cok tatli bir kopek  :k06: :k06: ve finalist oldu  :basardim: :basardim:
aman o sundayden hci bahsetme allasen yaw. belliki o cikardigi 2 kisi kendi adamiydi, ben bastan elenmesi taraftariydim. ama senin dedigin amca benimde favorim...manipulasyon yapiyorum diyen amca. onu bende begendim   ;)

amaa o pascal mevzusuda bi ayri. evet farkli birsey yapti ama odulu herifmi alacak kopek mi?  :ehi:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

:ehi: :ehi: ay narin alemsin ikiside alicak cunku kopek nekadar akilliysada maharet adamda cok guzel egitmis  :aferin:
ama onlarin birinci olcagini sanmam aref boyle devam ederse birinci  ::)

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

Emine

Kızım Şavkar Cimnastik kulübüne gidiyor. Yetenek Sizsinizde bu akşam finale kaldılar.  :basardim: Çok mutlu oldum. Finalde de başarılı olurlar inşallah  :amin:

❤ÜmmÜ♥EyMeN❤

ciddimisiiin koysana wideosunu görelim...

Demet_dk

Alıntı yapılan: Emine - 07 Mart , 2011, 00:16:25
Kızım Şavkar Cimnastik kulübüne gidiyor. Yetenek Sizsinizde bu akşam finale kaldılar.  :basardim: Çok mutlu oldum. Finalde de başarılı olurlar inşallah  :amin:

O MİNİK KIZ NE KADAR TATLIYDI YA
GRUP OLARAKTA ÇOK BAŞARILIYDILAR
ÇOK İMRENDİM UMARIM BENİM OĞLUMUNDA YETENEĞİ OLUR

Emine

http://www.youtube.com/watch?v=fASoD_kDolw

Kızım başlayalı 3 ay kadar oldu. İnşallah bu kadar geliştirebilir ve devam eder. Kulüpte 6 -7 senedir devam edenler var.

derbeder

❤ÜmmÜ♥EyMeN❤

:k06: çok hoooş bayılıyorum bu adama :k06:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

bugün izlediğim bişey vardı süperdi
adam kumlarla ve parmaklaıyla resim yapıyodu bayıldım
inşallah çıkmıştır finale

derbeder

evet o cok guzeldi aysegul, ben ona benzerini yabanci bir yetenek programinda izlemistim.
ama gercekten kum sanati insani cok rahatlatan birsey. insana bir kac saniyede bir cok sey dusunduruyor.