28 Mart , 2024, 20:56:57

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

cyclo-progynova draje kullanan varmı ne işe yarıyo ?

Başlatan βαlκιz, 08 Ocak , 2011, 00:35:20

« önceki - sonraki »

βαlκιz

varmı kullanan ne için verdi doktor ne işe yarıyo bu
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

KONYALI

KONYALI

gülay t.

Canım yanlış hatırlamıyorsam adet düzenleyici bir ilaç. Kullanmıştım ben de. Hem adeti düzenliyor hem de hamile kalınabilyor bu ilaçla diğer adet düzenleyiciler gibi değil yani doğum kontrolü için kullanılmıyor bildiğim kadarıyla.

βαlκιz

bKIYORUM BKTIMDA
dedim burda vardır belki kullanan onlr dAHA iyi cvp verir
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

βαlκιz

sağolun
hmm görümceme vermiş doktor 1 senedir korunmuyolar hamile kalamıyo adetleri düzensiz sanırım
ve çok sancılı adet oluyomuş doktor bu ilacı vermiş
bakalım işe yarıycakmı

gülay t.

İnşallah işe yarar Gülşahcım. Ama yumurta takibi de yaptırsın bence çok geçmden. Bazen adetler düzene girse de yumurtalar kendiliğinden büyümeyebiliyor. Bunu erkenden farkederse doktoru, vakit kaybetmezler.

βαlκιz

bakalım söylim bu ay 1 sene olucak evleneli
hiç anlamaz bilmez böyle şeyler hap neye yarıyo diye bana sordu
çocuk istemiyo daha 19 yasında
ama eşi istiyo hakkında hayırlısı olsun  :amin:

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

o ilacı ben bekarken kullanmıştım cnm düzensiz adet oluyordum doktor altı 6ay kullan demişti 3ay kullandım adetlerim düzene girmişti o ilaç yumurtayı uyarıyor cnm fazla kullanmalı ama doktora sordum 3ay içip bırakmalısın demişti yoksa rahimi tembelleştirıyor çocuk oluşumunu engelliyor dedi taki düğünüme kadar düzenli adet oldum ilaçla 4 5sene sonra düğünde ne olduysa çok mu stres yaptım artık adetlerim bozuldu ilaç içmeden olamadım 3 4ay olmadım sürekli doktora gittim stres dediler söktürücü verdiler ama sorun yumurtlama tembelliğimiş inş herşey düzelir bende anne olurum
Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis

AyNi

bende bir ay kullanmıştım, ama hiç işe yaramamıştı...

Alıntı yapılan: ~Ayşecik~ - 08 Ocak , 2011, 12:14:45

3 ay en kullandıktan sonra işe yarıyor cnm bende sonra kullandım doktora sormadan tekrar 1ay içtim fayda etmedi

AyNi

Alıntı yapılan: yağmur nisa - 08 Ocak , 2011, 12:29:35

3 ay en kullandıktan sonra işe yarıyor cnm bende sonra kullandım doktora sormadan tekrar 1ay içtim fayda etmedi

hmm bilmiyorum, doktorum bi aylık vermişti, adetim düzenlensin diye, hemde hamile kalırsın demişti, bende tabi çok ümitlenmiştim o zamanlar... tabi ne hamile kaldım, nede adetim düzenlendi... dediğin gibi 3 ay filan kullanman lazım galiba...

Alıntı yapılan: ~Ayşecik~ - 08 Ocak , 2011, 13:16:45
Alıntı yapılan: yağmur nisa - 08 Ocak , 2011, 12:29:35

hmm bilmiyorum, doktorum bi aylık vermişti, adetim düzenlensin diye, hemde hamile kalırsın demişti, bende tabi çok ümitlenmiştim o zamanlar... tabi ne hamile kaldım, nede adetim düzenlendi... dediğin gibi 3 ay filan kullanman lazım galiba...

şimdi bebeğin varmı cnm fazlasıda zarar cnm 3aydan fazlası hamileliği zorlaştırıyormuş

AyNi

evet 7 bucuk aylık hamileyim canım... darısı isteyenlerin başına inşallah  :amin: :amin: o ilaçı kullandıktan 2 ay sonra hamile kaldım..